Výsledky mezičasy

MILADATLON 2019 - dospělí

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.08.2019



Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S17-M triatlon short do 17 let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Synáček Petr 2003 859 00:46:45.3 00:06:22.1 00:07:23.8 00:33:33.6 00:34:10.4 00:46:45.3 1.
2. Fojtíček Eduard 2004 860 00:47:22.3 +00:00:36.9 00:05:21.5 00:07:02.4 00:32:53.7 00:33:29.0 00:47:22.3 2.
3. Gut Vilém 2003 803 01:00:08.8 +00:13:23.4 00:06:04.6 00:07:38.8 00:37:41.9 00:38:36.4 01:00:08.8 30.
4. Poláček Adam 2002 802 01:04:47.2 +00:18:01.9 00:07:03.3 00:08:48.7 00:41:17.1 00:41:53.7 01:04:47.2 43.

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S29-M triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Žofka Martin 1989 808 00:49:05.2 00:06:16.0 00:07:15.2 00:32:22.3 00:33:13.8 00:49:05.2 3.
2. Novák Radek 1991 809 00:51:58.1 +00:02:52.9 00:06:48.6 00:09:47.5 00:36:57.7 00:37:41.1 00:51:58.1 6.
3. Jakl Vladimír 1997 807 00:58:54.0 +00:09:48.7 00:07:14.8 00:09:53.1 00:40:47.5 00:41:55.0 00:58:54.0 27.
4. Kosinka Vojtěch 1992 810 01:00:22.7 +00:11:17.4 00:06:21.2 00:08:26.6 00:40:18.6 00:40:56.7 01:00:22.7 31.
5. Kůrka Vojtěch 1993 811 01:00:23.1 +00:11:17.8 00:07:23.2 00:09:09.6 00:36:44.7 00:37:27.9 01:00:23.1 32.

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S39-M triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Molnár Lukáš 1987 828 00:50:32.7 00:07:40.8 00:09:20.0 00:34:46.0 00:35:50.4 00:50:32.7 4.
2. Schmieder Oto STG Strupčice 1982 832 00:57:37.4 +00:07:04.6 00:07:42.3 00:09:41.8 00:37:25.8 00:38:32.1 00:57:37.4 15.
3. Hajduk Jaroslav 1985 825 00:57:40.5 +00:07:07.7 00:06:13.7 00:07:40.9 00:36:36.3 00:37:33.7 00:57:40.5 18.
4. Mandaus Aleš BEZEDNA Team 1983 826 00:57:48.7 +00:07:16.0 00:08:05.6 00:10:24.9 00:40:24.9 00:41:33.6 00:57:48.7 19.
5. Máček Milan 1987 827 01:01:03.2 +00:10:30.5 00:07:50.8 00:09:51.5 00:40:11.1 00:41:01.5 01:01:03.2 33.
6. Procházka Jan Ravek 1981 830 01:01:43.5 +00:11:10.7 00:06:22.2 00:07:33.6 00:39:55.1 00:40:47.6 01:01:43.5 34.
7. Štefan Jan Skláři Teplice 1986 831 01:07:28.6 +00:16:55.8 00:07:36.4 00:09:39.7 00:44:40.0 00:45:39.1 01:07:28.6 49.
8. Sýkora Zdeněk 1979 829 01:20:12.9 +00:29:40.1 00:09:25.6 00:13:33.8 00:50:52.2 00:55:28.5 01:20:12.9 58.

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S49-M triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Absolon Roland 1974 856 00:54:23.0 00:07:09.6 00:09:01.8 00:34:49.1 00:36:16.3 00:54:23.0 9.
2. Schwarz Petr PKU 1976 846 00:57:39.5 +00:03:16.4 00:06:50.6 00:09:28.9 00:36:54.8 00:38:03.7 00:57:39.5 16.
3. Jabůrek Rostislav FBV 1975 842 00:57:40.1 +00:03:17.1 00:07:24.9 00:09:50.9 00:40:06.3 00:41:33.8 00:57:40.1 17.
4. David Martin TJ Sokol Budyně nad Ohří 1972 844 00:58:16.2 +00:03:53.2 00:06:47.1 00:08:34.3 00:35:33.5 00:37:20.6 00:58:16.2 22.
5. Herych Lukáš Fitness by Věra 1977 843 00:58:19.6 +00:03:56.5 00:06:21.9 00:08:00.9 00:35:10.6 00:37:24.5 00:58:19.6 23.
6. Pangrác Rastislav Isshinkan z.s. 1971 848 00:58:29.4 +00:04:06.4 00:06:45.9 00:09:48.7 00:39:39.0 00:41:02.7 00:58:29.4 25.
7. Pospíšil Jan 1977 841 01:19:41.0 +00:25:17.9 00:08:22.1 00:14:20.2 00:53:03.3 00:55:05.0 01:19:41.0 57.

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S59-M triatlon short do 59 let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Kohout Jaromír KOME KLUB KRASLICE 1968 853 00:51:22.1 00:07:21.7 00:09:41.3 00:33:54.7 00:35:46.2 00:51:22.1 5.
2. Kusebauch Josef 1964 852 00:55:21.0 +00:03:58.8 00:06:54.6 00:08:49.5 00:35:14.0 00:37:01.3 00:55:21.0 11.
3. Talačko Jaroslav 0 857 00:58:46.9 +00:07:24.7 00:09:10.3 00:10:54.4 00:40:56.4 00:41:45.3 00:58:46.9 26.
4. Vožeh Ludvík Rakoplavci 1966 851 01:01:44.0 +00:10:21.9 00:07:04.4 00:09:42.2 00:39:45.5 00:41:23.0 01:01:44.0 35.

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S60-M triatlon short 60+ let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Šmíd Václav 1957 855 01:04:58.9 00:08:04.3 00:11:14.4 00:43:31.8 00:44:48.0 01:04:58.9 44.

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S17-F triatlon short do 17 let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Pangrácová Markéta Isshinkan z.s. 2001 820 01:05:07.5 00:08:35.5 00:10:40.3 00:41:42.8 00:43:16.0 01:05:07.5 45.
2. Varcholová Veronika 2002 800 01:08:49.7 +00:03:42.1 00:09:30.5 00:12:26.7 00:47:41.2 00:48:49.1 01:08:49.7 51.

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S29-F triatlon short do 29 let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Kokšálová Michaela Decathlon Teplice 1999 805 00:56:04.8 00:06:09.3 00:07:39.9 00:38:59.3 00:39:41.2 00:56:04.8 13.
2. Žofková Michaela 1993 804 00:57:49.0 +00:01:44.2 00:08:36.7 00:09:29.6 00:39:29.2 00:40:12.7 00:57:49.0 20.
3. Kleinova Klara 1991 806 00:59:48.2 +00:03:43.4 00:06:18.9 00:08:18.9 00:39:18.7 00:40:08.2 00:59:48.2 29.

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S39-F triatlon short do 39 let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Diničová Eva 0 862 00:53:02.7 00:07:01.5 00:08:17.8 00:36:06.7 00:36:53.2 00:53:02.7 7.
2. Lapáčková Nina 1986 823 00:53:04.6 +00:00:01.9 00:09:12.4 00:10:37.3 00:37:29.6 00:38:15.2 00:53:04.6 8.
3. Sedláčková Michaela Happy Loop team 1988 817 00:54:54.7 +00:01:52.0 00:09:27.3 00:10:35.4 00:38:12.6 00:38:52.6 00:54:54.7 10.
4. Fridrichová Petra Fitness by Věra 1985 819 00:55:26.7 +00:02:24.0 00:08:13.0 00:09:52.8 00:38:33.2 00:39:07.0 00:55:26.7 12.
5. Mandausová Vladimíra BEZEDNA Team 1987 816 00:56:39.9 +00:03:37.2 00:09:21.6 00:11:14.4 00:40:15.8 00:41:05.8 00:56:39.9 14.
6. Foubergerová Barbora 0 863 01:01:49.6 +00:08:46.9 00:09:45.0 00:11:25.5 00:41:15.3 00:42:15.7 01:01:49.6 36.
7. Kopecká Věra Fitness by Věra 1980 815 01:02:35.9 +00:09:33.1 00:12:51.0 00:14:17.5 00:43:50.2 00:44:39.5 01:02:35.9 38.
8. Dvořáková Katrin Fitness by Věra 1988 818 01:02:36.1 +00:09:33.4 00:07:47.9 00:10:08.8 00:41:46.4 00:42:41.8 01:02:36.1 39.
9. Bělovská Kateřina 1982 821 01:03:00.8 +00:09:58.1 00:09:37.3 00:12:24.2 00:43:38.6 00:45:11.8 01:03:00.8 40.
10. Merle Barbora KOME klub Kraslice 1989 801 01:03:04.7 +00:10:02.0 00:08:32.7 00:10:13.9 00:39:14.0 00:40:26.5 01:03:04.7 41.
11. Ospalíková Lucie 1988 864 01:05:16.7 +00:12:14.0 00:09:36.7 00:11:13.2 00:43:53.2 00:45:02.8 01:05:16.7 46.
12. Vacková Lucie SPONA Teplice 1981 814 01:08:09.4 +00:15:06.6 00:08:17.6 00:10:26.4 00:42:38.8 00:43:51.5 01:08:09.4 50.
13. Hadravová Eva Běháme spolu 2019 812 01:09:46.0 +00:16:43.3 00:07:52.1 00:09:50.7 00:44:28.3 00:45:31.8 01:09:46.0 52.
  Děkanovská Monika Fitness by Věra 1981 813 DNF    
  Hahn Hana Sweep Ultimate Gym 1980 824 DNF    

Triatlon short: 0,25-11-2,5 - S49-F triatlon short do 49 let

Pořadí Jméno Klub Ročník Startovní číslo Cílový čas Ztráta Mezičas 1. Mezičas 2. Mezičas 3. Mezičas 4. Mezičas 5. Abs
1. Osvaldová Šárka 1978 840 00:59:02.2 00:07:58.6 00:09:28.