Startovní listina

SEAL´S RUN - Kasiopea II

STARTOVNÍ LISTINA - 24.05.2019



Číslo Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Startovní čas
41 Kolářová Lenka SRTG Holýšov 4km+, 8+ překážek Ženy 41 941 21:30:30
42 Košinár Daniel 4km+, 8+ překážek Muži 42 942 21:31:00
43 Wabneggerová Michaela 4km+, 8+ překážek Ženy 43 943 21:31:30
44 Matiásková Hanina 4km+, 8+ překážek Ženy 44 944 21:32:00
45 Sýkora Jakub 4km+, 8+ překážek Muži 45 945 21:32:30
46 Bečvář Radek 4km+, 8+ překážek Muži 46 946 21:33:00
47 Bečvář Rudolf Ampéři 4km+, 8+ překážek Muži 47 947 21:33:30
48 Šašková Zuzana #gladiatorraceteam 4km+, 8+ překážek Ženy 48 948 21:34:00
49 Šašek Matěj #gladiatorraceteam 4km+, 8+ překážek Muži 49 949 21:34:30
50 Hulešová Martina Merklín 4km+, 8+ překážek Ženy 50 950 21:35:00
51 Kunciter Lukáš Rumová Víla 4km+, 8+ překážek Muži 51 951 21:35:30
52 Rapčan Ladislav Pajp team 4km+, 8+ překážek Muži 52 952 21:36:00
53 Svobodová Klára Pajp team 4km+, 8+ překážek Ženy 53 953 21:36:30
54 Plná Eliška 4km+, 8+ překážek Ženy 54 954 21:37:00
55 Poslední Jaroslava Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Ženy 55 955 21:37:30
56 Poslední Zdeňka Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Ženy 56 956 21:38:00
57 Poslední Jan Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Muži 57 957 21:38:30
58 Poslední Josef Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Muži 58 958 21:39:00
59 Volenec Antonín Wild Team 4km+, 8+ překážek Muži 59 959 21:39:30
60 Čermák Roman 4km+, 8+ překážek Muži 60 960 21:40:00
61 Záhrobský Tomáš Hrobak Team Křimice 4km+, 8+ překážek Muži 61 961 21:40:30
62 Novodomec Martin Juvenovo 4km+, 8+ překážek Muži 62 962 21:41:00
63 Bozděch Marek SRTG Plzeň 4km+, 8+ překážek Muži 63 963 21:41:30
64 Záhrobská Stanislava Hrobak team Křimice 4km+, 8+ překážek Ženy 64 964 21:42:00
65 Záhrobský Roman Hrobak team Křimice 4km+, 8+ překážek Muži 65 965 21:42:30
66 Sedlák Jan 4km+, 8+ překážek Muži 66 966 21:43:00
67 Štruncová Pavla 4km+, 8+ překážek Ženy 67 967 21:43:30
68 Opplová Veronika 4km+, 8+ překážek Ženy 68 968 21:44:00
69 Kotasová Kateřina 4km+, 8+ překážek Ženy 69 969 21:44:30
70 Erhardová Eliška 4km+, 8+ překážek Ženy 70 970 21:45:00
71 Havlová Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 71 971 21:45:30
72 Šteinerová Barbora 4km+, 8+ překážek Ženy 72 972 21:46:00
73 Baxa Marek 4km+, 8+ překážek Muži 73 973 21:46:30
74 Sobotková Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 74 974 21:47:00
75 Plocarova Denisa 4km+, 8+ překážek Ženy 75 975 21:47:30
76 Plocar Ondřej 4km+, 8+ překážek Muži 76 976 21:48:00
77 Svoboda Roman Unicorn Power 4km+, 8+ překážek Muži 77 977 21:48:30
78 Nováková Michaela 4km+, 8+ překážek Ženy 78 978 21:49:00
79 Kraus Matěj #pridej 4km+, 8+ překážek Muži 79 979 21:49:30
80 Rohlena Vojtíěch 4km+, 8+ překážek Muži 80 980 21:50:00
81 Krajícová Monika 4km+, 8+ překážek Ženy 81 981 21:50:30
82 Petr Farkaš 4km+, 8+ překážek Muži 82 982 21:51:00
83 Farkašová Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 83 983 21:51:30
84 Valachovičová Miroslava 4km+, 8+ překážek Ženy 84 984 21:52:00
85 KELLNER David Patriot OCR 4km+, 8+ překážek Muži 85 985 21:52:30
86 KELLNEROVÁ Kateřina Patriot OCR 4km+, 8+ překážek Ženy 86 986 21:53:00
87 Hanzlíková Hana Eaglovice Team 4km+, 8+ překážek Ženy 87 987 21:53:30
88 Žohová Hana Eaglovice Team 4km+, 8+ překážek Ženy 88 988 21:54:00
89 Bernklauová Aneta 4km+, 8+ překážek Ženy 89 989 21:54:30
90 Louda Karel 4km+, 8+ překážek Muži 90 990 21:55:00
91 Šlesinger Pavel 4km+, 8+ překážek Muži 91 991 21:55:30
92 Schiman Ondra 4km+, 8+ překážek Muži 92 992 21:56:00
93 Heinová Kristýna 4km+, 8+ překážek Ženy 93 993 21:56:30
94 Jásek Vladislav 4km+, 8+ překážek Muži 94 994 21:57:00
95 Chlebouš Jan 4km+, 8+ překážek Muži 95 995 21:57:30
96 Bernklan Daniel 4km+, 8+ překážek Muži 96 996 21:58:00
97 Staňkovský Milan 4km+, 8+ překážek Muži 97 997 21:58:30
98 Štruncová Hana 4km+, 8+ překážek Ženy 98 998 21:59:00
99 Štrunc Jan 4km+, 8+ překážek Muži 99 999 21:59:30
100 Ptáčková Pavla 4km+, 8+ překážek Ženy 100 1000 22:00:00
101 Audy Adam 4km+, 8+ překážek Muži 101 934 22:00:30
102 Buben Lukáš 4km+, 8+ překážek Muži 102 935 22:01:00
103 Rynda Josef 4km+, 8+ překážek Muži 103 936 22:01:30
104 Babušková Stanislava 4km+, 8+ překážek Ženy 104 937 22:02:00
105 Cipra Jiří 4km+, 8+ překážek Muži 105 938 22:02:30
106 Cích Daniel 4km+, 8+ překážek Muži 106 939 22:03:00
Schimman Jan 4km+, 8+ překážek Muži 398 22:03:30
666 666 4km+, 8+ překážek Muži 666 940 22:04:00