Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - 7 POHOŘÍ - JIZERSKÉ HORY




Jméno Klub Trať Kategorie Rok Číslo Čip
Albrecht Jan Mnichovo Hradiste Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 1 1001
Albrigtsen Tobias ALPE PROF Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 2 1102
Čermák Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 88 1088
Černá Jana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 3 1103
Černá Pavlína Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 89 1089
Černý Ondřej Mír a lásku Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 4 1004
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 5 1005
Čoričová Patricie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 90 1090
Danicek Nikolas Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let
David Michal KMB Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 6 1006
Devátý Zdeněk Pobežime? Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 114 1114
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 7 1007
Doubek Tomáš Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 8 1008
Drahokoupil Jakub Rozvážně a s radostí Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 9 1009
Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 10 1010
Eliasova Petra TOP RUN CLUB Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 11 1011
Frydrych Jakub Praha Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 12 1012
Gazdos David Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 13 1013
Gittlerová Jitka Biatlon Liberec Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Hájek Matěj SKP Kornspitz Jablonec Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 14 1014
Hájková Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 15 1015
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 16 1016
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 17 1017
Havlena David AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 18 1018
Havlenová Radka AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 19 1019
Havlíková Gabriela Praha Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 20 1020
Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 91 1091
Hellebrant Petr Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 21 1021
Hlavatý Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 22 1022
Holická Marta Hrádek Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 23 1023
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 24 1024
Hradecká Kateřina Triathlon team Příbram Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 25 1025
Hradecký Jan Triathlon team Příbram Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 26 1026
Hradová Radka Hodkovice nad Mohelkou Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Hrda Lukáš IDDQD Runners Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 109 1109
Hrubý Lukáš SPONA Teplice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 27 1027
Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 28 1028
Hyka Karel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 29 1029
Janda Tomáš ŠNECI V BĚHU DĚČÍN Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 30 1030
Ježek Přemysl AC Slovan Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 31 1031
Juričková Petra Šneci v běhu Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 32 1032
Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 33 1033
Kadeřábek Michal KČT Slavoj Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 34 1034
Kasal Alexandr Village Boys Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 108 1108
Kaštánková Andrea Nutrend Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 102 1002
Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 35 1035
Kohutova Tereza Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 36 1036
Košková Martina Kora Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 113 1113
Král Josef Dolní Bousov Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 92 1092
Kroupová Božena Praha 6 Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 37 1037
Kubeček Jáchym HK Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 112 1112
Kudrna Aleš Praha 7 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 38 1038
Kutmon Tomáš Praha Modřany Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 39 1039
Laušmanová Hana Praha 7 Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 40 1040
Linhartová Radka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 93 1093
Magnusek Martin Praha Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let
Malinský Václav NALEHKO.com Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 42 1042
Marek Jerie Tj Magla Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 41 1041
Mašek Pavel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 94 1094
Matejkova Monika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 44 1044
Matrasová Kateřina Svět Běhu Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 110 1110
Meranová Lenka Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 45 1045
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 46 1046
Mikeš Marek Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 101 1101
Mitáček Jan VSK Humanita Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 47 1047
Mlíka Jindra Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 48 1048
Mlynka Ladislav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 103 1003
Nárožníková Eliška Praha 6 Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 49 1049
Novák Martin Praha Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 50 1050
Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 51 1051
Nováková Radomíra Kočky + Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 52 1052
Ottová Lucie Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 53 1053
Pacltova Lucie Jablonné v Podještědí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 54 1054
Pancl Ondřej Holce Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 105 1105
Panclová Radana Holce Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 104 1104
Pánek Jan Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 55 1055
Pekárková Marie Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 56 1056
Pešta Lukáš Radvánovice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 57 1057
Peterkova Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 58 1058
Pfeifer Pavel Čistá u Horek Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 59 1059
Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 60 1060
Pilátová Monika Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 100 1100
Pokorný Zdeněk Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 95 1095
Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 61 1061
Puš Václav HS Jizerky Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 62 1062
Pušová Michaela SWSL Lučany Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 63 1063
Regner Tomáš Biatlon Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 64 1064
Regnerová Jana Biatlon Liberec Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 65 1065
Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 66 1066
Roučková Ollie Czech Samurais - CZexxx Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 67 1067
Řezníček Tomáš Liberec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 68 1068
Sailer Radek borec na konec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 69 1069
Semerád Michal Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 70 1070
Skácel Jan Johanina uklížecka Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 117 1117
Skrbková Lenka TJ Sokol Železný Brod Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 71 1071
Skuhravý David Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 106 1106
Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 72 1072
Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 73 1073
Smetanová Barbora SKP Kornspitz Jablonec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 74 1074
soldátová lenka Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 75 1075
Sontag Ivo Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 107 1107
Soukup Petr BOOTCAMPS Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 96 1096
Svatošová Jana Fyziosport Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 43 1043
Svrček Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 76 1076
Šalandová Jiřina Praha Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 97 1097
Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 77 1077
Šonková Romana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 116 1116
Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 78 1078
Štěrba Jiří Karlovy Vary Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 79 1079
Šulc Jakub Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 80 1080
Šulcová Eliška ÚCHRPCH Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 98 1098
Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 81 1081
Švihovská Eva Team Jizerky Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 82 1082
Švihovský Jaromír Team Jizerky Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 83 1083
Tvrzníková Anna Pobežime? Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 115 1115
VANĚČKOVÁ Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 84 1084
Větrovská Nina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 99 1099
Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 85 1085
Vopatová Štěpánka Podještědští Pardálové Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 86 1086
Zajíčková Barbora Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 111 1111
zerzubová Sára Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 87 1087