Seznam přihlášených

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH - Pilsen Trail Radeč Maraton

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH




Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamcová Helena PSP Klub koloběhu Plzeň 7,5km Veteránky nad 40 let 362
Anna Dvořáková Grünová Michaela GRÜNSPORT 21km Ženy 150
AUDES Marek ibis Plzeň team 21km Muži 100
Audest Adam 350m Žáci do 6 let 517
Balta Petr 21km Muži 101
Beneš Jan 21km Muži 528
Beneš Zdeněk Bez pedálů 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 200
Beránek Jan USK CS Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 201
Beránek Jan USK CS Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 201
Beránková Hedvika USK CS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 470
Beránková Julie USK CS Plzeň 800m Žačky 7-10 let 471
Bičík Tomáš 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 30
bílek tomáš 350m Žáci do 6 let 518
Bílek Vojtěch 800m Žáci 7-10 let 519
Blecha Josef 21km Muži 102
Blechova Barbora 350m Žačky do 6 let 450
Bouchal Jiří Pilsentrail.cz 21km Muži 103
Brabec Miroslav Svěží jak řeka 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 202
Brožová Lucie 48km Ženy 151
Bružková Tereza 800m Žačky 7-10 let 510
Březina Anton 48km Muži 2
Burián Lukáš 7,5km Muži 19-39 let 522
Ciglerová Jana 7,5km Veteránky nad 40 let 527
Cindr Martin Rohozec - Amulet 48km Muži 3
Cipra Jiří Forrest Gump Team 21km Muži 113
Ciprová Oldřiška Forrest Gump Team 21km Ženy 152
Cubrová Tereza 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 250
Černá Hana 7,5km Ženy 19-39 let 351
Černý Jan 21km Muži 107
Černý Ondřej 21km Muži 104
Červený Václav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 204
Dolejšová Petra Atletika Klatovy 48km Ženy 50
Dorko Lukáš Eurovia KV 48km Muži 4
Dorňáková Adéla 800m Žačky 7-10 let 472
Dorňáková Viktorie 800m Žačky 7-10 let 473
Doskočil Jiří 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 203
Dovala Tomáš 48km Muži 5
Drahokoupil Pavel 21km Muži 105
Dvořák Milan Slávie Kakejcov 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 205
Dvořák Vítězslav Rozběháme Česko 7,5km Muži 19-39 let 300
Enžl Zdeněk Rokycany 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 206
Fait František 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 534
Faltejsek Martin 7,5km Muži 19-39 let 301
Fialová Lenka 21km Ženy 153
Fikar Miroslav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 207
Frantová Andrea Loko Beroun 21km Ženy 154
Frenzl Jakub 21km Muži 47
Fricová Pavlína POCTA 21km Ženy 155
Furik Daniel 21km Muži 106
Gál Leoš 7,5km Veteráni nad 40 let 513
Gaspar Gabriel 21km Muži 108
Gladiš David SvetBehu.cz 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 48
Hadrava Jiří 21km Muži 6
Hadrava Jiří Doosan Skoda Power 48km Muži 6
Hajšmanová Michaela 800m Žačky 7-10 let 511
Hanko Tomáš white shark 7,5km Muži 19-39 let 302
Hanzlíková Hana Eaglovice Team 21km Ženy 156
Havlíček David Osmáci.cz 21km Muži 109
Havlíková Tereza 21km Ženy 535
Heis Jáchym 800m Žáci 7-10 let 523
Heisová Agáta 800m Žačky 7-10 let 524
Hejnicová Eva KOB Sokolov 21km Ženy 157
Herradová Štěpánka 48km Ženy 51
Hlinovská Magdalena 350m Žačky do 6 let 500
Hlinovský Václav 21km Muži 110
Hoblík Jakub 350m Žáci do 6 let 420
Hoblík Radek 7,5km Muži 19-39 let 303
Hodr Filip 21km Muži 111
Hofhans Tomáš 21km Muži 112
Horecký Tomáš 7,5km Muži 19-39 let 304
Hrabák jiří 7,5km Muži 19-39 let 533
Hrách Michal 21km Muži 114
Hurajt Marek 21km Muži 115
Hurdzan Jan 800m Žáci 7-10 let 400
Hurdzan Jan 7,5km Muži 19-39 let 305
Hurdzan Matěj 350m Žáci do 6 let 421
Hurdzanová Blanka 7,5km Veteránky nad 40 let 363
Chomat Vit 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 208
Chval Marek Forest Gump Team 7,5km Muži 19-39 let 306
Janoušková Jana LK Škoda pLZEŇ 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 251
Javorská Iva 7,5km Veteránky nad 40 let 364
Jimenez Alfredo 21km Muži 509
Jimenez Mariana 350m Žačky do 6 let 508
Jimenez Matto 350m Žáci do 6 let 507
Johánek Jiří 21km Muži 116
Junková Kristýna Plzeňští běžci 48km Ženy 52
Kňourek Jan 21km Muži 117
Kocek Petr osmaci.cz 21km Muži 118
Kočandrlová Petra 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 252
Kolářová Hana 21km Ženy 530
Kopeček David 7,5km Muži 19-39 let 307
Kopečková Pavla 7,5km Ženy 19-39 let 352
Koranda Tomáš Plzeň 21km Muži 119
kosar Martin 350m Žáci do 6 let 422
kosarova Kristyna 350m Žačky do 6 let 451
Kouřimský Marek 21km Muži 120
Kraus Josef 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 520
Kraus Martin 21km Muži 521
Kraus Tomáš 321start 800m Žáci 7-10 let 401
Kroc Miroslav SOKOL Stupno 7,5km Veteráni nad 40 let 310
Krocová Denisa LENDY club 21km Ženy 158
Kšanda Petr 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 209
Kubacova Veronika TTK Slavie VS Plzen 7,5km Ženy 19-39 let 353
Kučera Jiří Valící se kameny 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 210
Kuzelka Petr Kondor bike Postřekov 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 20
Kvak Róbert Žiar nad Hronom 21km Muži 121
Květoňová Hana 7,5km Ženy 19-39 let 354
Lacigová Silva 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 253
Ledererová Kamila 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 60
Loula Stanislav Tatiná 21km Muži 122
Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 7,5km Veteránky nad 40 let 365
Lunter Martin St. Plzenec 21km Muži 123
Lunter Petr 350m Žáci do 6 let 501
Lunterová Tatána 350m Žačky do 6 let 502
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 48km Muži 7
Mach David Ostrava 48km Muži 8
Mach František 321start 48km Muži 9
Macháčová Veronika 7,5km Ženy 19-39 let 355
Machová Jana 321start 48km Ženy 53
Málek Ondřej 48km Muži 10
Malý Jiří 48km Muži 11
Marek Michal 21km Muži 124
Mareš Martin Zruč - Senec 21km Muži 125
Mareš Štěpán rytíři 48km Muži 12
Martínková Věra KOS Plzeň 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 254
Matouš Jaromír 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 532
Mensa Václav 48km Ženy 21
Miljanecová Kiki 321start 7,5km Ženy do 18 let 350
Miljanecová Oli 321start 7,5km Ženy 19-39 let 356
Minařík Petr Bennon Zlín 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 22
Moulisová Markéta Fit&Funny 21km Ženy 159
Namyslo Luboš 48km Muži 13
Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 255
Němeček Jiří 21km Muži 126
Novák Tomáš 21km Muži 127
Novotná Zuzana Zlínské kamzice 21km Ženy 160
Oliveriusová Monika 21km Ženy 161
Palacký Václav Forrest Gump Team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 211
Pavlas Miloslav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 212
Pavlíček Richard 48km Muži 14
Pečková Makéta 21km Ženy 536
Pěchota Pavel 48km Muži 15
Petrů David 21km Muži 128
Pluháčková Markéta 7,5km Ženy 19-39 let 357
Polívka Roman 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 213
Poslední Vítězslav 800m Žáci 7-10 let 402
Poslední Čenda 350m Žáci do 6 let 512
Potočňák Adam Záluží 800m Žáci 7-10 let 403
Potočňák Miroslav Rumning Klap 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 23
Potočňák Šimon Záluží 800m Žáci 7-10 let 404
Potůček Adam Sport Club Plzeň 350m Žáci do 6 let 423
Potůčková Ema Sport Club Plzeň 350m Žačky do 6 let 452
Procházka Michal 21km Muži 526
Pyšná Lucie Pyšňáci 7,5km Veteránky nad 40 let 366
Pyšná Markéta 800m Žačky 7-10 let 531
Pyšný Jakub Pyšňáci 1600m Žáci 11-14 let 367
Quentin Joerg TSV Bienenbuettel 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 24
Radová Petra 7,5km Veteránky nad 40 let 61
Rapp Štěpán 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 529
Reiprich Daniel 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 214
Růžička Zbyněk KadeL 21km Muži 129
Rýdl Filip 21km Muži 130
Ryklová Markéta 7,5km Ženy 19-39 let 358
Říhová Andrea Forrest Gump Team 7,5km Ženy 19-39 let 359
Selnar Petr 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 29
Slabý Radek 21km Muži 131
Slatkovský Marek DTJ Sokol Klabava 21km Muži 132
Sušická Veronika 21km Ženy 162
Svejkovská Teodora Forrest Gump Team 7,5km Ženy 19-39 let 163
Svoboda Tomáš Všechovice 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 25
Sýkora Filip 350m Žáci do 6 let 503
Sýkora Matyáš 1600m Žáci 11-14 let 505
Sýkora Ondřej 350m Žáci do 6 let 504
Sýkora Václav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 46
Šajdíková Martina 7,5km Ženy 19-39 let 360
Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Muži 16
Šebianová Barbora 7,5km Ženy 19-39 let 361
Ševčík Vítek 350m Žáci do 6 let 516
Ševčíková Petra SKOB Ostrov 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1977 a starší) 256
Šollar Richard Beespee.cz 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 215
Štěpánek Kamil České Budějovice 21km Muži 133
Šturmová Barbora Forrest Gump Team 21km Ženy 164
Šturmová Terezka Forrest Gump Team 350m Žačky do 6 let 453
Šůchin 321start 21km Muži 134
Šůchová Verča 321start 1600m Žačky 11-14 let 368
Tkadleček Jakub 21km Muži 135
Tobrman Filip TJ Sokol Plzeň-Petřín 800m Žáci 7-10 let 405
Tobrmanová Anna 800m Žačky 7-10 let 515
Tošner Michal KOS Slavia Plzeň 7,5km Muži 19-39 let 308
Třasák Jan Újezd nad Lesy 48km Muži 17
Ulma Tomáš 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 26
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 136
Valeš Milan Homolkovi 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 18
Vildman Tomáš 21km Muži 137
Vlažný Jakub 350m Žáci do 6 let 424
Vlažný Tomáš 7,5km Muži 19-39 let 309
Vlček Václav TRISPORT Plzeň 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 27
Vlčková Vlasta 21km Ženy 165
Vohradský Lukáš 21km Muži 138
Votava Zdeněk 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 216
Vrablíková Nikola 800m Žačky 7-10 let 506
Waldmann Václav HAKA Racing Team 21km Muži 139
Weber Míra 7,5km Veteráni nad 40 let 525
Wendler Jan JUNIOR WIRTUAL GROUP 800m Žáci 7-10 let 406
Wendler Viktor ULTRA WIRTUAL GROUP 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1977 a starší) 217
Wendlerova Adelka JUNIOR WIRTUAL GROUP 350m Žačky do 6 let 454
Zborníková Eva TJ Sokol Unhošť 48km Ženy 54
Zetochová Iveta 7,5km Ženy 19-39 let 514