Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - SALOMON JEŠTĚD 24 SUMMER




Jméno Klub Trať Kategorie Platba Číslo Čip
Almášiová Kristína JEDNOTLIVEC Ženy 1 1
Barcal Petr Loučná 956 / Most JEDNOTLIVEC Muži 2 2
Batulka Martin
Ivana Batulková
PunkTrail DVOJICE Dvojice mix 201 151
Beznosková Andrea Zero DC JEDNOTLIVEC Ženy 3 3
Blažková Matějová Vendula Wendy JEDNOTLIVEC Ženy 4 4
Boháč Jakub (i)mortals JEDNOTLIVEC Muži 5 5
Bokůvka David Status Fit JEDNOTLIVEC Muži 6 6
Brož Pavel JL TRI Coaching JEDNOTLIVEC Muži 7 7
Brtník Lukáš JEDNOTLIVEC Muži 148 148
Bubeník Marcel Funkční trénink Milovice - FTM JEDNOTLIVEC Muži 8 8
Bubeníková Lenka
Sofie Žárská
Kiwi&Mango DVOJICE Dvojice ženy 202 152
Bulín Jakub
Martin Krause
Jan Neuman
Rabbits Znojmo TÝMY Týmy muži 302 182
Bulíř Radoslav JRP JEDNOTLIVEC Muži 9 9
Bušová Jana
Markéta Skramuská
Jiřina Němcová
Olga Maturová
Běhám srdcem TÝMY Týmy ženy 322 185
Camrda Pavel Venatores JEDNOTLIVEC Muži 10 10
Cerny Jakub Pdy JEDNOTLIVEC Muži 138 138
Cimermanová Daniela
Veronika Krištofíková
Jakub Chalupný
KamarádizLovoše TÝMY Týmy mix 301 181
Conrathová Katka CONY JEDNOTLIVEC Ženy 11 11
Čabla Zdeněk STAY HARD JEDNOTLIVEC Muži 13 13
Čuřík Tomáš
Petra Čuříková
Jablonecké mattonky DVOJICE Dvojice mix 203 153
Diničová Eva
Magdaléna Chladilová
Alena Wolfová
Hana Latislavová
Tereza Lachmanová
Běhny s.r.o TÝMY Týmy ženy 316 196
Divíšková Pavlina Svaz Českých Bohémů JEDNOTLIVEC Ženy 14 14
Dostálová Gabriela
Ivo Hanák
Daniel Pastor
Dva a půl chlapa TÝMY Týmy mix 303 183
Dvořák Aleš
Petr Fadrhons
Hlavně se neposrat... DVOJICE Dvojice muži 204 154
Dvořák Martin EXTRA Brno JEDNOTLIVEC Muži 15 15
Dvořáková Lenka
Pavla Vodičková
Petra Bačkovská
Jana Hakenová
Bootcamp Team Women TÝMY Týmy ženy 0 W2023 P
Dvořan Stanislav
Lenka Pešková
Daniel Kvasnička
Jana Svatošová
Triatlon Hrádek nad Nisou TÝMY Týmy mix 306 184
Dymák Pavel 7000+ JEDNOTLIVEC Muži 16 16
Eigl Michal Shiro JEDNOTLIVEC Muži 17 17
Fabián Vít Fabbini JEDNOTLIVEC Muži 18 18
Fajfr Daniel Letohrad JEDNOTLIVEC Muži 20 20
Fajgl Luboš Sokol Cítov JEDNOTLIVEC Muži 21 21
Faltus Jan
Adam Vaníček
Kluci z Rudoltic DVOJICE Dvojice muži 205 155
Faltysová Simona TJ LIGA 100 PRAHA JEDNOTLIVEC Ženy 22 22
Fejtek Oto
Jakub Fejtek
Magdalena Slavíková
lucie slavikova
JAKOBY TEAM TÝMY Týmy mix 307 187
Fejtová Zuzana
Lukáš Halm
Tomáš Stejskal
Zuzana Čapková
Nikola Halmová
STG Žďár nad Sázavou TÝMY Týmy mix 317 197
Fiala Stanislav Status Fit JEDNOTLIVEC Muži 23 23
Fiala Tomáš Radost ze života :-) JEDNOTLIVEC Muži 24 24
Fischer Richard Lucie JEDNOTLIVEC Muži 123 123
Flašarová Lenka Svaz Českých Bohémů JEDNOTLIVEC Ženy 25 25
Flíčková Alice
Marie Valdová
ALMA DVOJICE Dvojice ženy 206 156
Fülová Veronika
Istvan Szonda
Vasemberek DVOJICE Dvojice mix 207 157
Gabriel Evžen Spřízněné duše JEDNOTLIVEC Muži 26 26
Golová Barbora Go Bary Go :) JEDNOTLIVEC Ženy 27 27
Hábová Blanka Fresh bába JEDNOTLIVEC Ženy 28 28
Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM JEDNOTLIVEC Muži 29 29
Hak Tomáš Vítězná JEDNOTLIVEC Muži 30 30
Hakenová Jana
Milan Haken
“Jenom kvůli žrádlu!” DVOJICE Dvojice mix 230 180
Halbich Česlav
Česlav Halbich
Trpíme spolu JEDNOTLIVEC Muži 39 39
Hauptová Alice SDH Kunčice JEDNOTLIVEC Ženy 0 W2023
Hegr Tomáš UltraRunLbc JEDNOTLIVEC Muži 31 31
Herainová Sabina Sabi JEDNOTLIVEC Ženy 32 32
Heralecká Ivana Kamzíci z Řečkovic JEDNOTLIVEC Ženy 33 33
Herrmannová Petra
Karolína Herrmannová
Příšerky JSRT DVOJICE Dvojice ženy 208 158
Hervertová Klára
Lenča Hnízdilová
Too hot to handle DVOJICE Dvojice ženy 209 159
Horelicová Lucie Běžím pro centrum Bazalka JEDNOTLIVEC Ženy 34 34
Hozáková Kateřina nahoru na horu JEDNOTLIVEC Ženy 35 35
Hrabec Michal Running2.cz / #DYCKYJESTED JEDNOTLIVEC Muži 141 141
Hradová Radka Radka27 JEDNOTLIVEC Ženy 147 147
Hrček Tomáš TOM JEDNOTLIVEC Muži 37 37
Chalabala Jan Spartan Gym Praha JEDNOTLIVEC Muži 38 38
Jánová Klára Klárinda JEDNOTLIVEC Ženy 40 40
Jedlickova Hana Bootcamp Woman Team TÝMY Týmy ženy 0 P
Ježek Jakub Princezna/CRTC JEDNOTLIVEC Muži 41 41
Jírovec Martin Simplify Communication JEDNOTLIVEC Muži 42 42
Kadlas Tomáš Seveřan JEDNOTLIVEC Muži 43 43
Kafka Josef
Matěj Řezáč
Kristýna Blažková
Nikola Meluzínová
Rozběháme Ústí Tourist TÝMY Týmy mix 308 188
Kalusova Sabina TKB Michal JEDNOTLIVEC Ženy 44 44
Karban Markét Hazardíkova JEDNOTLIVEC Ženy 45 45
Karban Roman Hazardík JEDNOTLIVEC Muži 46 46
Klein Petr JRP JEDNOTLIVEC Muži 47 47
Kloz Vojtěch Vojtěch Kloz JEDNOTLIVEC Muži 48 48
Klozarová Kateřina K&K JEDNOTLIVEC Ženy 49 49
Kluková Markéta
Miriam Olojo
Hejno běží DVOJICE Dvojice ženy 210 160
Kohoutková Kateřina Brno JEDNOTLIVEC Ženy 131 131
Kosek Štěpán Jablonné nad Orlicí JEDNOTLIVEC Muži 50 50
Kraus Michal
David šenigl
Lukáš Rostás
Marek Drabina
Fešáci TÝMY Týmy muži 309 189
Krejzlík Milan Kamzíci z Řečkovic JEDNOTLIVEC Muži 51 51
Krcho Josef Venatores JEDNOTLIVEC Muži 52 52
Kristejn Lukáš
Alžběta Kristejn
Mistrovicelajf DVOJICE Dvojice mix 211 161
Krobová Jindra Nepoučitelna JEDNOTLIVEC Ženy 53 53
Křenek Tomáš RunBo Team Liberec JEDNOTLIVEC Muži 54 54
Křivánková Veronika Sám si sám JEDNOTLIVEC Ženy 55 55
Kuba Martin JEDNOTLIVEC Muži 56 56
Kubecová Vendula
Nikolas Daníček
Peter Seidl
Julie Salabová
Run or Die TÝMY Týmy mix 310 190
Kubín Daniel CRTC JEDNOTLIVEC Muži 57 57
Kubrt Matěj Matěj JEDNOTLIVEC Muži 65 65
Kučera Tomáš Nadšenci turistiky a sportu JEDNOTLIVEC Muži 58 58
Kudrna Michal sportigo.cz JEDNOTLIVEC Muži 59 59
Kytka Boleslav
Petr Ďuriš
Bolek & Lolek DVOJICE Dvojice muži 212 162
Langerova Hana
Jiří Šedý
Hobíci DVOJICE Dvojice mix 213 163
Latowski Lukáš VENATORES JEDNOTLIVEC Muži 60 60
Löbl Jakub Vyvrhelové JEDNOTLIVEC Muži 61 61
Macková Kateřina
Zuzana Kráľová
Šimon Záruba
Michal Kráľ
Gumové kačičky TÝMY Týmy mix 311 191
Machová Tereza Horská holka JEDNOTLIVEC Ženy 62 62
Malá Kateřina
Petr Malý
Radim Cibulka
KARAPERun TÝMY Týmy mix 0 T
Maláčová Monika Dark Side workout JEDNOTLIVEC Ženy 63 63
Malíková Martina
Michaela Čípová
Lenka Tůmová
Karel Turek
Rozběháme Ústí #2 TÝMY Týmy mix 312 192
Malina Lukáš Venatores JEDNOTLIVEC Muži 64 64
Mastník Leoš
Juraj Sekerak
Vlastik Liberacky
Tereza Nedorostova
3 ptaci a 1 pipina TÝMY Týmy mix 321 150
Mazochová Lenka
Radka Laryšová
Ještě na Ještěd DVOJICE Dvojice ženy 214 164
Menšíková Karolína Holka na výletě 2 JEDNOTLIVEC Ženy 135 135
Menšíková Sylvie Holka na výletě JEDNOTLIVEC Ženy 66 66
Mezník Vladimír LBE JEDNOTLIVEC Muži 67 67
Minaříková Kateřina Úkáčko JEDNOTLIVEC Ženy 69 69
Mišáková Kristýna _kristeen_a JEDNOTLIVEC Ženy 68 68
Molčík Tomáš Brno JEDNOTLIVEC Muži 12 12
Mrkvičková Diana MRKEF - SRTG Praha, CRTC JEDNOTLIVEC Ženy 70 70
Navrátil Jiří JRP JEDNOTLIVEC Muži 71 71
Navrátil Miroslav running spider JEDNOTLIVEC Muži 72 72
Navrátilová Veronika Veronika JEDNOTLIVEC Ženy 73 73
Oharková Miroslava Nadšenci turistiky a sportu JEDNOTLIVEC Ženy 74 74
Okrouhlík Michal Trénuju na závodech JEDNOTLIVEC Muži 75 75
Ondráček Hynek Já & Ty JEDNOTLIVEC Muži 76 76
Orság Dominik
Andrea Svobodová
HoWaDa DVOJICE Dvojice mix 216 186
Paclt Tomáš
Martin Štícha
Josef Vašata
Dominik Eisler
Pavel Jandura
LS borci !!! TÝMY Týmy muži 318 198
Pavlíček Richard Nahoru a dolů JEDNOTLIVEC Muži 77 77
Pavlíček Roman
Ivana Martinčíková
Spolu to dáme DVOJICE Dvojice mix 217 167
Pavlíková Jana Mimoni JEDNOTLIVEC Ženy 78 78
Pavlinská Jana Damice JEDNOTLIVEC Ženy 79 79
Pavlů Mirka Hejvy´s Intimate Team JEDNOTLIVEC Ženy 80 80
Pechar Oldřich Hejvys Intimmate Team JEDNOTLIVEC Muži 81 81
Pekárková Marie
Natalíe Pokárková
Dvojčecí duo DVOJICE Dvojice ženy 218 168
Penčáková Aneta Predator Race Workout Brno JEDNOTLIVEC Ženy 82 82
Péničková Klára
Klára Pěničková
BK Semily JEDNOTLIVEC Ženy 139 139
Peprik Dávid Predator Race Workout Brno JEDNOTLIVEC Muži 83 83
Peštová Kateřina Když nemůžeš, tak přidej! JEDNOTLIVEC Ženy 84 84
Petra Boháč
Orlíková Jana
LightBIKE Havířov DVOJICE Dvojice ženy 219 169
Petraková Adéla Ďáblice se svatozáří JEDNOTLIVEC Ženy 85 85
Pihrt Tomáš
Pavel Pihrt
Miroslav Zábranský
Ondřej Dušánek
(i)mortals TÝMY Týmy muži 313 193
Pleva Zdeněk TEAM ČESKÁ TLAMA JEDNOTLIVEC Muži 158 143
Plíšek Jan
Patrik Hanisch
Rozběháme Ústí #3 DVOJICE Dvojice muži 220 170
Polach Marian Zatoulaný Trosečník JEDNOTLIVEC Muži 88 88
Poloprudská Lucie Lucka JEDNOTLIVEC Ženy 103 103
Primas Milan El Pistolero JEDNOTLIVEC Muži 89 89
Pročka Peter Spartan Gym JEDNOTLIVEC Muži 90 90
Pšenička Viktor
Filip Laža
Tomáš Reinbergr
Jan Malý
Adam Bečka
Napříč Českem TÝMY Týmy muži 319 199
Pýchová Eliška ELZIČKA JEDNOTLIVEC Ženy 36 36
Rakovská Sabina
Nikola Vodičková
Ještědská běžecká partička DVOJICE Dvojice ženy 221 171
Reznicek David
Marie Raslová
Two running hearts DVOJICE Dvojice mix 222 172
Rypien Pavel JEŠTĚD SKYRACE TÝM JEDNOTLIVEC Muži 91 91
Řezníková Ivana - JEDNOTLIVEC Ženy 19 19
Říha Tomáš Pardubice JEDNOTLIVEC Muži 92 92
Sailer Radek
Kateřina Pilátová
Kačenka a strašidlo DVOJICE Dvojice mix 223 173
Sedláčková Martina NEXT level JEDNOTLIVEC Ženy 93 93
Skorunková Veronika Spřízněné duše JEDNOTLIVEC Ženy 94 94
Sladká Zuzana RunBo Team Liberec JEDNOTLIVEC Ženy 95 95
Slavíková Lucie JAKOBY TEAM TÝMY Týmy mix 0 P
Smetana Tomáš Blbci v kopci JEDNOTLIVEC Muži 112 112
Sobotková Jana SK Kardašova Řečice JEDNOTLIVEC Ženy 96 96
Soukup Lukáš CZECH TRI WORKS JEDNOTLIVEC Muži 97 97
Soukupová Zdeňka CZECH TRI WORKS JEDNOTLIVEC Ženy 98 98
Sovák Vojtěch Doubravák JEDNOTLIVEC Muži 99 99
Strassová Michala Matka v běhu JEDNOTLIVEC Ženy 100 100
Stříteská Petra #GLADIATORRACETEAM JEDNOTLIVEC Ženy 101 101
Svobodová Jana Zero DC JEDNOTLIVEC Ženy 102 102
Sýkora Martin #týmKleť JEDNOTLIVEC Muži 104 104
Syručková Jana Zelený Mor JEDNOTLIVEC Ženy 105 105
Šafránek Radek T. J. Sokol Jilemnice JEDNOTLIVEC Muži 106 106
Šalanda Marek SK Kardašova Řečice JEDNOTLIVEC Muži 107 107
Šálek David Crossfit Praha JEDNOTLIVEC Muži 108 108
Šandová Petra Atletika Holešov JEDNOTLIVEC Ženy 109 109
Šedina Martin
Petr Kovářík
JEŠTĚDSKÁ BĚŽECKÁ PARTIČKA DVOJICE Dvojice muži 224 174
Šerová Sára Sárka JEDNOTLIVEC Ženy 110 110
Šiborova Petra
Kateřina Drbohlavová
Václav Havelka
Petr Synáček
Barbora Synáčková
Nemáme nikdy dost TÝMY Týmy mix 320 200
Šmelko Adam SAAT Sport Racing Team JEDNOTLIVEC Muži 111 111
Šnoplová Iva
Vít Šnopl
Petra Zemčíková
Roman Procházka
Hammer OCR Team TÝMY Týmy mix 314 194
Šroufek Jaroslav JEDNOTLIVEC Muži 113 113
Šrumová Ilona Brozany nad Ohří JEDNOTLIVEC Ženy 114 114
Štembera Jiří Jiří JEDNOTLIVEC Muži 115 115
Štírková Lucie Predator Workout Děčín JEDNOTLIVEC Ženy 116 116
Štruplová Eva Triatlon Hrádek JEDNOTLIVEC Ženy 117 117
Tarnóczy Kateřina
Jan Zach
NĚKDY PROSTĚ MUSÍŠ! DVOJICE Dvojice mix 225 175
Tesař Michael
Šimon Heindorfer
Mattoni FreeRun Liberec DVOJICE Dvojice muži 226 176
Tichá Nikola Rodina JEDNOTLIVEC Ženy 118 118
Tichovský Petr CRTC JEDNOTLIVEC Muži 119 119
Toman Milan Tomanovi JEDNOTLIVEC Muži 120 120
Tománková Denisa Dejna v kopcích JEDNOTLIVEC Ženy 121 121
Tománková Gabriela Gába JEDNOTLIVEC Ženy 122 122
Tourková Jarmila
Ivan Kuchyňka
SK Kardašova Řečice DVOJICE Dvojice mix 227 177
Trýzna Daniel JEDNOTLIVEC Muži 150 166
Tříšková Marie UL-TRAIL JEDNOTLIVEC Ženy 124 124
Urbářová Dana Fitžena JEDNOTLIVEC Ženy 125 125
Valterová Eliška
Stephan Mende
Triathlon Team Vogtland DVOJICE Dvojice mix 228 178
Vaníček Jan Fonzíínátor JEDNOTLIVEC Muži 142 142
Vaníčková Pavla
Ondřej Votoček
Zdeněk Vrána
Lucie Součková
Karel Kirs
ZZS HMP TÝMY Týmy mix 315 195
Vávra Jan Crossfit Praha JEDNOTLIVEC Muži 126 126
Vávrová Milena STG Mělník JEDNOTLIVEC Ženy 127 127
Vele Tomáš JEDNOTLIVEC Muži 149 149
Vokulič Jan Selátkoleze JEDNOTLIVEC Muži 128 128
Voldřich Ondřej Ondra Voldřich JEDNOTLIVEC Muži 129 129
Volková Martina Nadšenci turistiky a běhu JEDNOTLIVEC Ženy 130 130
Wild Václav
Filip Latislav
Lišáci DVOJICE Dvojice muži 229 179
Wolf Jiři JEDNOTLIVEC Muži 144 144
Zámyslický Martin Chodec na trati JEDNOTLIVEC Muži 132 132
Zavadilová Andrea Zelený Mor JEDNOTLIVEC Ženy 133 133
Zimmelová Helena Za sebe JEDNOTLIVEC Ženy 140 140
Zítková Drahomíra
Radka Hradová
Dadka JEDNOTLIVEC Ženy 146 146
Zoulíková Iveta Za Smaragdovou princeznou JEDNOTLIVEC Ženy 87 87
Žák Michal Zero DC Team JEDNOTLIVEC Muži 86 86
Žák Ondřej Žaki JEDNOTLIVEC Muži 134 134
Žak Robert Tygris & Biedronka JEDNOTLIVEC Muži 136 136