Výsledky závodu

SEAL´S RUN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.05.2017



8km+ - Muži do 39 let (1999 - 1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hospr Tomáš 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 47 00:57:23.9 1.
2. Bureš Šimon Černý uhlí 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 34 00:57:57.0 2.
3. Kadlec Dan Černý uhlí 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 33 00:58:57.0 3.
4. Slabý Radek 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 45 01:00:16.0 4.
5. Štraub David SRTG Plzeň 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 108 01:01:04.3 6.
6. Sloup Jiří 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 5 01:01:09.7 7.
7. Baxa Marek 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 39 01:01:13.0 8.
8. Gruber Jan 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 6 01:01:33.7 9.
9. Levora Tomáš 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 42 01:01:41.5 10.
10. Hadač Tomáš Tantrum Monstra 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 15 01:02:54.5 12.
11. Toupal Dominik Emanuel 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 30 01:02:54.5 13.
12. Bulánek Petr Černý uhlí 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 36 01:08:50.0 14.
13. Čejka Martin Spitky 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 40 01:11:51.5 16.
14. Farkaš Martin Makova panenka 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 31 01:11:54.0 17.
15. Peksa Tomáš SRTG ROKYCANY 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 105 01:40:18.4 56.
15. Drahozal Michal 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 21 01:13:14.5 18.
16. Blahovský Jan 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 19 01:14:16.7 19.
17. Valkovič Peter Slovensko je neobmedzena krajina moznosti 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 2 01:17:02.0 21.
18. Vacík Martin 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 37 01:18:05.3 22.
19. Šlehofer Jakub 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 11 01:18:10.7 23.
20. Nový Petr Specky 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 77 01:18:36.1 24.
21. Mlynářík Martin 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 52 01:19:52.0 25.
22. Kos Vlastimil 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 61 01:21:30.3 27.
23. Bauer Stanislav Sparta 1.FC 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 59 01:21:55.3 29.
24. Šašek Josef 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 32 01:23:06.7 30.
25. Mertl Vladimír SRTG Plzeň 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 57 01:23:08.5 31.
26. Kunciter Lukáš 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 13 01:23:33.5 32.
27. Habla Jan 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 56 01:24:41.3 33.
28. Vaněk Roman VanRun 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 48 01:25:25.3 36.
29. Čermák jn. Roman 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 27 01:26:05.3 38.
30. Plocar Ondřej 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 12 01:28:22.7 43.
31. Mencl Karel Specky 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 82 01:28:49.3 44.
32. Košinár Daniel 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 16 01:33:49.3 48.
33. Staněk Petr 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 54 01:38:40.1 52.
34. Špatenka Karel 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 51 01:41:56.8 59.
35. Šašek Jan 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 43 01:45:59.6 62.
36. Rapprich Martin Specky 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 73 01:46:58.1 63.
37. Wilhelm Lukáš SRTG HOLYŠOV 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 103 01:48:47.9 64.
38. Michalovič Vadimír 8km+ Muži do 39 let (1999 - 1978) 4 01:57:26.5 68.

8km+ - Muži 40 a více let (1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ringelhán Karel 8km+ Muži 40 a více let (1977 a starší) 29 01:00:39.5 5.
2. Koča Bohumil 8km+ Muži 40 a více let (1977 a starší) 1 01:02:40.5 11.
3. Čermák Roman 8km+ Muži 40 a více let (1977 a starší) 26 01:26:42.0 39.
4. Poslední Josef 8km+ Muži 40 a více let (1977 a starší) 9 01:30:17.5 45.
5. Přibyl Miloš SRTG Holýšov 8km+ Muži 40 a více let (1977 a starší) 66 02:03:11.4 69.
6. Kovář Jakub 8km+ Muži 40 a více let (1977 a starší) 62 02:06:31.1 74.
7. Kellner Jiří 8km+ Muži 40 a více let (1977 a starší) 58 02:10:28.6 76.

8km+ - Ženy do 39 let (1999 - 1978)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hnízdilová Lenča Za Hezčí Zadeček 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 10 01:10:43.0 15.
2. Ringelhánová Libuše 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 28 01:25:14.3 35.
3. Kopicová Karolína 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 24 01:25:37.0 37.
4. Procházková Nikola Specky 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 84 01:27:33.0 40.
5. Kolářová Lenka Namakaný Domažlice 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 102 01:27:37.3 41.
6. Korecká Markéta SRTG HOLYŠOV 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 101 01:28:17.4 42.
7. Plocarová Denisa 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 8 01:31:01.7 46.
8. Svozilová Lucie 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 23 01:33:10.0 47.
9. Woolley Miluse 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 38 01:35:08.5 49.
10. Prunerová Pavlína Spitky 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 41 01:36:36.0 50.
11. Maliková Bohumila 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 17 01:37:04.8 51.
12. Smolíková Michaela SRTG ROKYCANY 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 107 01:38:58.9 53.
13. Šašková Karolína 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 53 01:39:19.1 54.
14. Wohlmuthová Daniela SRTG ROKYCANY 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 106 01:39:39.1 55.
16. Valkovičová Lucie 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 3 01:40:36.3 57.
17. Omraiová Lucie Specky 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 78 01:43:36.6 60.
18. Kuklová Lucie Specky 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 83 01:49:21.6 65.
19. Panušková Jana Specky 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 81 01:51:01.9 66.
20. Pečarková Denisa Specky 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 80 01:51:13.9 67.
21. Germanová Anastázie SRTG Holýšov 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 68 02:04:11.9 70.
22. Chalupová Markéta Specky 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 75 02:05:44.9 72.
23. Inderholcová Lucie SRTG Holýšov 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 65 02:06:12.1 73.
24. Kysilková Markéta SRTG Holýšov 8km+ Ženy do 39 let (1999 - 1978) 64 02:06:52.4 75.

8km+ - Ženy 40 a více let (1977 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hulešová Martina Cykloholky MODO Praha 8km+ Ženy 40 a více let (1977 a starší) 69 01:16:08.3 20.
2. Blahovská Dana 8km+ Ženy 40 a více let (1977 a starší) 18 01:21:20.2 26.
3. Summerfield Slavěna 8km+ Ženy 40 a více let (1977 a starší) 20 01:21:52.2 28.
4. Vaňková Silvie VanRun 8km+ Ženy 40 a více let (1977 a starší) 49 01:24:45.3 34.
5. Šmolíková Kamila 8km+ Ženy 40 a více let (1977 a starší) 25 01:41:06.3 58.
6. Šašková Ladislava 8km+ Ženy 40 a více let (1977 a starší) 44 01:45:18.3 61.
7. Baránková Šárka SRTG Holýšov 8km+ Ženy 40 a více let (1977 a starší) 67 02:04:53.4 71.