Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - Pilsen trail Letkovská čtyřicítka

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH




Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamec Radek 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 93
Anděl Robin KOS Slavia Plzeň 800m Žáci 7-10 let 156
Andersen Janni Bindernaes Půlmaraton 21km Ženy 158
AUDES Marek ibis Plzeň team 33km Muži 104
Beneš Matěj Beny Company 350m Žáci do 6 let 140
Beneš Zdeněk Bez pedálů 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 113
Beneš Zdeněk Beny company Maraton 44km Muži 1
Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň 800m Žačky 7-10 let 130
Beránková Julie KOS Slavia Plzeň 800m Žačky 7-10 let 129
Bernášková Alena Osmaci.cz 8,5km Ženy 19-39 let 124
Bernášková Karolína Osmaci.cz 800m Žačky 7-10 let 123
Bernášková Kateřina Osmaci.cz 350m Žačky do 6 let 122
Bičík Tomáš Delta Team Triathlon Maraton 44km Muži 110
Blecha Vratislav Spartan Gym Půlmaraton 21km Muži 100
Bohm Radek Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 134
Bouchal Jiří Pilsentrail.cz 33km Muži 7
Bouchal Radek 8,5km Muži 19-39 let 172
Brodin Magnus Bindernaes 8,5km Muži 19-39 let 159
Burian Lukáš Slavia Praha 8,5km Muži 19-39 let 170
Cipra Jiří Forrest Gump team Půlmaraton 21km Muži 13
Černý Karel RK Evropa Plzeň 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 53
Damgaard Johannes Bindernaes 8,5km Muži 19-39 let 157
Damgaard Morten Bindernaes 8,5km Muži 19-39 let 162
Dovala Tomáš Maraton 44km Muži 15
Dvořáková Jana 8,5km Ženy 19-39 let 25
Enžl Vlastimil Hrádek 33km Muži 47
Enžl Zdeněk Rokycany Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 36
Faltesek Martin Půlmaraton 21km Muži 165
Fričková Eva 8,5km Ženy 19-39 let 41
Frídová Martina 8,5km Ženy 19-39 let 59
Fürbach Martin Strakonice Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 39
Furik Daniel Půlmaraton 21km Muži 70
Gärtner Annika Bindernaes 8,5km Ženy 19-39 let 163
Harazim Martin Půlmaraton 21km Muži 90
Hasman Kubík KOS Slavia Plzeň 1600m Žáci 11-14 let 147
Hasmanová Lenka Pilsentrail.cz Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 127
Hasnedl Dan Plzeň Půlmaraton 21km Muži 112
Hasnedlová Jaroslava 8,5km Ženy 19-39 let 168
Hasnedová Jaroslava 350m Žačky do 6 let 150
Hašková Renáta Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 125
Háva Jaroslav HS Šneci Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 82
Havlanová Marie Půlmaraton 21km Ženy 22
Havránek Jiří Na Sekerách Záluží 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 133
Herejt Petr UWG Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 8
Herejt Prokop UWG mini 350m Žáci do 6 let 76
Herejtová Amálka UWG mini 800m Žačky 7-10 let 75
Herradová Štěpánka Maraton 44km Ženy 71
Hofhans Tomáš 33km Muži 35
Hofrajtová Adéla 350m Žačky do 6 let 142
Hofrajtr Aleš 1600m Žáci 11-14 let 141
Holubová Anetka 350m Žačky do 6 let 135
Horný Pavel VHT Přerov Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 84
Hrabál Jiří Fit a Fun 8,5km Muži 19-39 let 174
Hrách Michal 33km Muži 95
Chmelíř Petr HC Chotíkov 8,5km Muži 19-39 let 99
Jeništa Jiří Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 128
Jimenez Alfredo Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 146
Jimenez Mariana 350m Žačky do 6 let 144
Jimenez Mateo 350m Žáci do 6 let 145
Jogl Lukáš Půlmaraton 21km Muži 37
Johánek Jiří Půlmaraton 21km Muži 48
Jun Václav Bez pedálů 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 114
junkova kristýna Plzeňští běžci Maraton 44km Ženy 29
Juráš Jan Vegan runners Strakonice Maraton 44km Muži 77
Kasman Jindra KOS Slavia Plzeň 350m Žáci do 6 let 148
Klapková Šárka 8,5km Ženy 19-39 let 105
Klečková Adéla 8,5km Ženy 19-39 let 72
Klein Pavel RK Týn Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 88
Kleinová Petra RK Týn Maraton 44km Ženy 49
Kňourek Jan Půlmaraton 21km Muži 19
Kopeček David 8,5km Muži 19-39 let 45
Kopečková Pavla 8,5km Ženy 19-39 let 46
Koutný Ondřej Amnestie v Zoo Půlmaraton 21km Muži 111
Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň 33km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 81
Kozlíková Klára 800m Žačky 7-10 let 116
Kraft Daniel Pohoda Letkov 800m Žáci 7-10 let 155
Kudlič Josef Půlmaraton 21km Muži 169
Ledererová Kamila Maraton 44km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 18
Leitl Martin 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 103
Les Pavel Půlmaraton 21km Muži 16
Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 55
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň Maraton 44km Muži 67
Majer Jan Silvini Madshus Team Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 87
Málek Ondřej 33km Muži 5
Málková Želechovská Jana 33km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 6
Marek Michal Maraton 44km Muži 85
Matějka Tomáš Půlmaraton 21km Muži 151
Matějková Anna 350m Žačky do 6 let 149
Minařík Petr Bennon Zlín 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 54
Mouhisová Markéta Fit a Fun 8,5km Ženy 19-39 let 173
Němcová Eva 33km Ženy 94
Němcová Hana 8,5km Ženy 19-39 let 27
Němeček Jiří 33km Muži 119
Němečková Anina Desinsekta Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 167
Pacanda Dominik Pohoda Letkov 800m Žáci 7-10 let 138
Pacandová Jana 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 137
Pacandová Monika 1600m Žačky 11-14 let 139
Pašek Jan 33km Muži 97
Paur Pavel Půlmaraton 21km Muži 26
Pedersen Finn Bindernaes Půlmaraton 21km Muži 160
Pelikán Michal Zdiby 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 63
Pešková Štěpánka TJ Spartak Chrást 800m Žačky 7-10 let 20
Petrů David Půlmaraton 21km Muži 69
Petřík Dušan 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 66
Pícl Kryštof Spartak Sedlec 800m Žáci 7-10 let 102
Píclová Kristýna Spartak Sedlec 350m Žačky do 6 let 101
Podolková Jana Půlmaraton 21km Ženy 21
Potočňák Miroslav Rumning Klap Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 38
Prem Laura 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 153
Prušinovský Zdeněk Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 2
Pyšná Lucie Pyšňáci 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 9
Pyšná Markéta Pyšňáci 800m Žačky 7-10 let 11
Pyšný Jakub Pyšňáci 1600m Žáci 11-14 let 10
Rachlitz Jesper Bindernaes Půlmaraton 21km Muži 161
Rais Karel Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 117
Rapp Štěpán HPI-CZ Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 68
Reiprich Daniel Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 57
Rocklin Rachel 8,5km Ženy 19-39 let 154
Řežábek Ondřej 8,5km Muži 19-39 let 61
Sirotek Jakub Runland 350m Žáci do 6 let 131
Sladký Tomáš Půlmaraton 21km Muži 164
Slatkovský Marek Sokol Klabava Půlmaraton 21km Muži 43
Smith Ryan Půlmaraton 21km Muži 152
Sobotová Jana KOS Plzeň Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 60
Stejskalová Kateřina Žatec 8,5km Ženy 19-39 let 83
Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha Maraton 44km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 132
Stráňava Erik 33km Muži 121
Strnad Petr 8,5km Muži 19-39 let 106
Sýba Tomáš Lion Sport 33km Muži 40
Sýkora Václav Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 171
Šampalík Josef Prasopsi Plzeň Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 50
Šandr Radim Půlmaraton 21km Muži 12
Ševčík Vítek SKOB Ostrov 350m Žáci do 6 let 62
Ševčíková Petra SKOB Ostrov Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 51
Šlajsová Lenka Plzeň 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 17
Špinerová Nikola Zahrádkáři Kersku 8,5km Ženy 19-39 let 92
Štěpánek Kamil České Budějovice Půlmaraton 21km Muži 98
Štruncová Kristýna 350m Žačky do 6 let 115
Šulc Zdeněk Maraton 44km Muži 79
Techl Josef Půlmaraton 21km Muži 24
Thomas Anna Půlmaraton 21km Ženy 14
Tobrman Filip Spartak Sedlec 800m Žáci 7-10 let 96
Tomášek Martin Půlmaraton 21km Muži 118
Trhlíková Ivana 8,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 136
Tůma Martin TJ Sokol Plzeň Petřín 350m Žáci do 6 let 108
Tůma Ondřej TJ Sokol Plzeň Petřín 800m Žáci 7-10 let 109
Tůmová Tereza TJ Sokol SG Plzeň Petřín 350m Žačky do 6 let 107
Ulma Tomáš Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 120
Václavík Jan KOS Plzeň Maraton 44km Muži 78
Valeš Milan Homolkovi Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 86
Valková Veronika 8,5km Ženy 19-39 let 126
Vaňač Jan Mnouskovaci 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 4
Vaňačová Lenka Mnouskovaci 33km Ženy 3
Vaněček Patrik 8,5km Muži do 18 let 64
Varačková Jana 800m Žačky 7-10 let 42
Veselá Petra 8,5km Ženy 19-39 let 31
Větrovec Jiří Půlmaraton 21km Muži 30
Vitík Martin 8,5km Muži 19-39 let 89
Vlček Václav TRISPORT Plzeň Maraton 44km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 56
Vohradský Lukáš Půlmaraton 21km Muži 28
Votava Zdeněk Hannah Půlmaraton 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 80
Wendler Jan JUNIOR WIRTUAL GROUP 800m Žáci 7-10 let 33
Wendler Viktor ULTRA WIRTUAL GROUP 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 32
Wendlerová Adélka JUNIOR WIRTUAL GROUP 350m Žačky do 6 let 34
Westberg Erick 8,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 65
Zborníková Veronika 8,5km Ženy 19-39 let 73
Zednicek Jan RK Evropa Plzeň 8,5km Muži 19-39 let 52
Zeman Jaroslav Triatlon Plzeň 33km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 44
Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň 33km Ženy 74
Zetochová Iveta Vyšehrad Praha 8,5km Ženy 19-39 let 23
Zíka Lukáš Desinsekta Maraton 44km Muži 143
Zíková Zuzana Desinsekta Půlmaraton 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 166
Zumr Tomáš Půlmaraton 21km Muži 58
Živníček Jan Zahrádkáři Kersku Půlmaraton 21km Muži 91