Startovní listina

WINTER SkyRace® 2019

STARTOVNÍ LISTINA - 07.12.2019



Číslo Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Startovní čas
2018 Dušánková Adela JEŠTĚD SKYRACE Dětské závody Holky 0 - 5 let 2018 2018 10:00:00
352 Bondar Milan TriExpert Milt Racing Team Dětské závody Kluci 0 - 5 let 352 352 10:00:00
355 Černý František cernosinacestach Dětské závody Holky 0 - 5 let 355 1355 10:00:00
365 Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM Dětské závody Kluci 0 - 5 let 365 365 10:00:00
366 Volfová Magdalena Volfčata Dětské závody Holky 0 - 5 let 366 366 10:00:00
368 Vonšík Jonáš bez klubové příslušnosti Dětské závody Kluci 0 - 5 let 368 1368 10:00:00
371 Poláková Anna Dětské závody Holky 0 - 5 let 371 371 10:00:00
578 Kocum Eda Ještěd Skyrace Dětské závody Kluci 0 - 5 let 578 578 10:00:00
579 Kocumová Ella Dětské závody Holky 0 - 5 let 579 579 10:00:00
584 Šimůnek Jakub Ještěd Skyrace Dětské závody Kluci 0 - 5 let 584 584 10:00:00
587 Uhlíř Jakub SK MAXTRI Liberec Dětské závody Kluci 0 - 5 let 587 587 10:00:00
593 Vokřínek Tomáš Dětské závody Kluci 0 - 5 let 593 593 10:00:00
351 Anna Milfait Eli Nordic Ski Marmolada Dolomiti Dětské závody Holky 6 - 7 let 351 351 10:15:00
354 Brož Pavel Běhej a přidej Dětské závody Kluci 8 - 10 let 354 354 10:15:00
356 Černý Matouš cernosinacestach Dětské závody Kluci 6 - 7 let 356 1356 10:15:00
357 Dudova Viktorie Gymnastika Liberec Dětské závody Holky 8 - 10 let 357 357 10:15:00
359 Lecko Kryštof Brandýs nad Labem Dětské závody Kluci 6 - 7 let 359 359 10:15:00
360 Lecková Klaudie Brandýs nad Labem Dětské závody Holky 8 - 10 let 360 360 10:15:00
361 Sosa Nicolas Dětské závody Kluci 6 - 7 let 361 361 10:15:00
362 Šlambor Martin Atletika Jablonné v Podještědí Dětské závody Kluci 8 - 10 let 362 362 10:15:00
364 Trnečková Šárka Hradec Dětské závody Holky 6 - 7 let 364 364 10:15:00
367 Volfová Zuzana Volfčata Dětské závody Holky 6 - 7 let 367 367 10:15:00
576 Ticháček Radim Dětské závody Kluci 8 - 10 let 576 576 10:15:00
580 Erbenová Marianna Ski Klub Jablonec Dětské závody Holky 8 - 10 let 580 580 10:15:00
581 Šimůnek Lukáš Ještěd Skyrace Dětské závody Kluci 6 - 7 let 581 581 10:15:00
582 Šimůnková Adéla Ještěd Skyrace Dětské závody Holky 8 - 10 let 582 582 10:15:00
591 Bradna Ondřej Dětské závody Kluci 8 - 10 let 591 591 10:15:00
592 Vokřínek Šimon Beko BIke rACING Dětské závody Kluci 6 - 7 let 592 592 10:15:00
594 Martas Štěpán Dětské závody Kluci 6 - 7 let 594 1594 10:15:00
596 Matrasová Marie Dětské závody Holky 6 - 7 let 596 596 10:15:00
353 Brož Jaroslav Dětské závody Kluci 13 - 15 let 353 353 10:30:00
358 Hrdličková Kateřina Dětské závody Holky 13 - 15 let 358 358 10:30:00
363 Šlamborová Lucie Atletika Jablonné v podještědí Dětské závody Holky 11 - 12 let 363 363 10:30:00
369 Závětová Lucie Frydlant Dětské závody Holky 13 - 15 let 369 1369 10:30:00
370 EliskaKučerová Sport klub Hojná Voda Dětské závody Holky 11 - 12 let 370 370 10:30:00
583 Polonská Eliška Vrchlabí TJ Spartak Dětské závody Holky 11 - 12 let 583 583 10:30:00
585 Kuvfiřt Jakub Sokol Skuhrov Dětské závody Kluci 11 - 12 let 585 585 10:30:00
589 Třešháková Ester Loko Liberec Dětské závody Holky 11 - 12 let 589 589 10:30:00
1 Čípa Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 1 1 11:30:00
10 Kraus Aleš JeštědSkyRace WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 10 10 11:30:00
101 Kantová Klára WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 101 101 11:30:00
102 Kičinová Erika WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 102 102 11:30:00
103 Kiliján Tomáš Kladno WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 103 103 11:30:00
104 Kleibl Michal WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 104 104 11:30:00
105 Klejna Martin no name WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 105 105 11:30:00
106 Klíč Mikuláš Hovna a Mikeš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 106 106 11:30:00
107 Klouček Petr WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 107 107 11:30:00
108 Klusák Lukáš Lu&Lu Jesenice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 108 108 11:30:00
109 Knébl Ondřej Malý Rohozec WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 109 109 11:30:00
11 Rambová Marcela Atletický klub GoMango Hogner WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 11 11 11:30:00
110 Kohout Michael Praha 3 - Žižkov WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 110 110 11:30:00
111 Koch Martin Triathlonverein Dresden WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 111 111 11:30:00
112 Kolář Captain Samurai Fight Club WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 112 112 11:30:00
113 Kolář Tomáš Lochneska WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 113 113 11:30:00
114 Kollár Michal Středeční gangsta kroužek WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 114 114 11:30:00
115 Konopáč Pepa RUP WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 115 115 11:30:00
116 Kosař Milan Středeční Gangsta Kroužek WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 116 116 11:30:00
117 Kostrunek Filip WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 117 117 11:30:00
118 Kotala Tomáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 118 118 11:30:00
119 Koten Jiri Lovelo.at WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 119 119 11:30:00
12 Balý Ondřej Praha WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 12 12 11:30:00
120 Krahulová Hana Madeja Sport Ostrava WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 120 120 11:30:00
121 Krejzlík Václav TJ Klínec WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 121 121 11:30:00
122 Kristejn Lukáš Rossignol Racing Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 122 122 11:30:00
123 Kubica Radek Muži v kreči WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 123 123 11:30:00
125 Kubín Tomáš Run4Fun WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 125 125 11:30:00
126 Kusala Svätopluk Mattoni Freerun Praha Stromovka/Letná WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 126 126 11:30:00
127 Kutmon Tomáš Praha Modřany WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 127 127 11:30:00
128 Kymr Jakub BT Odolena Voda WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 128 128 11:30:00
129 Lančarič Petr Backs Gang WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 129 129 11:30:00
13 Bartosiewicz Adam OCR Polska WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 13 13 11:30:00
130 Landová Lenka ToniCzech Runners Club WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 130 130 11:30:00
131 Landštof David Štefko running team WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 131 131 11:30:00
132 Lecko Vratislav Brandýs nad Labem WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 132 132 11:30:00
133 Lechthaler Marisa Lovelo.at WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 133 133 11:30:00
134 Lejsek Marek Tri pro zdravi WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 134 134 11:30:00
136 Lill petr ŠAK CHODOV WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 136 136 11:30:00
137 Limberský Tomáš Atletika Človíček WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 137 137 11:30:00
138 Lindner Tomáš Tým silniční bezpečnosti WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 138 138 11:30:00
139 Lisec Tomáš CK Slavoj Terezín WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 139 139 11:30:00
14 Baxa Jaromir ROB Liberec WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 14 14 11:30:00
140 Löbl Jakub Rozběhej Litvínov WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 140 140 11:30:00
141 Luberda Petr Dvtech.cz s.r.o. WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 141 141 11:30:00
142 Lukeš Roman Ještěd SkyRace WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 142 142 11:30:00
143 Madzhara Denis WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 143 143 11:30:00
144 Macháček Michael Sexy dupinka WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 144 144 11:30:00
145 Machytka Matěj Rave & Run WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 145 145 11:30:00
146 Malina Lukáš Lemrouni WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 146 146 11:30:00
147 Mansfeldová Blanka Triatlon Býšť WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 147 147 11:30:00
148 Martinez Daniel WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 148 148 11:30:00
149 Mastník Leoš - WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 149 149 11:30:00
15 Beck Zdenek BK Jevany WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 15 15 11:30:00
150 Matthias Muhs Multisport- Los e.V. WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 150 150 11:30:00
151 MATYS Pavel ČESKÁ MASNA WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 151 151 11:30:00
152 Meikstat Gunnar Multisport-LOS e.V. WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 152 152 11:30:00
153 Mieth Tobias SpatzenTourist.de WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 153 153 11:30:00
154 Mirko Querfeld, PSV Zittau WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 154 154 11:30:00
155 Morcinek Marcin BLUSZCZA WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 155 155 11:30:00
156 Mudrončeková Nevenka STG Senica WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 156 156 11:30:00
157 Munro Tommy TrachauerKilometerSammler WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 157 157 11:30:00
158 Pleva Zdeněk Team Česká Tlama WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 158 158 11:30:00
159 Musil Ladislav Kbely cycling club WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 159 159 11:30:00
160 Mužík Tomáš SC Radotín WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 160 160 11:30:00
161 Náhlík Jan Total Vital WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 161 161 11:30:00
162 Zahálka Tomáš Kilt po Česku WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 162 162 11:30:00
163 Navracký Zdeněk Regiment 21 WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 163 163 11:30:00
164 Němcová Jana WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 164 164 11:30:00
165 Novák Michal SK Babice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 165 165 11:30:00
166 Novák Ondřej ToBi Team WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 166 166 11:30:00
167 Novák Pavel Provocateurs WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 167 167 11:30:00
168 Novakova Magda mumsontherun_cz WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 168 168 11:30:00
169 Novotný Petr plantaznicicz WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 169 169 11:30:00
17 Benko Marek STG SENICA WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 17 17 11:30:00
170 Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 170 170 11:30:00
171 Orság Dominik WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 171 171 11:30:00
172 Palata Michaela Plesnivá jezevčice WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 172 172 11:30:00
173 Paszyc Matouš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 173 173 11:30:00
174 Paul Vogt, TrachauerKilometerSammler WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 174 174 11:30:00
175 Pavlicek Radim iMiN WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 175 175 11:30:00
176 Pelikán Michal Dupající funící WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 176 176 11:30:00
177 Peške Pavel NeLi kart WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 177 177 11:30:00
178 Petrová Katarína WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 178 599 11:30:00
179 Picek Daniel Sokol Vlkava WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 179 179 11:30:00
180 Pitra Jan WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 180 180 11:30:00
181 Plocek Lukáš ChaBrusiči WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 181 181 11:30:00
182 Polák Tomáš Běžecký kroužek Varnsdorf WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 182 182 11:30:00
183 Popová Michaela Pro Dřeň Na Dřeň WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 183 183 11:30:00
184 Procházka David ORUN Running Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 184 184 11:30:00
185 Přikrylová Zuzana WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 185 185 11:30:00
186 Ptáček Josef IMIN WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 186 186 11:30:00
187 Ráb David AH Drásov WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 187 187 11:30:00
188 Ráb Ivo Silver A WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 188 188 11:30:00
189 Rada Martin Salomon Suunto WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 189 189 11:30:00
19 Bičík Tomáš Elab Team WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 19 19 11:30:00
190 Raiser Karel Neplesnivý zubr WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 190 190 11:30:00
191 Ramešová Marta Kérkonošská telechasa WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 191 191 11:30:00
192 Rätze Tobias O-SEE Sports e.V. WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 192 192 11:30:00
194 Rivero Diego WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 194 194 11:30:00
195 Rudolf Roman WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 195 195 11:30:00
196 Rylka Antonín ToniCzech Runners Club WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 196 196 11:30:00
197 Rypien Pavel Alpy WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 197 197 11:30:00
198 Říha Adam TJ Drslavice WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 198 198 11:30:00
199 Říha Jan WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 199 199 11:30:00
2 Brýdl Pavel Salomon/Suunto WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 2 2 11:30:00
20 Bielčik Petr Czech outdoor extreme team WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 20 20 11:30:00
200 Říha Tomáš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 200 200 11:30:00
201 Sedláček Luděk X-TRAIL ORLOVÁ WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 201 201 11:30:00
202 Sedláčková Martina Milovičtí běžci WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 202 202 11:30:00
203 Severýn Otto Slavia Liberec Orienteering WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 203 203 11:30:00
204 Schwarz Marek Běžecká parta Žižkov WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 204 204 11:30:00
205 Sikora Michal BLUSZCZA WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 205 205 11:30:00
206 Siročák Petr Tři křížky Ostrava WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 206 206 11:30:00
208 Sizov Artem Havlíčkův Brod WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 208 208 11:30:00
209 Skalická Vlasta TaH Praha WINTER SkyRace® Ženy 56 - 99 let 209 209 11:30:00
21 Bondar Grygorii TriExpert Milt Racing Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 21 21 11:30:00
210 Skočková Eva WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 210 210 11:30:00
211 Slámová Lucie WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 211 211 11:30:00
212 Slapnička Jakub Doberský hobit WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 212 212 11:30:00
213 Kaltofen Frank Dresdner SKIVEREIN WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 213 213 11:30:00
214 Steffen Grosse, KV-FDGB.de WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 214 214 11:30:00
215 Stejskalová Irena WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 215 215 11:30:00
216 Stromko Břetislav SYN v pohybu WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 216 216 11:30:00
217 Suchan Milan Yaman Kladno WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 217 217 11:30:00
218 Svárovský David Horoklub Mladá Boleslav WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 218 218 11:30:00
219 Svoboda Michal Středeční Gangsta Kroužek WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 219 219 11:30:00
22 Bořil Jan behej.com WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 22 22 11:30:00
220 Svoboda Michal Báječný muž v běhu Liberec WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 220 220 11:30:00
222 Svoboda Ondřej Gumy z Úterý WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 222 222 11:30:00
223 Svobodová Petra Báječné ženy v běhu WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 223 223 11:30:00
224 Sychrovský Pavel Poděbrady WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 224 224 11:30:00
225 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 225 225 11:30:00
226 Šangala Adam JJ run Revuca Slovensko WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 226 226 11:30:00
227 Ševčík David WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 227 399 11:30:00
228 Šilov Michal WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 228 228 11:30:00
229 Šimonová Elen X-TRAIL ORLOVÁ WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 229 229 11:30:00
23 Bořil Šimon TJ LO Žďár nad Sázavou WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 23 23 11:30:00
230 Šimůnková Pavla AK Iscarex Česká Třebová WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 230 230 11:30:00
231 Škvor Josef Praha WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 231 231 11:30:00
232 Šorf Petr Flákači WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 232 232 11:30:00
233 Kozlová Radka WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 233 233 11:30:00
234 Štencl Václav PBK WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 234 234 11:30:00
235 Štěrba Jan WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 235 235 11:30:00
236 Štičková Anna SK Severka Šumperk WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 236 236 11:30:00
237 Louda Jan WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 237 237 11:30:00
238 Šulcová Eliška WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 238 238 11:30:00
239 Šustr Marek pivní motory WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 239 239 11:30:00
24 Bradáč Václav VK Roudnice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 24 24 11:30:00
240 Tandler Jan WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 240 240 11:30:00
241 Trnečka Pavel Dýchavičné duo WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 241 241 11:30:00
242 Turský Tomáš WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 242 242 11:30:00
243 Uebe Seline O-SEE Sports e.V. WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 243 243 11:30:00
244 Unger Miroslav Most WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 244 244 11:30:00
245 Václavík Rostislav Madeja Sport Ostrava WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 245 245 11:30:00
246 Valda David WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 246 246 11:30:00
247 Valečko Jan WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 247 247 11:30:00
248 Motl Ondřej ASK Slavia Praha WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 248 248 11:30:00
249 Valenta Petr Budyně WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 249 249 11:30:00
25 Burda Pavel WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 25 25 11:30:00
250 Valihrach Lukáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 250 250 11:30:00
251 Vaněk Jan SK ZŠ Jablonné v Podještědí WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 251 251 11:30:00
252 Varlamov Anton WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 252 252 11:30:00
253 Vavruška Ondřej Společenstvo WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 253 253 11:30:00
254 Večerek Martin Open Gym Brandýs WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 254 254 11:30:00
255 Venca Francke Jan Inov-8 team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 255 255 11:30:00
256 Verner Jaroslav plantaznicicz WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 256 256 11:30:00
257 Veselý Petr TFRUN WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 257 257 11:30:00
258 Veselý Jan TJ LO Žďár nad Sázavou WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 258 258 11:30:00
259 Veselý Pavel TFRun WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 259 259 11:30:00
26 Cabala Rastislav Šneci v běhu WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 26 26 11:30:00
260 Veselý Pavel ALCATON HSK Horní Rokytnice WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 260 260 11:30:00
261 Vítek David printmall.cz WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 261 261 11:30:00
262 Vlček Michal WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 262 262 11:30:00
263 Vocetka Tomáš adidas Runners Prague WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 263 263 11:30:00
264 Volek Jakub SRTG Praha WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 264 264 11:30:00
265 Volker Rossberg, Run free - Run wild WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 265 265 11:30:00
266 Volný Ondřej WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 266 266 11:30:00
267 Vondráček Jiří AK KLADNO WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 267 267 11:30:00
268 Vonšík Lukáš bez klubové příslušnosti WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 268 268 11:30:00
269 Voždová Alena livecross WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 269 269 11:30:00
27 Cermak Marcel Prague Sky Running WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 27 27 11:30:00
270 Vyhnálková Barbora OB Říčany WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 270 270 11:30:00
271 Wiesner Richard SK Livecross WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 271 271 11:30:00
272 Zak Matej WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 272 272 11:30:00
273 Zámiš Jaroslav Strahov. gym WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 273 273 11:30:00
274 Zapletal Petr Na procházce WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 274 274 11:30:00
275 Zapletal Petr Na procházce WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 275 275 11:30:00
276 Zapletalová Zuzana SRTG Praha WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 276 276 11:30:00
277 Zelenková Klára WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 277 277 11:30:00
278 Zidek Jan Pivovar Koníček WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 278 278 11:30:00
28 Cichá Barbora X-Trail Orlová WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 28 28 11:30:00
280 Zítková Kateřina WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 280 280 11:30:00
281 Zlámalová Lenka SPARTAN TRAINING GROUP SENICA WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 281 281 11:30:00
282 Zoulíková Iveta OB CHRAST WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 282 282 11:30:00
283 Zvolský Jiří WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 283 283 11:30:00
284 Žabčík Marek WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 284 284 11:30:00
285 Žáčková Eva Runsport Team WINTER SkyRace® Ženy 18 - 25 let 285 285 11:30:00
286 Ženíšek Radek Atletika Doksy WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 286 286 11:30:00
287 Žuffová Jana ŠK Oravaman WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 287 287 11:30:00
29 Cygánek Michal MK Prostějov WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 29 29 11:30:00
3 Petr Jiří SALOMON/SUUNTO WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 3 3 11:30:00
30 Čechmánek David Palkovice WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 30 30 11:30:00
308 Čuřík Tomáš Jablonecké Mattonky WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 308 308 11:30:00
309 Christoph Mehnert, Bautzener LV "Rot-Weiß 90" WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 309 309 11:30:00
31 Čermák Michal WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 31 31 11:30:00
310 Antoš Jan WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 310 310 11:30:00
311 Baláž Ondřej Demartinka Runners WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 311 311 11:30:00
312 Balogova Lenka WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 312 312 11:30:00
313 Borkovcova Lucie WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 313 313 11:30:00
314 Brož Milan Kome Kraslice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 314 314 11:30:00
315 Cabalková Iva Run4fun WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 315 315 11:30:00
316 Cieslar Jakub TJ TŽ Třinec WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 316 316 11:30:00
317 Faltusová Radka Atletika Jablonné WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 317 317 11:30:00
319 Hendrych Jaroslav Tri club Česká Lípa WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 319 319 11:30:00
32 Černý František cernosinacestach WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 32 32 11:30:00
320 Hrabec Michal Running2.cz WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 320 320 11:30:00
321 Chlouba František Loudavý samotář WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 321 321 11:30:00
322 Kadlas Tomáš WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 322 322 11:30:00
323 Píšek Jaroslav WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 323 323 11:30:00
324 Probst Matthias Bautzner "LV Rot-Weiß" 90 e . v . WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 324 324 11:30:00
325 Korel Marek Liverpool Fc WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 325 325 11:30:00
326 Procházková Zuzana WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 326 326 11:30:00
327 Skura Jan WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 327 327 11:30:00
328 Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 328 328 11:30:00
329 Petrusek Lukáš Runczech team WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 329 329 11:30:00
33 Černý Jiří Jablonecké mattonky WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 33 33 11:30:00
330 Matrasova Katerina Salming CZ WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 330 330 11:30:00
331 Skupieňová Kristýna Buff/Salomon team WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 331 331 11:30:00
332 Maršánová Lucie Mizuno WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 332 332 11:30:00
333 Šacl Jiří WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 333 333 11:30:00
335 Váša Martin Hovna a Mikeš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 335 335 11:30:00
34 Červinka Karel Společenstvo WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 34 34 11:30:00
35 Čížek Pavel Šneci v běhu WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 35 35 11:30:00
36 Čtvrtečka Jan #GLADIATORRACETEAM WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 36 36 11:30:00
37 Danko Martin Rumasport WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 37 37 11:30:00
38 Davidová Nikola WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 38 38 11:30:00
39 Devátý Zdeněk Knedlík WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 39 39 11:30:00
394 Uisk Christof WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 394 700 11:30:00
396 Kubat Matěj WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 396 369 11:30:00
4 Najvert Stanislav Salomon/Suunto WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 4 4 11:30:00
40 Dítě Viktor WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 40 40 11:30:00
41 Dobešová Jana WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 41 41 11:30:00
42 Dojčáková Miroslava STG Senica WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 42 42 11:30:00
43 Doležal Tomáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 43 43 11:30:00
44 Drahokoupil WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 44 44 11:30:00
45 Drahokoupil Jakub WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 45 45 11:30:00
46 Drahokoupil Jakub WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 46 46 11:30:00
47 Drahoňovský Radek Svijany WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 47 47 11:30:00
48 Dudová Karolina WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 48 48 11:30:00
49 Duchoslav Marek WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 49 49 11:30:00
5 HULKA Lukas Ještěd Skyrace WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 5 5 11:30:00
50 Duchoslav Petr WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 50 50 11:30:00
51 Dundych Jan WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 51 51 11:30:00
52 Durych Martin Trailpoint/Dukla Praha WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 52 52 11:30:00
53 Dvorak Michal - WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 53 53 11:30:00
55 Fabián Tomáš Cykloteam Kolárna WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 55 55 11:30:00
56 Fáry Lucie WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 56 56 11:30:00
57 Fiedlerová Lucie WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 57 57 11:30:00
574 Obendorf Peter WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 574 574 11:30:00
577 Ivanov Nikola Bicykly.cz WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 577 577 11:30:00
58 Folwarczny David WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 58 58 11:30:00
59 Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 59 59 11:30:00
595 Beránek Daniel WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 595 595 11:30:00
598 Petiška Ondřej Cycology WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 598 598 11:30:00
6 Lysák Vlastimil fKlidu sport team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 6 6 11:30:00
61 Frohlich Jakub plantaznicicz WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 61 61 11:30:00
62 Fürst Matouš OK Doksy WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 62 62 11:30:00
63 Gottfried Petra Špindlerův Mlýn WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 63 63 11:30:00
64 Grün Vojtěch Salomon/Suunto WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 64 64 11:30:00
65 Gunnar Schneider Laufgruppe Seitschen WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 65 65 11:30:00
66 Hach Lukáš Štefko Running Team WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 66 66 11:30:00
67 Hajek Míla Hajci WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 67 67 11:30:00
68 Janalík Radek McHappy Team WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 68 68 11:30:00
684 Štemberk Oldřich WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 684 684 11:30:00
687 Dostál Lukáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 687 687 11:30:00
688 Fikejzová Anna SRTG Praha WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 688 688 11:30:00
69 Šorm Ivo *D*E*C*A*T*H*L*O*N* WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 69 69 11:30:00
692 Kelbich Petr Squadra DI Alto FORNO WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 692 692 11:30:00
693 Kelbenová Vendula KL Sport Most WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 693 693 11:30:00
696 Heneberg David WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 696 696 11:30:00
7 Kvasnička Daniel HKNMPSM WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 7 7 11:30:00
70 Hak Tomáš WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 70 70 11:30:00
71 Halamíček Marek Paseky WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 71 71 11:30:00
72 Hampejsová Martina ŠNECI na MAX WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 72 72 11:30:00
73 Hap zdenek AC Race Lohenice WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 73 73 11:30:00
74 Hauptvogelová Olga WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 74 74 11:30:00
75 Hejnicová Eva ACES Team Karlovy Vary WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 75 75 11:30:00
76 Hempel Michael Bergwacht Pirna WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 76 76 11:30:00
77 Hepáková Blanka WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 77 77 11:30:00
78 Herrmann Matthias Bautzener LV Rot-Weiß 90 WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 78 78 11:30:00
79 Herrmannová Petra on the route WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 79 79 11:30:00
8 Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 8 8 11:30:00
80 Hnízdilová Eva Běžci Slaný WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 80 80 11:30:00
81 Hofman František Triatlon Býšť WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 81 81 11:30:00
82 Hojač Mojmír HO Tanvald WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 82 82 11:30:00
83 Holanová Martina SK ZŠ Jablonné v Podještědí WINTER SkyRace® Ženy 26 - 35 let 83 83 11:30:00
84 Holec Martin WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 84 84 11:30:00
85 Horsky Petr LEGO WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 85 85 11:30:00
86 Hrček Tomáš WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 86 86 11:30:00
87 Charvát Ondřej Hovna a Mikeš WINTER SkyRace® Muži 18 - 25 let 87 87 11:30:00
88 Chvátal Marek FADE WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 88 88 11:30:00
89 Ingo Jochim, TrachauerKilometerSammler WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 89 89 11:30:00
9 Kotúček Pavel iThinkBeer WINTER SkyRace® Muži 56 – 99 let 9 9 11:30:00
90 Jančík Petr LK Jasan Aš + CZSA WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 90 90 11:30:00
91 Janová Andrea Samurai Fight Club WINTER SkyRace® Ženy 36 - 45 let 91 91 11:30:00
92 Jarůšek Ladislav Dynafit WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 92 92 11:30:00
93 Javůrek Tomáš SALABA Team WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 93 93 11:30:00
94 Jerabkova Iva Tri Býšť WINTER SkyRace® Ženy 46 - 55 let 94 94 11:30:00
95 Jíra Jaroslav Tri club Česká Lípa WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 95 95 11:30:00
96 Jirák Karel Tri club Česká Lípa WINTER SkyRace® Muži 46 – 55 let 96 96 11:30:00
97 Jirkal Tomáš WINTER SkyRace® Muži 26 - 35 let 97 97 11:30:00
98 Jírovec Martin Simplify WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 98 98 11:30:00
99 Kafka Josef Team RaidLight WINTER SkyRace® Muži 36 - 45 let 99 99 11:30:00
288 Brynda Pavel Alpsport - Ježek na Kopci Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 288 288 11:40:00
289 Březinová Monika Musher klub Tlapky v tahu Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 289 289 11:40:00
290 Hron Petr New Roll Runners Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 290 290 11:40:00
291 Jurášek Roman 3D FITNESS Race Team Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 291 291 11:40:00
292 Kalous Jiří Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 292 292 11:40:00
293 Kawałko Ryszard Antek a Rys Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 293 293 11:40:00
294 Kliment Libor LiveCross Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 294 294 11:40:00
295 Kňavová Martina Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 295 295 11:40:00
296 Konopáčová Anna RUP Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 296 296 11:40:00
297 Kotas Lukáš Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 297 297 11:40:00
298 Kubelková Eva TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 298 298 11:40:00
299 Marková Petra MK JCC Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 299 299 11:40:00
300 Mazochova Lenka Canaries Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 300 300 11:40:00
301 Sedláková Jaroslava Slavia pojišťovna sport team Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 301 301 11:40:00
302 Skořinská Kristýna Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 302 302 11:40:00
303 Švancara Jiří MALIRUN Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 303 303 11:40:00
304 Ulrych Josef Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 304 304 11:40:00
305 Vaníček Adam Prague Bears Racing Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 305 305 11:40:00
306 Zedník Tomáš Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 306 306 11:40:00
307 Zelenka Jiří Runsportteam Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 307 307 11:40:00
336 Cingl Ondrej Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 336 336 11:40:00
337 Kozel Michal MTO Běhejsepsem.cz SkyRace® Muži bez rozdílu věku 337 337 11:40:00
338 Kožnarová Barbora Skialp Dolní Morava Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 338 338 11:40:00
691 Kainová Lucie SPORT-LAV Běhejsepsem.cz SkyRace® Ženy bez rozdílu věku 691 691 11:40:00
124 Kubíčková Tereza AK Aktis Praha WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 124 124 11:50:00
135 Lesslová Denisa Atletic WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 135 135 11:50:00
207 Siuda Radim WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 207 207 11:50:00
221 Svoboda Milos WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 221 221 11:50:00
279 Zigl Michal Sport LaV WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 279 279 11:50:00
353 Vojtěch Bohumil WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 353 568 11:50:00
354 Koudelka Filip Koustyle WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 354 563 11:50:00
355 Hayžman David AK Říčany WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 355 355 11:50:00
356 Hlávek Martin MRCINA WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 356 356 11:50:00
368 Murčo Dušan MRCINA WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 368 368 11:50:00
369 Regnardová Pavla WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 369 573 11:50:00
395 Susekár Tomáš WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 395 594 11:50:00
401 Aberle Petr OCRUNITED WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 401 401 11:50:00
402 Adamusova Marie Běžci sobě!!! WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 402 402 11:50:00
403 Bencs Josef Lázeňští šviháci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 403 403 11:50:00
404 Bláha Petr WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 404 404 11:50:00
405 Boček Martin GoodFellas CrossFit Liberec WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 405 405 11:50:00
406 Brož David Běhej a přidej WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 406 406 11:50:00
407 Cabalová Petra Šneci v běhu WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 407 407 11:50:00
408 Cernakova Lenka WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 408 408 11:50:00
409 Černý Miroslav Vonotoňákpude WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 409 409 11:50:00
410 Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 410 410 11:50:00
411 Čumpelík Marek Haven team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 411 411 11:50:00
412 Dědková Šárka Mattoni FreeRun WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 412 412 11:50:00
413 Dufka Vladislav Červený Kostelec WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 413 413 11:50:00
414 Dupal Bohumil SPORT-LaV RUN WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 414 414 11:50:00
415 Svatošová Jana Fyzio Sport Therapy Runteam WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 415 415 11:50:00
416 Dvořáková Denisa TFRUN WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 416 416 11:50:00
417 Fenclová Petra WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 417 417 11:50:00
418 Mišáková Kristýna WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 418 418 11:50:00
419 Fiedler Robin WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 419 419 11:50:00
420 Flohr Samuel WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 420 420 11:50:00
421 Folková Soňa WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 421 421 11:50:00
422 Vodička Matěj WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 422 422 11:50:00
423 Fraňková Alexandra Horoguru WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 423 423 11:50:00
424 Gebhart Michal North Czech Runners WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 424 424 11:50:00
425 Gittlerová Jana Biatlon Liberec WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 425 425 11:50:00
426 Habartova Jana Cácorky WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 426 426 11:50:00
427 Hanušová Dagmar Dálkoplazky Liberec WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 427 427 11:50:00
428 Hanzlová Máca #trpimrad WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 428 428 11:50:00
429 Havlenová RAdka AC Hogner Gomango WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 429 429 11:50:00
431 Hendrych Tomáš Horní Libchava WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 431 431 11:50:00
432 Holomoucký Adam Elab Team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 432 432 11:50:00
433 Hoskovcová Žaneta ChaBrusiči WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 433 433 11:50:00
434 Hrnčířová Michaela Run Magazine Team WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 434 434 11:50:00
435 Hurt František Chebští fofři WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 435 435 11:50:00
436 Chaloupka Daniel Lázeňští šviháci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 436 436 11:50:00
437 Chaloupka Zdeněk Lázeňští šviháci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 437 437 11:50:00
438 Chocholoušová Martina Running zone Brno WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 438 438 11:50:00
439 Ihring Zdeněk WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 439 439 11:50:00
440 Jánošková Michaela WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 440 440 11:50:00
441 Junková Kristýna Stinga team WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 441 441 11:50:00
442 Káš František WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 442 442 11:50:00
443 Kašpar David WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 443 443 11:50:00
444 Kay Staude, Volkssport Zittau WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 444 444 11:50:00
445 Kiezler Jaroslav Retrosi WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 445 445 11:50:00
446 Kocian Jan TvojeBaba WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 446 446 11:50:00
447 Kočí Marek Chemical Brothers WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 447 447 11:50:00
448 Kolomazníková Eliška WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 448 448 11:50:00
449 Königová Lucie Rehasport Team WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 449 449 11:50:00
450 Košlík Jiří WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 450 450 11:50:00
451 Košťáková Monika WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 451 451 11:50:00
452 Kotkova Lenka Cácorky WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 452 452 11:50:00
453 Kaliberka Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 453 453 11:50:00
454 Křeménková Jana TTT WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 454 454 11:50:00
455 Kubešová Anna Rozběháme Roudnici WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 455 455 11:50:00
456 Kučerková Daniela WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 456 456 11:50:00
457 Kunc Tomas WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 457 457 11:50:00
458 Kysela Pavel ZP Cyklo proofy corratec team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 458 458 11:50:00
459 Kysela Michal WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 459 459 11:50:00
460 Lacina Tomáš ACES Team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 460 460 11:50:00
461 lang roman Bojiště WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 461 461 11:50:00
462 Ludvik Martin A-team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 462 462 11:50:00
463 Lukášek Jiří WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 463 463 11:50:00
464 Luxemburg Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 464 464 11:50:00
465 Martinu Pavel Běžci Raje WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 465 465 11:50:00
466 Mašek Jan-František KAP Runners WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 466 466 11:50:00
467 Matějková Jana Báječné ženy v běhu WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 467 467 11:50:00
468 Mesany Stepan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 468 468 11:50:00
469 Mifková Lenka BK Semily WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 469 469 11:50:00
470 Milesová Iva PSK Olymp Praha WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 470 470 11:50:00
471 Mitrofanov Sergej WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 471 400 11:50:00
472 Motlová Tereza WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 472 472 11:50:00
473 Mourek Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 473 473 11:50:00
474 Mrázek Roman ELESTOR WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 474 474 11:50:00
476 Nedeliaková Andrea WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 476 476 11:50:00
477 Nevrkla Jaroslav Dycky Ještěd! WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 477 477 11:50:00
478 Novák František TRI-SKI Horní Počernice WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 478 478 11:50:00
479 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 479 479 11:50:00
480 Novotný Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 480 480 11:50:00
481 Novotný Václav Pomalí kluci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 481 481 11:50:00
482 Oppolzerová Jana Direct Alpine WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 482 482 11:50:00
483 Palánová Kateřina WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 483 483 11:50:00
484 Pastyriková Nikola Sama za sebe :-) WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 484 484 11:50:00
485 Pelc Martin PuK WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 485 485 11:50:00
486 Pfeifer Heiko WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 486 486 11:50:00
487 Pešek Jaroslav SK Sibiř WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 487 487 11:50:00
488 Pešek Libor WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 488 488 11:50:00
489 Pešková Radka SK Sibiř WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 489 489 11:50:00
490 Polonský Tomáš Vrchlabí WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 490 490 11:50:00
491 Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 491 491 11:50:00
492 Procyk Radek Stinga team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 492 492 11:50:00
493 Prokop Miroslav PredatorGym team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 493 493 11:50:00
494 Ptáčková Jana Už tam budeeem?! WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 494 494 11:50:00
495 Regner Tomáš Biatlon Liberec WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 495 495 11:50:00
496 Repáňová Lucie WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 496 496 11:50:00
497 Rönsch Thomas Bertsdorfer SV WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 497 497 11:50:00
498 Rosol LUKÁŠ WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 498 498 11:50:00
499 Růžek Pavel Dycky Ješted! WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 499 499 11:50:00
500 Růžek Vojtěch Dycky Ještěd! WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 500 500 11:50:00
501 Rychlý Marcel WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 501 501 11:50:00
502 Rytirova Lucie TFRUN WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 502 502 11:50:00
503 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 503 503 11:50:00
504 Slunečko JIndřich WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 504 504 11:50:00
505 Smetaník Milan GRT WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 505 505 11:50:00
506 Smrčková Lucie WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 506 506 11:50:00
507 Soukupová Veronika Bozkov WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 507 507 11:50:00
508 Stožický Petr BBK WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 508 508 11:50:00
509 Šáfr Jaroslav WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 509 509 11:50:00
510 Šedivý Michal Shadouz Team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 510 510 11:50:00
511 Šelle Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 511 511 11:50:00
512 Šreková Markéta WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 512 512 11:50:00
513 Štaiger Zdeněk Lázeňští šviháci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 513 513 11:50:00
514 Šumelda Ivan Ždimiators WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 514 514 11:50:00
515 Šupová Lenka SPORT-LaV RUN WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 515 515 11:50:00
516 Švácha Jiří Údolí hvězd WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 516 516 11:50:00
517 Ticháček Radim Hlučín !!! WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 517 517 11:50:00
518 Třísková Katarína Praha 6 WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 518 518 11:50:00
519 Turna Michal WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 519 519 11:50:00
520 Urbański Przemysław WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 520 520 11:50:00
521 Vaicová Kamila SRTG Most WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 521 521 11:50:00
522 Valenta Jakub WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 522 522 11:50:00
523 Vaněk Martin Chemical brothers WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 523 523 11:50:00
524 Vecko Milan Bježci z Roudnicka WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 524 524 11:50:00
525 Veruněk Patrik SRTG Most WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 525 525 11:50:00
526 Veselý Ondřej WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 526 526 11:50:00
527 Vidovičová Helena Musher klub Tlapky v tahu WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 527 527 11:50:00
528 Vítek Aleš A-team WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 528 528 11:50:00
529 Vodička Šimon WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 529 529 11:50:00
530 Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodov WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 530 530 11:50:00
531 Volf Martin Volfčata WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 531 531 11:50:00
532 Vorel Daniel SRTG Most WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 532 532 11:50:00
533 Vorel David North Czech Runners WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 533 533 11:50:00
534 Vysloužilová Kateřina Total Vital WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 534 534 11:50:00
535 Vytlačilová Tereza WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 535 535 11:50:00
536 Zítek Jan WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 536 536 11:50:00
537 Ždímal Michal Ždimiators WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 537 537 11:50:00
571 Pohl Jaroslav Rozběháme Šluknovsko WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 571 571 11:50:00
573 Synek Jiří Uranové doly Hamr 1972 WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 573 564 11:50:00
575 Cipro Karolína WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 575 575 11:50:00
588 Jireček Petr WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 588 588 11:50:00
590 Třešňák Radim Fitness Life Liberec WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 590 566 11:50:00
594 Tuček Tomáš WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 594 567 11:50:00
597 Bouřa Marek TTF WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 597 557 11:50:00
599 Jirův Petr Rozběháme Šluknovsko WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 599 561 11:50:00
60 Francke Petra Haven team WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 60 60 11:50:00
618 Lančarič Vojtěch WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 618 618 11:50:00
675 Dvořák František Run Zoufalci WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 675 559 11:50:00
681 Kocumová Zuzana CZECHINOV-8 TEAM WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 681 391 11:50:00
683 Staude Kay WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 683 683 11:50:00
685 Veselý David TF RUN WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 685 685 11:50:00
686 Hykelová Kateřina WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 686 560 11:50:00
689 Trnková Tereza WINTER Trail Ženy bez rozdílu věku 689 565 11:50:00
695 Bernašek Jiří Stadion Nový Bor WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 695 556 11:50:00
697 Bradna Vladimír WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 697 697 11:50:00
698 Peterzelt Jan Dresdner SC 1898 WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 698 569 11:50:00
700 Dufek Martin Rozběháme Šluknovsko WINTER Trail Muži bez rozdílu věku 700 558 11:50:00
538 Alexandra Suková Anna Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 538 538 12:00:00
539 Bartosova Lenka Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 539 539 12:00:00
540 Beranová Magdalena Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 540 540 12:00:00
541 Dítě Martin Briard team Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 541 541 12:00:00
542 Havránek Lukáš Hruboskalský canicross Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 542 542 12:00:00
543 Hes Petr Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 543 543 12:00:00
544 Hrníčková Pavla MC Český Ráj Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 544 544 12:00:00
545 Keňa Tomáš Fibopes Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 545 545 12:00:00
546 Kirschlagerova Karla partaci Denny a Wokie Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 546 546 12:00:00
547 Koláříková Alžběta Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 547 547 12:00:00
548 Lyčka Pavel Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 548 548 12:00:00
549 Malík Tomáš Hruboskalský canicross Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 549 549 12:00:00
550 Mazancová Hana Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 550 550 12:00:00
551 Ondruchová Adéla Pivovar Svijany Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 551 551 12:00:00
552 Suchánková Pavlína Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 552 552 12:00:00
553 Štemberová Bára TJN Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 553 553 12:00:00
554 Záveská Nina Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 554 554 12:00:00
570 Šafář Václav Lázně Slatinice Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 570 570 12:00:00
600 Karásková Erbenová Helena Endorfin Factory Běhejsepsem.cz Trail Ženy bez rozdílu věku 600 562 12:00:00
678 Bartušek Tomáš Běhejsepsem.cz Trail Muži bez rozdílu věku 678 555 12:00:00
1957 Dušánek Miroslav JEŠTĚD SKYRACE WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 1957 695 12:10:00
475 Musilová Kamila #DCKM WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 475 475 12:10:00
54 Dvořák Jan WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 54 54 12:10:00
602 Boháčová Terezie SIS Flamimgo WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 602 602 12:10:00
604 Conrathová Katka Decathlon Liberec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 604 604 12:10:00
605 Gittlerová Jitka Biatlon Liberec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 605 605 12:10:00
606 Hakl Filip SK Jilemnice WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 606 606 12:10:00
607 Hejdová Andrea AC Slovan Liberec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 607 607 12:10:00
608 Hladká Lenka WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 608 608 12:10:00
609 Hladká Lucie WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 609 609 12:10:00
610 Hlinčík David WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 610 610 12:10:00
611 Kalendová Olga Hradec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 611 611 12:10:00
612 Kalny Richard WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 612 612 12:10:00
613 Kasparova Andrea WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 613 613 12:10:00
614 Kišová Gabriela Šneci v běhu WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 614 614 12:10:00
615 Kmentová Olga WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 615 615 12:10:00
616 Kořínkova Lenka WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 616 616 12:10:00
617 Kučerová Kateřina SIS Flamingo WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 617 617 12:10:00
619 Najman Petr WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 619 619 12:10:00
620 Popovičová Romana WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 620 620 12:10:00
621 Ryšavá Vendulka AC Česká Lípa WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 621 621 12:10:00
622 Staňková Tereza Pivovar Koníček WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 622 622 12:10:00
623 Svobodová Klára WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 623 623 12:10:00
624 Šmíd Ondřej SK Jilemnice WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 624 624 12:10:00
625 UHLÍŘOVÁ Zuzanka SK MAXTRI LIBEREC WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 625 625 12:10:00
626 Urbanova Veronika SRTG Praha WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 626 626 12:10:00
627 Vaňková Lucie Šneci v běhu WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 627 627 12:10:00
628 Zborníková Klára SIS Flamingo WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 628 628 12:10:00
629 Zelenka Martin WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 629 629 12:10:00
670 Hakenová Jana RunBo Team Liberec WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 670 670 12:10:00
673 Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 673 673 12:10:00
678 Lehká Zorka MC Český ráj WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 678 678 12:10:00
682 Vavříková Veronika WINTER Eazy Ženy bez rozdílu věku 682 682 12:10:00
690 Hrubeš Jan WINTER Eazy Muži bez rozdílu věku 690 690 12:10:00
116 Rothschedlová Jana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 116 396 12:20:00
372 Jína Filip Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 372 372 12:20:00
377 Vetešníková Lucie Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 377 377 12:20:00
430 Voldánová Lenka Pivovar Svijany Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 430 430 12:20:00
601 Balcarová Diana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 601 601 12:20:00
603 Cabajová Markéta Musher klub JCC Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 603 603 12:20:00
630 Bošková Dana Šneci v běhu Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 630 630 12:20:00
631 Braun Tomáš Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 631 631 12:20:00
632 Břízová Jana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 632 632 12:20:00
633 Cajkářová Anna Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 633 633 12:20:00
634 Fantová Tereza Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 634 634 12:20:00
635 Fenclová Jitka KCHBO Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 635 635 12:20:00
636 Fiedlerová Eliška ČHP Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 636 636 12:20:00
637 Foltisová Zuzana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 637 637 12:20:00
638 Hanzlíková Bára Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 638 638 12:20:00
639 Hladká Michaela Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 639 639 12:20:00
640 Horáčková Nikol Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 640 640 12:20:00
641 Horynová Jana Canicross Loučeň Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 641 641 12:20:00
642 Javorová Petra SFC Ústí nad Labem Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 642 642 12:20:00
643 Klesal Tomáš Adidas Runners Prague Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 643 643 12:20:00
644 Kubat Zdenek TJ Sokol Maxicky Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 644 644 12:20:00
645 Kubecová Dana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 645 645 12:20:00
646 Kubecová Vladimíra Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 646 646 12:20:00
647 Kvasnicka Jaroslav Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 647 647 12:20:00
648 Lohr Petr Prague BEARS racing team Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 648 648 12:20:00
649 Machová Diana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 649 649 12:20:00
650 Malkusová Nicole Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 650 650 12:20:00
651 Mbundi Jana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 651 651 12:20:00
652 Medek Michal Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 652 652 12:20:00
653 Nosková Marcela Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 653 653 12:20:00
654 Nováková Marie Kynologie Bašť Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 654 654 12:20:00
655 Novotná Jitka Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 655 655 12:20:00
656 Olahová Zuzana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 656 656 12:20:00
657 Pavlíková Klára Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 657 657 12:20:00
658 Pecháčková Jana Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 658 658 12:20:00
659 Prášilová Veronika Thiel Team Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 659 659 12:20:00
660 Rychová Simona Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 660 660 12:20:00
661 Studenovská Radka SRTG Kolín Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 661 661 12:20:00
662 Svěchota Ondrěj ASC Dukla Praha Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 662 662 12:20:00
663 Štefl Radek Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 663 663 12:20:00
664 Vališová Tereza Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 664 664 12:20:00
665 Wanieová Kateřina Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 665 665 12:20:00
666 Weinertová Magdaléna Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 666 666 12:20:00
667 Winter Tomáš Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 667 667 12:20:00
668 Zajacová Barbora Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 668 668 12:20:00
671 Havelková Barbora Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 671 671 12:20:00
672 Hodboď Tomáš GLAMI Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 672 672 12:20:00
674 Hypešová Natálie Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 674 674 12:20:00
675 Jína Filip Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 675 675 12:20:00
676 Kalina Lukáš TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz Eazy Muži bez rozdílu věku 676 676 12:20:00
677 Kucerova Denisa Musher klub JCC Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 677 677 12:20:00
679 Šnajdrová Lucie Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 679 679 12:20:00
680 Ťoukàlková Alena Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 680 680 12:20:00
681 Vetešníková Lucie Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 681 681 12:20:00
699 Foglová Tereza ZKO Letohrad Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 699 669 12:20:00
699 Foglová Tereza Běhejsepsem.cz Eazy Ženy bez rozdílu věku 699 699 12:20:00