Startovní listina

RUN PRAHA - PLZEŇ

STARTOVNÍ LISTINA - 15.09.2018



Číslo Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Startovní čas
103 Jiří Solitaire 100 km EXTREME muži 1 závodník 103 603 06:30:00
104 Lukáš Mrázek Černošický démon 100 km EXTREME muži 1 závodník 104 604 06:30:00
105 Lukáš Studnař Veselí nad Lužnicí/VIVOBAREFOOT ČB 100 km EXTREME muži 1 závodník 105 605 06:30:00
106 Marek Mach nolimits 100 km EXTREME muži 1 závodník 106 606 06:30:00
107 Martin Holeček VIVOBAREFOOT ČB 100 km EXTREME muži 1 závodník 107 607 06:30:00
108 Nikos Mach Nikos je frajer 100 km EXTREME muži 1 závodník 108 608 06:30:00
109 Ondrej Borusik KSV 100 km EXTREME muži 1 závodník 109 609 06:30:00
110 Pavel Dušek Dušek 100 km EXTREME muži 1 závodník 110 610 06:30:00
111 Petr Buchlovský Petr Buchlovský 100 km EXTREME muži 1 závodník 111 611 06:30:00
112 Stanislav Bílek Vivobarefoot České Budějovice 100 km EXTREME muži 1 závodník 112 612 06:30:00
113 Tomáš Vrzala Tomova rychlá rota 100 km EXTREME muži 1 závodník 113 613 06:30:00
115 Zdeněk Beneš Beny company 100 km EXTREME muži 1 závodník 115 615 06:30:00
117 Petra Solnařová Pepka 100 km EXTREME ženy 1 závodnice 117 617 06:30:00
118 Věra Hamplová Bílej sopl 100 km EXTREME ženy 1 závodnice 118 618 06:30:00
119 Martin Vondrák Horní Bříza 100 km EXTREME muži 1 závodník 119 682 06:30:00
120 Vladimír Chrástecký Chrásťa 100 km EXTREME muži 1 závodník 120 683 06:30:00
114 Tomáš Zahálka KILPI Racing Team 100 km EXTREME muži 1 závodník 114 614 07:00:00
201 Jeden měsíc běžce - core Jeden měsíc běžce - core 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 201 619 07:00:00
202 wRebel-duo wRebel-duo 100 km COUPLE ženy 2 závodnice 202 620 07:00:00
914 INTERSOFT-Automation - Rychlé Volty INTERSOFT-Automation - Rychlé Volty 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 914 679 07:15:00
301 Bylo nás 6 Bylo nás 6 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 301 621 07:30:00
302 Join the Dark Side Running Team Join the Dark Side Running Team 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 302 622 07:30:00
303 Pura Vida Pura Vida 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 303 623 07:30:00
305 ASSA ABLOY ASSA ABLOY 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 305 625 07:30:00
306 Řečická Squadra Řečická Squadra 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 306 626 07:30:00
307 Laňky Laňky 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 307 627 07:30:00
308 Rychlej a rychlejší Rychlej a rychlejší 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 308 628 07:30:00
309 Veselí Sviny Veselí Sviny 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 309 629 07:30:00
310 čtyřbab čtyřbab 100 km ELITE ženy 3-4 závodnice 310 630 07:30:00
311 Druhý dech Druhý dech 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 311 631 07:30:00
511 BK Chýně Dream Team BK Chýně Dream Team 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 511 642 07:30:00
526 Šest-tet Šest-tet 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 526 657 07:30:00
902 Cortex Cortex 100 km FUN mix 7-8 závodníků 902 667 07:30:00
501 Dohoň ho! Dohoň ho! 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 501 632 08:01:00
502 Výběr z bobulí Výběr z bobulí 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 502 633 08:02:00
503 DCKM - Team DCKM - Team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 503 634 08:03:00
504 Running Academy Cerhovice 4 Running Academy Cerhovice 4 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 504 635 08:04:00
510 Running Academy Cerhovice 2 Running Academy Cerhovice 2 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 510 641 08:04:00
513 Running Academy Cerhovice 3 Running Academy Cerhovice 3 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 513 644 08:04:00
514 Running Academy Cerhovice 1 Running Academy Cerhovice 1 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 514 645 08:04:00
505 Turtle Running Team Turtle Running Team 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 505 636 08:05:00
506 V+J OBUV V+J OBUV 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 506 637 08:06:00
507 Šneci v běhu Šneci v běhu 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 507 638 08:07:00
508 CLARA 4 FIT five CLARA 4 FIT five 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 508 639 08:08:00
509 SKH Racing SKH Racing 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 509 640 08:09:00
512 BK Chýně Hvězdný tým BK Chýně Hvězdný tým 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 512 643 08:12:00
515 Kafaři bez Míry Kafaři bez Míry 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 515 646 08:15:00
516 Jeden měsíc běžce Jeden měsíc běžce 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 516 647 08:16:00
517 Písek team Písek team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 517 648 08:17:00
518 Rokytka Rokytka 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 518 649 08:18:00
519 Rockaway Rockaway 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 519 650 08:19:00
520 TJ BIČ TJ BIČ 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 520 651 08:20:00
521 Kamarádi Kamarádi 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 521 652 08:21:00
522 Kašparovy rychlé tlapky Kašparovy rychlé tlapky 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 522 653 08:22:00
523 Advenťačky Advenťačky 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 523 654 08:23:00
524 Princezny zezPlzně Princezny zezPlzně 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 524 655 08:24:00
525 Kamarádky kamarádů Kamarádky kamarádů 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 525 656 08:25:00
701 Reprezentace SDH Pňovice a hosté Reprezentace SDH Pňovice a hosté 100 km FUN mix 7-8 závodníků 701 658 08:31:00
702 Dannyho parťáci vysokomýtští Dannyho parťáci vysokomýtští 100 km FUN mix 7-8 závodníků 702 659 08:32:00
703 #pinkrules #pinkrules 100 km FUN mix 7-8 závodníků 703 660 08:33:00
704 Splašení blázni Splašení blázni 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 704 661 08:34:00
705 Chapman Taylor Chapman Taylor 100 km FUN mix 7-8 závodníků 705 662 08:35:00
706 Karlín 2 Karlín 2 100 km FUN mix 7-8 závodníků 706 663 08:36:00
707 DoHaje Run Team DoHaje Run Team 100 km FUN mix 7-8 závodníků 707 664 08:37:00
708 IK-Sportuj IK-Sportuj 100 km FUN ženy 7-8 závodnic 708 665 08:38:00
709 Zodiac Galleys Zodiac Galleys 100 km FUN muži 7-8 závodníků 709 684 08:39:00
915 Intenzivní běhny Intenzivní běhny 100 km FUN mix 7-8 závodníků 915 680 08:40:00
901 Lazy speedy beasts Lazy speedy beasts 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 901 666 09:01:00
903 Šnek tým Šnek tým 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 903 668 09:03:00
904 KOSTAL Tým B KOSTAL Tým B 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 904 669 09:04:00
905 Inaircom Inaircom 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 905 670 09:05:00
906 KOSTAL Tým A KOSTAL Tým A 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 906 671 09:06:00
907 CLARA 4 FIT ten CLARA 4 FIT ten 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 907 672 09:07:00
908 PMDP PMDP 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 908 673 09:08:00
909 Cisco Cisco 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 909 674 09:09:00
910 Běžím za LItice Běžím za LItice 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 910 675 09:10:00
911 SamecFamily SamecFamily 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 911 676 09:11:00
912 Linde Pohony s.r.o. Linde Pohony s.r.o. 100 km FUN mix 7-8 závodníků 912 677 09:12:00
913 Rozběháme Česko - Klatovy Rozběháme Česko - Klatovy 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 913 678 09:13:00
916 Rozběháme Česko - Soběslav Rozběháme Česko - Soběslav 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 916 681 09:16:00