Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - 7 POHOŘÍ - ORLICKÉ HORY




Jméno Klub Trať Kategorie Číslo Čip Platba
Bednář Břetislav RÝMAŘOV Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 1 1001
Divíšek David INS BIKE TEAM Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 2 1002
Součková Pavlína Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 3 1003
Štěpánová Hana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 172 1172
Vařejka Jindřich Pikárec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 4 1004
Vrbická Dominika Praha Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 5 1005
BALINT Viktor The Minions Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 169 1169
Běloušková Kristina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 145 1145
Blaha Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 155 1155
Bláhová Monika A proč ne? Všestudy Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 6 1006
Borkovcova Lucie Brno Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 7 1007
Brýdl Pavel Salomon-Suunto Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 160 1160
Černá Pavlína Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 146 1146
Čipel Libor Derde Leven Team Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 8 1008
Čížek Martin Praha Řepy Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 9 1009
Čoričová Patricie Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 10 1010
David Michal Kmb Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 11 1011
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 12 1012
Do Trang Praha 10 - Vršovice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 13 1013
Doubek Tomáš Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 14 1014
Drkulová Petra Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 173 1173
Dubský Roman Přibyslav Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 15 1015
Dufek Stanislav SK Nové Město nad Metují Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 16 1016
Duffek Tomáš Ústí nad Labem Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 17 1017
Dufková Anna Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 18 1018
Faltusová Veronika Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 19 1019
Fiala Karel Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 171 1171
Fidranský Tomáš Plzeň Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 20 1020
Fínková Eva Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 21 1021
Glaba Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 22 1022
Grzesík Jan Lysá nad Labem Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 23 1023
Hájková Nikola Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 24 1024
Hájková Tereza TJ Sokol Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 25 1025
Halda Jakub Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 180 1180
Hauptová Alice Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 26 1126
Havelková Zdeňka Ustřelený kecky Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 27 1027
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 28 1028
Havlena David GoMango Hradec Kralové Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 29 1029
Havlena David AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 30 1030
Havlenová Radka AC Gomango Hogner Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 31 1031
Havlíčková Lenka Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 32 1032
Hejna Petr TJ Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 158 1158
Hlaváčková Hana Pardubice Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let
Hlaváčková Hana Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 138 1138
Hlobil Petr Run4Fun Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 162 1162
Hloušek Martin Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 181 1181
Hnízdilová Lenka Za Hezčí Zadeček Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 34 1034
Holas Jiří Rum and Run Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 35 1035
Holická Marta Hrádek Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 36 1036
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 37 1037
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 38 1038
Horakova Johana Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 39 1039
Horáková Johana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 184 1184
Horáková Václava HOVRCH Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 40 1040
Hudec Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 41 1041
Chalk Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 42 1042
Chalk Zuzana Brno Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 43 1043
Chmelař Jakub Masty Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 44 1044
Chmelař Jaromír Dobruška Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 45 1045
Imrichová Dagmar Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 167 1167
Jan Michal Velké Meziříčí Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 46 1046
Janda David Praha 9 - Kyje Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 47 1047
Janečka Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 161 1161
Janočko Miroslav Bernartice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 48 1048
Janočko Miroslav Bernartice Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 49 1049
Jarolímová Renata Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 165 1165
Javůrek Petr Sokol Lukavice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 50 1050
Jerie Marek TJ MAGLA Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 178 1178
Ježek Přemysl AC Slovan Liberec Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 51 1051
Jílek Martin TAJFUN / Litomyšl Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 52 1052
Jirsová Simona Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 150 1150
Joseddyová Štěpána Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 182 1182
Kadečka Petr Zaloňov Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 53 1053
Kahánková Jitka Raketové kecky Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 147 1147
Kantor Roman Šakal Kbely Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 177 1177
Kazda Petr Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Klčovský Martin Uherské Hradiště Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 54 1054
Kohout Ondřej Liberec 11 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 55 1055
Kotherová Hedvika Metylovice Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 56 1056
Koudela Adam Šogorisa Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 139 1139
Koukalová Monika Jeviněves Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Koukalová Monika Jeviněves Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 57 1057
Kovář Ondřej Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 156 1156
Kropáčová Tereza STG Rychnov nad Kněžnou Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 159 1159
Křížová Karolina Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 58 1058
Kubálek Lukáš Lend-CZ Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 140 1140
kubín Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 59 1059
Kubínová Zuzana Praha Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 60 1060
Kuča Martin Skuhrov nad Bělou Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 61 1061
Kudrna Aleš Praha 7 Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 62 1062
Lada Tomáš zahradaladovi.cz Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 179 1179
Lásková Hanka Vysoké Mýto Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku
Lásková Hanka Vysoké Mýto Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 63 1063
Lešková Tereza Trutnov Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 64 1064
Levý Jan PŘEKÁŽKÁČ Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 65 1065
Lukeš Petr Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 66 1066
Luňák Jiří Hradec Králové Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 67 1067
Magnusek Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 68 1068
Malý Hynek Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 69 1069
Marešová Veronika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 70 1070
Mastník Leoš Jablonec nad Nisou Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 71 1071
Matejkova Monika Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 72 1072
Mestek Filip Tres Bros Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 73 1073
Metelková Táňa Běžecký klub Náchod Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 74 1074
Mlíka Jindra Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 75 1075
Moravcová Kateřina Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 76 1076
Mrklovský Miroslav Sokol Kameničná Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 77 1077
Musil Vladimír Rudolec Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 78 1078
Nakládal Břetislav Loučany Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 141 1141
Nápravník Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 183 1183
Nemrava Michal Olomouc Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 79 1079
Nosek Filip Černíkovice Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 168 1168
Nováková Radomíra Kočky + Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 81 1081
Novotná Martina Praha Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 82 1082
Palán Zdeněk HS Harrachov Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 83 1083
Pánek Jan Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 84 1084
Partschová Veronika Olomouc Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 85 1085
Pávová Gabriela Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 86 1086
Pelková Zuzana Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 87 1087
Peterkova Eva Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 88 1088
Pilátová Katka Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 89 1089
Pilátová Monika Hradec Králové Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 90 1090
Pokorný Zdeněk Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 91 1091
Poskočil Pavel Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 92 1092
Poskočilová Anika Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 93 1093
Pospíšil Petr Cronimet team Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 94 1094
Procházková Aneta Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 95 1095
Rambová Marcela AC Gomango Hogner Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let
Rocková Ollie CZech Samurais - CZexxx Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 96 1096
Roll Martin Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 97 1097
Roučková Ollie Czech Samurais Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 98 1098
Růžička Lukáš Runsport Team Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 99 1099
Saidov Behruz Tres Bros Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 100 1100
Sedláček Jan Hradecký Kamzík Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Semerád Zdeněk Trutnoiv Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 101 1101
Schneider Jakub MVK Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 174 1174
Schovánek Pavel Náměšť na Hané Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 102 1102
Siročák Petr Tři křížky Ostrava Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Skácel Jan Mladá Boleslav Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 103 1103
Sláma Martin Východočeská televize V1 Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let
Sláma Martin Východočeská televize V1 Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 151 1151
Slaničková Patricie Liberec Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 104 1104
Slovák Tomáš Praha Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 105 1105
Soukup Tomáš AC GoMango-Högner Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 106 1106
Stárková Iva Klikov Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 164 1164
Stejskal Petr Loučany Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 170 1170
Stolička Petr Liga 100 Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 166 1166
Stránská Adéla INOV-8 TEAM Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 163 1163
Strnadova Eva Vranov Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 107 1107
Svozil Lukáš Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 108 1108
Sychrovský Pavel Poděbrady Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 109 1109
Šlechtová Marie Ztracenej čip Jaroměř Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 110 1110
Šmídová Tereza Rum and Run Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 111 1111
špaček jiří Šogorisa - Ostřetín Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 112 1112
Šťastný Michal Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 113 1113
Štenglová Aneta Praha Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 114 1114
Štenglová Aneta Praha Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 115 1115
Štěrba Jiří Karlovy Vary Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 148 1148
Štěrbová Jane Praha Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 116 1116
Šustová Marie Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 117 1117
Tesař Oldřich Horská služba Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 154 1154
Tezcan Ivana Maratonstav Úpice Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 153 1153
Tomašovová Šárka 2To Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 118 1118
Trhlík Jiří Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 142 1142
Tylová Andrea Vrchlabí Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 119 1119
Tylová Andrea Vrchlabí Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 120 1120
Tylová Andrea Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 143 1143
Vacek Jiří TJ Sokol Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 121 1121
Vacková Klára Jamné nad Orlicí Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 122 1122
Valošek Jan Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 123 1123
Vaněčková Eva Rynoltice Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 124 1124
Vaněk David Bezděkov nad Metují Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 125 1125
Vaňousek Václav Podbrahy Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 126 998
Vejdělková Iva Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 127 1127
Verster Ivana SPV Stěžery Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 128 1128
Veselá Barbora Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 176 1176
Veselý Jan Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 129 1129
Větrovská Nina Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 144 1144
Větrovský Jakub OCR Poděbrady Alternativní trať 10+ km Muži do 39 let 130 1130
Virtová Zuzana Alternativní trať 10+ km Ženy do 39 let 149 1149
Vopatová Štěpánka Podještědští Pardálové Hlavní trať 20+ km Ženy nad 40 let 131 1131
Vrbová Irena Alternativní trať 10+ km Ženy nad 40 let 157 1157
Weisser Jan Hradec Králové Hlavní trať 20+ km Muži do 39 let 132 1132
Zachová Jana A proč ne? Pardubice Kari Traa RUN 5+ km Ženy bez rozdílu věku 133 1133
Zaoral Jiří VSSV - Čunín - Kouty Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 134 1134
Ziška Jan Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 135 1135
Zvolánková Kateřina Hlavní trať 20+ km Ženy do 39 let 136 1136
Žabčík Marek Pardubice Hlavní trať 20+ km Muži nad 40 let 137 1137
Žatečka Jakub STG Rychnov Nad Kněžnou Alternativní trať 10+ km Muži nad 40 let 175 1175