Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - JEŠTĚDSKÁ 2.VAKCÍNA 2021




Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Barna Martin Ždimiators HALF Muži
Beck Zdeněk Jevany LONG Muži
Beránková Alžběta Jiskra Nový Bor SHORT Ženy
Beránková Veronika Jiskra Nový Bor SHORT Ženy
Beznoska Matěj Běhejsepsem.cz SHORT Muži
Beznosková Andrea Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Braun René STG Kolin HALF Muži
Bušová Tereza SHORT Ženy
Bušová Jana SHORT Ženy
Conrathová Katka JEŠTĚD SKYRACE TÝM LONG Ženy
Doseděl Michal LONG Muži
Draslarová Jana TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz HALF Ženy
Duchoslav Pavel Banua Café SHORT Muži
Dušánek Miroslav JEŠTĚD SKYRACE HALF Muži
Eckschlager Tomáš Běhej se psem Běhejsepsem.cz HALF Muži
Faltus Jan Horní Heřmanice LONG Muži
Foltman Radim LONG Muži
Foltmanová Alena HALF Ženy
Gono Michal SRTG Kolín HALF Muži
Hamral Lukáš LONG Muži
Heřmanová Lucie Vlajem za psem Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Hnízdová Lenka TJ Sokol Maxičky Běhejsepsem.cz HALF Ženy
Hrček Tomáš Ještěd Skyrace Team HALF Muži
hronek jiří LONG Muži
Hrubeš Jirka LONG Muži
Chovaňák Petr LONG Muži
Jókůty Silvia Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Jůzek Pavel Mníšek pod Brdy LONG Muži
Kněbortová Dita Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Kotoučová Kateřina Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Kratochvílová Dita Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Kvasnička Daniel HKNMPSM LONG Muži
Laryšová Radka LiveCross Neratovice LONG Ženy
Luňáková Adéla Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Macanová Zuzana Ready2win Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Macháčková Eliška Bubu team Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Machová Diana Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Málková Lucie STG Kolin HALF Ženy
Nedorostová Tereza Rozběháme Neratovice LONG Ženy
Neumanová Jana Běhejsepsem.cz HALF Ženy
Nevrkla Jaroslav JEŠTĚD SKY RACE TEAM LONG Muži
Pencová Jitka Běhejsepsem.cz HALF Ženy
Pilzová Michaela Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Pokorný Jiří LONG Muži
Popovičová Romana Šneci z Krče HALF Ženy
Rada Martin Ještěd SkyRace LONG Muži
Reichová Miluška Wolfdog Bohemia Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Rusová Valerie Musher's klub Děčín Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Salhab Emad Sub-pace HALF Muži
Slabá Sandra Tj Sokol Maxicky Běhejsepsem.cz HALF Ženy
Strassová Michala LONG Ženy
Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec LONG Muži
Šnajdr Daniel Šneci z Krče HALF Muži
Šoltésová Eva Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Šplíchalová Karolína MK Tlapky v tahu Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Töpfer Martin Ještěd Skyrace Team LONG Muži
UHLÍŘOVÁ Zuzanka SK MAXTRI LIBEREC HALF Ženy
Vaníček Adam Vlajem za psem Běhejsepsem.cz LONG Muži
Vojtová Markéta Wolfdog Bohemia Běhejsepsem.cz SHORT Ženy
Vokálová Pavla Běhejsepsem.cz LONG Ženy
Weinertová Magdaléna Vlajem za psem Běhejsepsem.cz LONG Ženy
Wiesner Richard SK Livecross Neratovice LONG Muži