Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - 7 POHOŘÍ - JESENÍKY




Jméno Klub Trať Kategorie Rok Číslo Čip
Adámek Vít Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 1 1
Barabášová Renata Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 2 2
Barič Dominik Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 3 3
Bednář Břetislav Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 4 4
Bejáková Radka Děvuchy z hor Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 160 160
Bělík Richard Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 5 5
Beran Jan Vítkov Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 6 6
Borkovcová Lucie Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 148 148
Božoňová Klára Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 7 7
Burdilák Radek Vranov Sunday Runners Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 179 179
C Iuliana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 8 8
Ciffra Michal Sumperske geny Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 9 9
Crhonková Markéta Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 10 10
Čandas Michalis Dukla Kajlovec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Čecháková Iva Olomouc Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 11 11
Černíková Markéta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 12 12
Čeřovská Olga Russell Team Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 152 152
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 13 13
David Michal Šumperk Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 14 14
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 15 15
DOubek Tomáš Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 16 16
Drabina Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 17 17
Drabinová Marie Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 18 18
Dršták Vlastimil Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 144 144
Drtilová Veronika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 19 19
Dufek Stanislav SK Nové Město nad Metují Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 20 20
Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 21 21
Dufková Jitka Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 22 22
Dvořák Kamil Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 24 24
Fellner Martin Fenix Ski Team Jeseník Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 25 25
Fešárek Jiří FešiFitness Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 26 26
Fiala Lukáš Salomon Žerotín Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 27 27
Fila Kamil Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 28 28
Flídrová Natálie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 29 29
Frasier Andrea Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 30 30
Frasier Petr Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 31 31
Frelich Jan Držovice Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 32 32
Frelichová Hana Držovice Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 33 33
Frydrych Martin Líšná Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Ganajova Nika NikAdam Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 34 34
Grézlová Terezie Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 35 35
Grygarová Pavlína Opava Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 36 36
Hájková Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 37 37
Hanáčík Pavel Střechy 92 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 149 149
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 38 38
Havlenová Radka AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 39 39
Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 180 180
Helešicová Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 40 40
Hlaváč Martin Preshowsky Bolt Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 41 41
Hlaváčková Dagmar Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Hlavačková Klára Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 42 42
Hloušek Martin B - Outdoor Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 167 167
Holcknecht Otakar Za Tyristorku Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 43 43
Horák Miroslav BO! reality a finance Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 44 44
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 45 45
Horálková Eva Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 46 46
Horálková Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 47 47
Hořáková Petra Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 48 48
Hrdlička Milan Chvalčov Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 168 168
Hrdličková Lydie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 51 51
Hruška Roman Hranice 1 Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 52 52
Hruška Roman Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 153 153
Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 53 53
Chalk Zuzana Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 174 174
Chalk Steve Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 175 175
Charvátová Kateřina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 54 54
Chytilová Eva Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 172 172
Illanic Miroslav STG Opava Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 176 176
Jančošek Jozef Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 55 55
Janečka Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 56 56
Jarolímová Renáta Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 57 57
Jelínek Milan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 58 58
Jelínková Karolína Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 59 59
Jeřábková Iveta Javorník Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 60 60
Juricek Bohdan Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 61 61
Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 62 62
Kadlec Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 63 63
Kalivoda Pavel STG Zlín Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 64 64
Kalousek Kristián Javorník Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 65 65
Kaplan Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 66 66
Kartousova Věra Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 67 67
Keclíková Michaela RETARD Běhny Havířov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 68 68
Klikoš Jiří A-tým Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 69 69
Klikoš Jiří Vlčata Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 70 70
Klíma Lukáš Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 71 71
Kohout Eva Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 200 200
Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 72 72
Komiňák Norbert Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 73 73
Koníčková Šárka Naše vinotéka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 161 161
Košťálová Petra Ostrava - Slezská Ostrava Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 74 74
Kotherová Hedvika Metylovice Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 75 75
Kožina Adam Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 76 76
Kroupová Božena Praha 6 Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 77 77
Kubálek Lukáš Lend-CZ Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 78 78
Kubíček Kiwi.com runners Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 79 79
Kubíčková Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 80 80
Kubjatko Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 81 81
Kudelova Věra Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 82 82
Kulhánek Martin Havířov Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 83 83
Kvasnička Jozef OZ KBPŠ Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 84 84
Lastovičková Zuzana BĚHNY Havířov Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 85 85
Lecián Kristián Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 86 86
LUKÁŠ SCHOLTZ TJ Hradec nad Moravicí Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 87 87
Lukeš Petr Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 88 88
Macková Petra STG Zlín Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 89 89
Malý Hynek Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 90 90
Mastník Leoš Jablonec nad Nisou Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 91 91
Mastrakova Barbora Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 92 92
Matejkova Monika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 93 93
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 94 94
Mikešková Veronika Dobratice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 95 95
Milatová Petra Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 96 96
Mísař Tomáš RETARD Běhny Havířov Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 97 97
Mlejnková Veronika rekre běžec :-) Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 98 98
Mrvková Michaela Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 99 99
Musil Vladimír Rudolec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 100 100
Navrátilová Veronika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 162 162
Nedělová Silvie Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 154 154
Nedopilová Olga můj Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 150 150
Němec Vlasta Sobíňov Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 101 101
Nesvadba Jiří Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 102 102
Netopil Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Nosková Markéta Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 155 155
Nowaková Zuzka RETARD Běhny Havířov Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 103 103
Nyeki Jan Norskamoda.cz Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 199 199
Orlová Veronika Rýmařov Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 104 104
Oškerová Monika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 105 105
Pabjanová Eva Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 106 106
Paloušek Dan Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 107 107
Parůžková Šárka Báječné ženy v běhu Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 108 108
Pešák Jiří Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 185 185
Peterkova Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 109 109
Petrašek Adam NikAdam Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 110 110
Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 111 111
Polívková Jana Dòda team Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 112 112
Portyš Miloš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 183 183
Poskočil Pavel Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 113 113
Potáček Pavel Brno Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 114 114
Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 115 115
Prošek Tomáš FunTom Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Prudil Tomáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 116 116
Prüger Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 117 117
Přibyl Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 118 118
Robert Szotkowski Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 134 134
Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 119 119
Sailr Radek Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 182 182
Sás Ladislav SK Vyhlídka Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 170 170
Sečkář Pavel The Losers Initiative Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 156 156
Schuster Adam Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 173 173
Siuda Bronislav Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 120 120
Siudová Lucie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 121 121
Sládek Martin Táta v kondici Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 122 122
Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 123 123
Slavíková Michaela Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 181 181
Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 124 124
Solská Adéla Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 151 151
sopr Martin Soprona Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 125 125
Stejkalová Renáta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 126 126
Strnad Filip Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 127 127
Ševčík Petr Kiwi.com Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 128 128
Šimkova Pavlina PinkPower Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 129 129
Šindler Petr STG Opava Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 130 130
Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 131 131
Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 132 132
Štěrba Jiří Karlovy Vary Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 133 133
Štýbnarová Radka Czech Outdoor Team Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 184 184
Švachová Petra Krnov Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 50 50
Tobáš Jan Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 135 135
Tobiáš Martin POJ F≈M Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 136 136
Tomášek Michal Brno Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 137 137
Tomašov Martin 2To Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 157 157
Trojáková Martina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 158 158
Urubek Ondřej Hanácké plankton Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 138 138
Vachova Gabriela Czech Iceman Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 165 165
Válková Veronika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 139 139
Vanēk Roman Kaňovice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 140 140
Vaňousek Václav Podbrahy Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 141 141
Večeřová Michaela Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 163 163
Vencl David Czech Iceman Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 166 166
Vesela Zuzana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 164 164
Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 142 142
Vilímcová Lenka Olomouc Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 143 143
Vocetka Tomáš Adidas Runners Prague Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 188 188
Vojta Miloslav Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 159 159
Walova Martina Regiorun Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 145 145
Zajíčková Nikola Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 169 169
Záškodová Lucie Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 146 146
Zatloukalová Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 178 178
Zdražil Marek Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 177 177
Zonková Petra Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 147 147