Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - XC triathlon DACHSMAN

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH




Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Aktivit Aktivit 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 102
Bečvařik Aleš Skalákovi 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 119
Bohdany Rychlé Rychlé Bohdany 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 103
BOR-CI BOR-CI 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 110
Březina Anton 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 11
Černý Josef 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Černý Jaroslav Triathlete 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 22
Čmelíci Čmelíci 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 100
Dospělová Lucie Active tour cycling team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2003 až 1983) 52
Grbavcic David Roudnice nad Labem 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 12
Hladík Oldřich TJ BIŽU JBC 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Hladík Oldřich TJ BIŽU JBC 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Hladík Oldřich TJ BIŽU JBC 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Hladík Oldřich TJ BIŽU JBC 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Hladík Oldřich TJ BIŽU JBC 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Holinka Jan Sport Paudera 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 115
Hovorka Dominik Aktivit bike team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu)
Ježek Jakub FS TUL Racing 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 2
Jindra Pavel Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 3
Jordán Daniel Uranové doly Hamr 1972 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 5
Knejzlík Marek Tri Club Haven Česká Lípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 117
Knejzlík Petr 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší)
Krejný Kamil Haven team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší)
Kronika Miroslav Samueltriatlon.cz 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 114
Kužel Jiří Enduro Český Ráj 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Loubková Ivana Rohozec Amulet Cvikov 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2003 až 1983) 107
Mach Petr 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 118
Peníška Rostislav Adrop.cz 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Petr Ondřej ACTIVE TOUR Mandavan 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 1
Pštrossáci Pštrossáci 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 113
Rybářová Šárka Skalákovi 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1982 a starší) 120
Sádovský Luboš www.scandfood.cz 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší)
Seidl Robert SLČR 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 116
Skrbek Jan Enduro Český Ráj 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Stránský Václav FS TUL Racing 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 4
Strnad Tomáš MULTISPORT TEAM 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979)
Strnadová Kateřina Eleven Mercedes Mitas 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2003 až 1983) 51
Šetek Štěpán Litoměřice 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 14
Švandová Lenka Haven Extreme 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1982 a starší) 53
Vacková Eliška Čmelíci 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu)
Věchet Ladislav 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 8
Venca Francke Jan Haven team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 7
Vlček Matěj TT-Cyklorenova Cvikov 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2003 až 1979) 6
Volhejn Petr 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší)
Wóape Oyáte Oyáte Wóape 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 101
Žák Radek Haven Extreme 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1978 a starší) 13