Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - Pilsen trail Krkavec

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH




Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Štainerová Kateřina 12km Ženy 19-39 let 509
Albastová Slavěna Maraton 42,5km Ženy 106
Albert Tobrman Filip Spartak Sedlec 800m Žáci 7-10 let 653
Ámos Kovařík Radovan HUmBUK team Půlmaraton 23km Muži 216
Anděl Robert KOS Slavia Plzeň 800m Žáci 7-10 let 662
Anděl Robin KOS Slavia Plzeň 800m Žáci 7-10 let 41
Andělová Viktorka KOS Slavia Plzeň 350m Žačky do 6 let 606
AUDES Marek ibis Plzeň team Maraton 42,5km Muži 7
Babouček Jan Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 32
Balajková Tereza 12km Ženy 19-39 let 510
Balaz Martin Raketaci 12km Muži 19-39 let 438
Barnášová Kateřina Půlmaraton 23km Ženy 307
Bäumler Christian LaufKulTour 12km Muži 19-39 let 220
Bebr Lukáš Crossfiťáci Plzeň 12km Muži 19-39 let 409
Behenský Jan Rozběháme Česko Maraton 42,5km Muži 16
Bek Jindřich Půlmaraton 23km Muži 256
Benčová Renata Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 355
Beneš Zdeněk Beny company Maraton 42,5km Muži 1
Beneš Zdeněk Bez pedálů Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 59
Beránek Jan USK CS Plzeň Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 684
Beránek Lukáš Loko Beroun Maraton 42,5km Muži 23
Beránek Zdeněk 12km Muži 19-39 let 39
Beránková Hedvika USK CS Plzeň Půlmaraton 23km Ženy 291
Beránková Julie USK CS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 683
Berenguer Santiago La Foia.com Onil Půlmaraton 23km Muži 237
Bielková Věra 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 560
Bláha Karel iThinkBeer Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 58
Bláha Pavel 12km Muži 19-39 let 406
Blecha Vladislav liga 100 praha 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 473
Boubelíková Jitka Ji.tulák na cestách Maraton 42,5km Ženy 104
Bouchal Jiří Pilsentrail.cz Maraton 42,5km Muži 10
Bozděch Marek 12km Muži 19-39 let 422
Brabec Miroslav Anglické centrum Plzeň Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 276
Bradáč Martin Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 13
Bradáč Štěpán SK Rapid 800m Žáci 7-10 let 659
Brenk Jan Brencitým Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 72
Bubeníček Josef Decathlon 12km Muži 19-39 let 401
Buczel Anna Naprzód Młociny / Biegam z wypiekami Půlmaraton 23km Ženy 302
Burda Ladislav Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 66
Burian Lukáš 12km Muži 19-39 let 38
Burkart Lukáš 800m Žáci 7-10 let 650
Burkart Matyáš 350m Žáci do 6 let 601
Burkart Petr 12km Muži 19-39 let 417
Burkart Věroslava 12km Ženy 19-39 let 512
Cindr Martin ABT Česana Rohozec Maraton 42,5km Muži 12
Cindrová Jana Půlmaraton 23km Ženy 311
Cipra Jiří Forrest Gump team Maraton 42,5km Muži 13
Ciprová Oldřiška Forrest Gump team 12km Ženy 19-39 let 514
Cirkva Lukáš Maraton 42,5km Muži 2
Císař Jan Půlmaraton 23km Muži 264
CIUBA Patrycja Naprzód Młociny Půlmaraton 23km Ženy 303
Clark Emily Půlmaraton 23km Ženy 321
Cuenca Lopez Julian CLUB ATLETISMO EGABRENSE 12km Muži 19-39 let 434
Čapek Jiří 350m Žáci do 6 let 10
Čapek Stanislav 12km Muži 19-39 let 515
Čepičková Jana Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 350
Černý Jakub 800m Žáci 7-10 let 16
Černý Jan EEF Půlmaraton 23km Muži 234
Černý Jan 350m Žáci do 6 let 24
Černý Karel RK Evropa Plzeň 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 464
Černý Ondřej Půlmaraton 23km Muži 253
Červená Olga BK Elán Zruč Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 357
Červená Rozálie 800m Žačky 7-10 let 655
Červený Václav Zručskej Plzeňák Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 283
Červený Vojtěch 800m Žáci 7-10 let 681
Daudert Anna WSV Bad Lobenstein 12km Ženy 19-39 let 223
Daudert Felix WSV Bad Lobenstein Půlmaraton 23km Muži 513
Dietl Marek Nezdice Půlmaraton 23km Muži 240
Dobošová Jela Maraton 42,5km Ženy 102
Dolejšová Lucie Šneci v běhu 12km Ženy 19-39 let 501
Doležal Tomáš Půlmaraton 23km Muži 210
Doskočil Jiří Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 61
Doubek Zdeněk PKO Praha Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 55
Doubková Darina PKO Praha Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 112
Doubková Michaela SPORTPRO Plzeň 12km Ženy 19-39 let 536
Dubský Dalibor Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 65
Dvořák Milan Slávie Kakejcov Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 269
Dyk Radoslav Assa Abloy ES 12km Muži 19-39 let 452
Eibichtová Martina Půlmaraton 23km Ženy 315
Eisner Tomáš Pilsenman Club Maraton 42,5km Muži 21
Engl Jiří ASSA ABLOY ES 12km Muži 19-39 let 450
Faltejsek Martin 12km Muži 19-39 let 519
Ferstl Robert Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 290
Fiala Michal AC-Heating 12km Muži 19-39 let 441
Fialka Václav Běžecká Tlupa Půlmaraton 23km Muži 230
Fialova Marie Sunny Runners Plzeň 12km Ženy 19-39 let 533
Franke Florian Lauf-Kultour 12km Muži 19-39 let 412
Friedl Tomáš 321start Maraton 42,5km Muži 27
Frýbert Martin Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 270
Fryček Jan Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 427
Fryček Jan Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 431
Fryčková Pavlína Maraton 42,5km Ženy 105
Fujová Petra Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 353
Fürbach Martin Strakonice Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 51
Gabriel Václav Run the World Půlmaraton 23km Muži 251
Gala Kamila Naprzod Mlociny Maraton 42,5km Ženy 100
Gawryluk Eliza ObozyBiegowe.pl Maraton 42,5km Ženy 101
Godány Anna Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 366
Grassl Jan Assa Abloy 12km Muži 19-39 let 451
Gregor STROHMER Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 50
Gregořica Petr 12km Muži 19-39 let 440
Gruner Tobias Maraton 42,5km Muži 4
Grygarová Martina 12km Ženy 19-39 let 520
Gudlin András Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 69
Gut Sebastián Spartak Žebrák Muay Thai kickboxing Maraton 42,5km Muži 14
Hadrava Jiří Doosan Skoda Power Půlmaraton 23km Muži 261
Hajžman David 12km Muži 19-39 let 447
Hasnedl Dan Plzeň Půlmaraton 23km Muži 247
Hasnedlová Jaroslava 350m Žačky do 6 let 19
Hašková Renáta 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 557
Haur Pavel Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 294
Haur Pavel Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 295
Haurová Jaroslava Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 365
Haurová Jaroslava Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 364
Havlíček David Osmáci.cz Maraton 42,5km Muži 18
Havlík Tomáš Divočáci 12km Muži 19-39 let 410
havranek jiří ZÁLUŽÍ NA SEKERÁCH Maraton 42,5km Muži 38
Hazdra Petr Půlmaraton 23km Muži 252
Hazdrová Eliška 350m Žačky do 6 let 603
Hazdrová Gabriela Půlmaraton 23km Ženy 319
Hazdrová Tereza 350m Žačky do 6 let 604
Hegerová Eliška 12km Ženy 19-39 let 27
Herejtová Vítězslava UWG Plzeň 12km Ženy 19-39 let 535
Heringová Renáta 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 559
Herradová Štěpánka Maraton 42,5km Ženy 103
Herzogová Vladimíra 12km Ženy 19-39 let 502
Hirman Lukas Osel Racing Team Půlmaraton 23km Muži 258
Hlinovský Tomáš Půlmaraton 23km Muži 248
Hlinovský Václav Zruč 12km Muži 19-39 let 424
Hlinovský Václav Krkavec Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 285
Hlinovský Václav Půlmaraton 23km Muži 224
Hnatila Tomáš Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 14
Hocká Jana AF TEAM PLZEŇ Půlmaraton 23km Ženy 317
Hodr Filip Assa Abloy Půlmaraton 23km Muži 239
Hofhans Tomáš Půlmaraton 23km Muži 226
Holá Katka Půlmaraton 23km Ženy 318
Holá Klára Žížnivá čára 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 563
Holeček Jiří 800m Žáci 7-10 let 686
Holečková Lucie 800m Žačky 7-10 let 658
Horová Radka - 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 556
Horváth Filip 800m Žáci 7-10 let 657
Hospr Tomáš Půlmaraton 23km Muži 254
Houška Václav 12km Muži 19-39 let 421
Houška Václav 800m Žáci 7-10 let 656
Hrabák Jiří FIT & FUNNY Predátoři 12km Muži 19-39 let 413
Hradecká Ľubica Forrest Gump Team 12km Ženy 19-39 let 521
Hradecký Martin Forrest Gump Team 800m Žáci 7-10 let 654
Hrách Michal Půlmaraton 23km Muži 257
Hrách Michal Půlmaraton 23km Muži 249
Hroch František Klokani Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 272
Hulešová Martina Cykloholky Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 360
Hulstein Ryan Půlmaraton 23km Muži 200
Chadd Katie Půlmaraton 23km Ženy 310
Chlum Maximilian Lauf-Kultour Půlmaraton 23km Muži 208
Chomát Vít Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 36
Chval Marek Forrest Gump Team 12km Muži 19-39 let 415
Chvalová Teodora Forrest Gump Team Půlmaraton 23km Ženy 305
Jakes David Raketaci 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 470
Janásová Gabriela 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 552
Janda Petr Maraton 42,5km Muži 35
Jandová Jasmína 800m Žačky 7-10 let 688
Janoušek Jakub TTK Slavia VŠ Plzeň Maraton 42,5km Muži 8
Jaša Lukáš Plzeň 007 12km Muži 19-39 let 407
Jílek Jan Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 287
Jílek Jonáš 800m Žáci 7-10 let 31
Jirků Milan Crossfiťáci Plzeň 12km Muži 19-39 let 402
Jiřiště Lubomír Lesní běžci Žďár u Staré Paky 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 474
Johánek Jiří Půlmaraton 23km Muži 215
Junková Kristýna Runland team Plzeň Maraton 42,5km Ženy 107
Juráš Jan Vegan runners Strakonice Maraton 42,5km Muži 11
Kabátová Alena 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 34
Kadrle Petr 12km Muži 19-39 let 29
Kaňková Markéta 12km Ženy 19-39 let 522
Kazda Ondřej SC Jičín Půlmaraton 23km Muži 219
Kelemen Jiří 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 466
Kicová Taťána 12km Ženy 19-39 let 524
Klečková Adéla Plzeňská 12° Půlmaraton 23km Ženy 316
Klusal Miloš Plzeňští běžci Půlmaraton 23km Muži 227
Kögler Pauline Laufkultour Půlmaraton 23km Ženy 308
Kolařík Lukáš Rozběháme česko Maraton 42,5km Muži 39
Kolouch Miroslav Gym Class Heroes Půlmaraton 23km Muži 203
Kolouchová Barborka Gym Class Heroes 350m Žačky do 6 let 607
Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň Maraton 42,5km Muži 24
Končírová Šárka HO SaSM Plzeň 12km Ženy 19-39 let 525
Kondrová Petra Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 356
Konvalina Matěj Most Maraton 42,5km Muži 9
Kopeček David 12km Muži 19-39 let 400
Kopečková Pavla 12km Ženy 19-39 let 500
Korjenek Milan 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 32
Korjenková Aneta 12km Ženy 19-39 let 33
Kořínek Vratislav 12km Muži 19-39 let 416
Košťálek František 1600m Žáci 11-14 let 20
Kovacik Branislav Polygym Team 12km Muži 19-39 let 404
Kovář Vladimír KOS Plzeň Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 289
Kovářová Lucie 1600m Žačky 11-14 let 4
Kozák Jiří 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 472
Kozlová Radka Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 5
Král Milan 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 458
Králová Eva Rozběháme Česko 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 553
Krátký Antonín Půlmaraton 23km Muži 244
Krátký Michal Půlmaraton 23km Muži 245
Krattner Otto Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 7
Kraus Jan 321start 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 652
Kraus Josef Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 457
Kraus Martin 12km Muži do 18 let 296
Kraus Tomáš 321start 800m Žáci 7-10 let 461
Kraus Tomáš Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 429
Kraus Tomáš Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 433
Krechová Eva 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 35
Kroupová Tereza 350m Žačky do 6 let 9
Krs Jan 321start Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 63
Krůdl Jirka WITTE Bike Team Maraton 42,5km Muži 17
Křepel Vladimír Půlmaraton 23km Muži 228
Křivancová Soňa 12km Ženy 19-39 let 526
kříž lubomír modré krvinky Půlmaraton 23km Muži 233
Kubín Zdeněk Sica Pichnem Půlmaraton 23km Muži 266
Kudlič Josef Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 448
Küfnerová Eva 321start Půlmaraton 23km Ženy 314
Kunc Jiří 321start Půlmaraton 23km Muži 218
Kvasnička Jan Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 271
Labbé Maraton 42,5km Muži 6
Ledererová Kamila Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 111
Ledvinova Lucie Sunny Runners Plzeň 12km Ženy 19-39 let 532
Ledvinova Lucie Sunny Runners Plzeň 12km Ženy 19-39 let 531
Leitl Martin Cross RUNNING Běžecká škola Plzeň Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 67
Lenkvik Jan Seko Louny Půlmaraton 23km Muži 211
Leštinová Jana Maraton 42,5km Ženy 3
Lexa Lukáš Pilsenman Club Půlmaraton 23km Muži 207
Liška David Forrest Gump Team Půlmaraton 23km Muži 202
Loula Stanislav Tatiná Půlmaraton 23km Muži 225
Lukáš David Plzeň 12km Muži 19-39 let 442
Luňák Tomáš Humbuk Team Půlmaraton 23km Muži 235
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň Maraton 42,5km Muži 3
Majer Jan Silvini Madshus Team Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 280
Maláč Jan Zděchovské pumy 12km Muži 19-39 let 408
Marada Matej 12km Muži 19-39 let 446
Marek Michal Maraton 42,5km Muži 5
Mareš Martin Zruč-Senec Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 274
Marková Zuzana SPORTPRO Plzeň 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 564
Marron Matthew Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 22
Martínková Ljuba 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 551
Martínková Věra Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 363
Matějovič Filip TAP Triatlon Plzeň 12km Muži do 18 let 455
Matějovič Martin TAP Triatlon Plzeň 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 468
Matouš Jaromír Valicí se kameny Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 281
Matoušková Marcela iThinkBeer Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 367
Matoušů Martin Půlmaraton 23km Muži 214
Matys Vladimír CHDP Sport Division 12km Muži 19-39 let 453
Melichar Martin 12km Muži 19-39 let 411
Melicharová Veronika 12km Ženy 19-39 let 506
Mezník Vláďa OB_LBE Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 53
Milijanecová Kristína 321start 12km Ženy do 18 let 539
Minařík Petr Bennon Zlín Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 300
Minařík Vladimír Cintorín Rollers Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 297
Moravec Stanislav 12km Muži 19-39 let 454
Moulisová Helena Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 361
Moulisová Markéta FIT&FUNNY Predátoři Půlmaraton 23km Ženy 309
Mrnková Věra BK Louny Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 114
Müller Zdeněk Rozběháme Rokycany Půlmaraton 23km Muži 265
Navara Lukas 12km Muži 19-39 let 420
Naxerová Jana USK CS Plzeň Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 359
Nechybová Petra 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 550
Němcová Hana 12km Ženy 19-39 let 517
Němec Jan Rozběháme Česko Půlmaraton 23km Muži 238
Němeček Jiří Půlmaraton 23km Muži 221
Nosilová Anna BKV Holýšov 12km Ženy 19-39 let 518
Novotná Zuzana Zlínské kamzice Půlmaraton 23km Ženy 301
Nyergesová Jana 12km Ženy 19-39 let 516
Oliveriusová Monika 12km Ženy 19-39 let 243
Palacký Václav Forrest Gump Team Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 279
Pašek Jan Runland team Plzeň Půlmaraton 23km Muži 262
Pavlíček Richard Rozběháme Česko Maraton 42,5km Muži 34
Pelikán Michal Zdiby Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 52
Pelnář Jan AK Petřín 800m Žáci 7-10 let 661
Peroutka Tomáš Witte Bike Team Maraton 42,5km Muži 20
Peroutková Marie 12km Ženy 19-39 let 505
Peroutková Vlaďka Forrest Gump Team 12km Ženy 19-39 let 534
Peteřík Dušan Bike eam Červený Hrádek Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 273
Petrásek Petr Ohrozimský běžecký klub Půlmaraton 23km Muži 242
Petrů David Půlmaraton 23km Muži 241
Petřík Dušan Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 299
Pleskotova Silvie Česká olympijská nadace 800m Žačky 7-10 let 685
Plzák Michal Půlmaraton 23km Muži 259
Polívka Roman Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 282
Pöschl Michal 12km Muži 19-39 let 405
Potočňák Miroslav Rumning Klap Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 60
Potůček Adam SCPL 800m Žáci 7-10 let 605
Potůčková Ema SCPL 800m Žačky 7-10 let 660
Procházková Nela 1600m Žačky 11-14 let 30
Prošek Luboš LokoBoys Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 15
Prušinovský Zdeněk Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 275
Přikrylová Johana BKV Holýšov Půlmaraton 23km Ženy 304
Přinda Tomáš Maraton 42,5km Muži 36
Pyšná Lucie Pyšňáci 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 555
Pyšná Markéta Pyšňáci 1600m Žačky 11-14 let 680
Pyšný Jakub Pyšňáci 1600m Žáci 11-14 let 700
Rais Karel Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 6
Rajský Jiří 12km Muži 19-39 let 403
Rapčan Petr Bolevec Maraton 42,5km Muži 37
Rapp Štěpán HPI-CZ Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 278
Reiprich Daniel Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 64
Reiterman Leoš Lokomotiva Beroun OB Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 62
Rozsypal Tomáš Tatran Třemošná 12km Muži 19-39 let 430
Rozsypalová Aneta Lokomotiva Plzeň 12km Ženy 19-39 let 523
Rubášová Petra Zezadu lyceum zepředu muzeum Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 110
Ryklová Markéta 12km Ženy 19-39 let 419
Řeřicha Jan Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 428
Řeřicha Jan Sunny Runners Plzeň 12km Muži 19-39 let 432
Sampalik Josef Prasopsi Maraton 42,5km Muži 28
Sampalik Josef Prasopsi Maraton 42,5km Muži 25
Sapoušek Miroslav Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 71
Sapoušková Lenka 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 561
Sascha Wirtl LAVA People Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 68
SCOHIER FRANCOIS 12km Muži 19-39 let 435
Sedláčková Kačka 1600m Žačky 11-14 let 28
Seelinger Lani DtGtB 0.5 Půlmaraton 23km Ženy 312
Schmiedhuber Jan Půlmaraton 23km Muži 268
Schoř Lukáš HZS PRAHA Půlmaraton 23km Muži 209
Slatkovský Marek Sokol Klabava Půlmaraton 23km Muži 231
Slovák Jiří CHDP Sport Division 12km Muži 19-39 let 414
Souček Martin Bábydou Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 286
Součková Jana 3HS Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 351
Součkova Monika Bábydou Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 362
Stančík Tomáš Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 298
Staněk Jiří 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 528
Stehlík Jan Maraton 42,5km Muži 33
Stejc Václav 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 463
Stískal Jan Ekora Maraton 42,5km Muži 29
Stöckelmayer Lukáš 12km Muži 19-39 let 426
Stöckelmayerová Lucie AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 682
Stöckelmayerová Pavlína 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 558
Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 115
stowasser Filip Bernov Půlmaraton 23km Muži 201
Stržínková Markéta Orange Tunnel Team Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 354
Suda Josef SK Přimda Maraton 42,5km Muži 40
Suremka Jiří Půlmaraton 23km Muži 23
Svoboda Jan ITRing.cz Maraton 42,5km Muži 30
Svoboda Tonda 1600m Žáci 11-14 let 1
Szabó Bálint Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 70
šafránek petr fn plzeň 12km Muži 19-39 let 425
Šaliga Jan Jan Šaliga Maraton 42,5km Muži 288
Šavli Kateřina 1600m Žačky 11-14 let 25
Ševčíková Petra SKOB Ostrov Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 358
Šípková Jitka 12km Ženy 19-39 let 444
Šlechtová Pavlína Maraton 42,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 113
Šmákalová Barbora AK Nýřany 1600m Žačky 11-14 let 701
Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 687
Šmákalová Zuzana Sokol SG Plzeň Petřín 12km Ženy 19-39 let 562
Šmůla Filip SportPRO Plzeň Půlmaraton 23km Muži 267
Šmůlová Markéta SPORTPRO Plzeň 12km Ženy 19-39 let 537
Šrámková Denisa Sunny Runners Plzeň 12km Ženy 19-39 let 529
Šrámková Denisa Sunny Runners Plzeň 12km Ženy 19-39 let 530
Šrédl Pavel Assa Abloy Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 284
Štefl Miroslav Baroko maraton Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 540
Šteflová Kateřina Baroko maraton 12km Ženy do 18 let 57
Štěpánek Kamil České Budějovice Půlmaraton 23km Muži 222
Šturm Petr 350m Žáci do 6 let 18
Šturmová Barbora Forrest Gump Team Půlmaraton 23km Ženy 306
Šturmová Tereza 350m Žačky do 6 let 17
Šůchin 321start Maraton 42,5km Muži 2
Šůchová Olesija 321start 12km Ženy 19-39 let 503
Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz Maraton 42,5km Muži 22
Švojgr Karel Půlmaraton 23km Muži 204
Švojgrová Andrea 12km Ženy 19-39 let 504
Tančouz Lukáš 12km Muži 19-39 let 443
Taut Ondřej Půlmaraton 23km Muži 260
Tetour Jan SK Míle 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 460
Tkadleček Jakub Půlmaraton 23km Muži 236
Tobermanová Anna 1600m Žačky 11-14 let 26
Tobrmanová Ivana 12km Ženy 19-39 let 507
Tolarová Jana 12km Ženy 19-39 let 538
Tomeš Filip Půlmaraton 23km Muži 212
Tondlová Kateřina DhCycling 12km Ženy 19-39 let 508
Tošner Michal LK Slovan Karlovy Vary 12km Muži 19-39 let 449
Trhlík Jiří 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 467
Tučáková Olga Půlmaraton 23km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 352
Turčová Adéla Půlmaraton 23km Ženy 37
Ulma Tomáš Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 73
Ulman Radek 12km Muži 19-39 let 445
Václavík Jan KOS Plzeň Maraton 42,5km Muži 19
Vágner Jakub Půlmaraton 23km Muži 213
Vachrlon Václav ŠAK Chodov Půlmaraton 23km Muži 205
Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň Maraton 42,5km Muži 26
Valeš Milan Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 54
Valešová Irena 12km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 554
Váňa Jaroslav SK Plzeň Bolevec 12km Muži 19-39 let 423
Vendelbergerová Lenka Půlmaraton 23km Ženy 320
Větrovec Jiří Půlmaraton 23km Muži 255
Vimmerová Nikola 1600m Žačky 11-14 let 21
Vincent Lukáš Zděchovské pumy Půlmaraton 23km Muži 206
Vitík Martin Rock Point 12km Muži 19-39 let 439
Vitouš Ondřej UFK Slavoj Půlmaraton 23km Muži 246
Vodička Lukáš Orange Tunnel Team Půlmaraton 23km Muži 229
Vohradský Lukáš Půlmaraton 23km Muži 232
Vokáč Jiří Třemošná 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 465
Voráček Karel Sokol Dolany 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 471
Votava Zdeněk Hannah Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší)
Vrána Pavel HO SaSM Maraton 42,5km Muži 31
vrba Michal Raketaci 12km Muži 19-39 let 436
Vychron Petr 321start 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 462
Wagner Luisa LaufKulTour 12km Ženy 19-39 let 511
Weber Miroslav Crossfiťáci Plzeň 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 459
Weissar Petr Pilsenman 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 456
Weissar Samuel LPM 12km Muži do 18 let 469
Wendler Jan ULTRA WIRTUAL GROUP 800m Žáci 7-10 let 602
Wendler Viktor ULTRA WIRTUAL GROUP Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 56
Wendlerová Adélka ULTRA WIRTUAL GROUP 350m Žačky do 6 let 651
Wendritsch Patrick SG Adelsberg Půlmaraton 23km Muži 263
Wiesner Kosťa Maraton 42,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 8
Williams Chris DtGtB 0.5 Půlmaraton 23km Muži 217
Zborníková Veronika 12km Ženy 19-39 let 527
Zdvořan Daniel Půlmaraton 23km Muži 250
Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 12km Muži 19-39 let 418
Zelinka Michal Raketaci 12km Muži 19-39 let 437
zeman jaroslav TAP Plzeň Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 292
Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň Půlmaraton 23km Ženy 313
Zich Martin Půlmaraton 23km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 277
Zýka Jan 800m Žáci 7-10 let 11
Zýka Jiří 12km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 12
Žák Prokop 800m Žáci 7-10 let 15