Detail závodu

Pivní běh

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6km

Pořadatel a kontakt

TOS Production


Tel.:
info@tosproduction.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Oldřiška Rozběháme Kralovice 6km Ženy 109
Adamec Martin Inaircom - 10 piv 6km 2 členné týmy 1207
Albareda Octavi ZANINATORS 6km 3 členné týmy 336
Ambrož Jan ABP 6km Muži 88
Bach Rizzatti Daniela 6km Ženy 101
Barbitov Konstantin 6km 2 členné týmy 1211
Barchánek Petr Dementy 6km 4 členné týmy 549
Bartošová Rozálie OFC 6km 4 členné týmy 497
Bayerl Jiří 6km 2 členné týmy 231
Benda Jaroslav Jája a Pája 6km 2 členné týmy 217
Benešová Žaneta 6km 2 členné týmy 243
Benešová Žaneta bez treninku 6km 3 členné týmy 384
Berka Josef Tři bratři 6km 3 členné týmy 321
Berková Helena Pomalá střela 6km 2 členné týmy 209
Berková Eva 6km 2 členné týmy 207
Bezděk Martin Chip & Dale 6km 2 členné týmy 213
Bílý Petr ABP 6km Muži 90
Blechová Andrea 6km Ženy 56
Bohuslavický Martin 6km Muži 82
Bouc Milan Dlaždiči 6km 3 členné týmy 1307
Brekler Vašek MuMoJi 6km Muži 408
Bubeníček Josef Raketa Pepi 6km Muži 80
Bubeníček Josef Rakeťáci 6km 2 členné týmy 295
Bubník Stanislav Mubearos 6km 4 členné týmy 441
Burda Tomáš HZSP Doly Bílina - Vězeňská služba Kynšperk nad ohří 6km 2 členné týmy 267
Cepek Josef 6km Muži 97
Cepková Michaela Hlasuju proti 6km 3 členné týmy 345
Cerha Michal 6km Muži 106
Čapek Stanislav Předenické fretky 6km 4 členné týmy 573
Čapek Vojtěch Předenické fretky 6km Muži 121
Čapková Monika Předenické fretky 6km Ženy 116
Čengery Pavel 6km Muži 77
Červenková Zuzka Last-minute 6km 2 členné týmy 253
Delsart Petr 6km 2 členné týmy 259
Dezort Martin TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 6km Muži 38
Dienstbier Ondřej 6km 2 členné týmy 279
Divišová Efi Plzeňské běhny 6km 2 členné týmy 299
Divišová Jana Šmouhy na placku 6km 2 členné týmy 271
Divišová Jaroslava 6km 2 členné týmy 1213
Dohrmannová Olga 6km 3 členné týmy 396
Drozdová Tereza 6km 4 členné týmy 453
Dvořák Milan DoDna 6km 2 členné týmy 301
Dvořáková Dana Action couple 6km Ženy 29
Fabián Fáboš 6km Muži 14
Filipčík Tomáš Sorry kámo 6km 3 členné týmy 330
Formánková Tereza Čus viď! 6km 2 členné týmy 1225
Froněk Michael Šumáci 6km 4 členné týmy 501
Fryč Tomáš No limit Fejtek 6km 2 členné týmy 269
Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 6km Ženy 53
Gaudynová Pavla 6km 3 členné týmy 393
Generalov Anton Sòphia CZ 6km Muži 128
Gorschenek Martin STRKAN 6km 4 členné týmy 465
Gotz Petr Inaircom - chrti 6km 4 členné týmy 541
Greguš Miroslav Slavoj Retards 6km 3 členné týmy 401
Greguš Pavol Slavoj Retards 6km Muži 84
Gregušová Marika 6km Ženy 404
GUlač Jakub 6km Muži 75
Harant Antonin Léčebna Dobřany 6km 4 členné týmy 505
Harmáček Václav Litice 6km Muži 30
Haschová Eliška Vacíci 6km 2 členné týmy 1215
Havránek Lukáš Pizza Doma 6km Muži 132
Hejný Jan Zlomený játro 6km 3 členné týmy 315
Hejret Vojtěch Rumíci 6km Muži 50
Heliová Barbora 6km 4 členné týmy 489
HLADÍK Homér 6km Muži 54
Hnát Marek Národní házená LITICE 6km 3 členné týmy 357
Hodek Vilem Cobra11 6km 4 členné týmy 517
Homola Patrik 6km Muži 55
Homolka Jan 6km Muži 110
Homolková Jana 6km 3 členné týmy 318
Honzíková Irena 6km 2 členné týmy 203
Houba Robert In pivo veritas 6km 4 členné týmy 421
Houdková Lenka 6km 2 členné týmy 221
Housková Jana JA-NA bezedna 6km Ženy 69
Hrabal Pavel S.P.A.M. 6km 4 členné týmy 521
Hrubý Petr 6km 2 členné týmy 1227
Hucl Jan 6km Muži 122
Humlová Kateřina WPA team 6km 4 členné týmy 525
Chalupová Kozderková Jitka Kocourci 6km 2 členné týmy 201
Chamula Michal WPA+Thai 6km 4 členné týmy 529
Charvát Jan SCOTTky 6km 3 členné týmy 372
Chlebana Rostislav Černej chleba 6km 2 členné týmy 297
Cholinská Veronika Víkend TV NOVA 6km Ženy 545
Imrichovský Michal 6km Muži 113
Ivaničová Petra MATKY 6km Ženy 71
Jágr Pavel 6km Muži 105
Jahnátek Dušan Gino bezedna 6km Muži 61
Jahnátková Aneta Anetice bezedna 6km Ženy 60
Janoušek Jaromír SDH Třebýcinka 6km Muži 85
Jánský Petr 6km Muži 87
Jaroš Martin 6km Muži 64
Jašková Miluše 6km 3 členné týmy 327
Kačírek Petr 6km Muži 19
Kačírková Petra 6km Ženy 18
Kadlec Benešová Eva ABP 6km Ženy 89
Kadlec Martin 6km Muži 91
Kaftanová Renáta Ploskačky 6km 2 členné týmy 1229
Kaislerová Markéta Mekako 6km 3 členné týmy 381
Kalista Karel 6km Muži 15
Kalistová Radka 6km 2 členné týmy 310
Karban Tomáš Pětipivson 6km 2 členné týmy 1233
Kaslová Natálie Dámská liga elektrikářů 6km 3 členné týmy 339
Kašpar Ondřej 6km Muži 123
Kazda Jakub .... 6km Muži 133
Kellnhofer Ondřej 6km Muži 129
Kelymanová Johana 6km 3 členné týmy 1322
Kerpl Michal ZANINATORS 6km 3 členné týmy 333
Kocová Aneta 6km 2 členné týmy 1205
Kodetová Pavlína 6km 3 členné týmy 366
Konečná Andrea Tornáda 6km Ženy 114
Konečná Lucie 6km 4 členné týmy 429
Königsmarková Eva 6km 2 členné týmy 287
KOPÍRÁK Vlastislav ALL-STAR TEAM 6km Muži 3
Koranda Adam Víkend TV NOVA 6km Muži 546
Kortán Jakub 6km Muži 63
Kouřil Tomáš Hunters of promile 6km 4 členné týmy 553
Kračmer Marek 6km Muži 74
Králová Jana 6km Ženy 117
Krámová Dagmar 6km Ženy 33
Krátký Michal Chámovodi 6km 3 členné týmy 375
Kratochvíl Zdeněk 6km Muži 39
Krausová Adéla 6km 2 členné týmy 225
Krbcová Pavlína 6km 2 členné týmy 1201
Krejcar Jakub 6km Muži 44
Krsek Jiří Inaircom - pohodáři 6km 4 členné týmy 537
Krupová Alena Squashové zadky 6km 4 členné týmy 425
Krutina David 6km Muži 127
Krutiš Martin 6km Muži 65
Křen Jan 6km Muži 25
Křenová Ludmila KEGS on LEGS 6km 2 členné týmy 257
Kříž Jan Pivo je naším motorem 6km 4 členné týmy 477
Kubánek Václav Gery haf-haf 6km 2 členné týmy 307
Kubásek Štěpán 6km Muži 95
Kubásek Tomáš 6km Muži 100
Kučerová Andrea 6km 4 členné týmy 469
Kučerová Jana J.O.J. Team 6km 3 členné týmy 1304
Kuděj Tomáš 6km Muži 11
Kudějová Dita 6km Ženy 10
KUDRNA Martin ALL-STAR TEAM 6km Muži 4
KUDRNA Tomáš ALL-STAR TEAM 6km Muži 2
Kuňák Martin 6km 2 členné týmy 281
Kuttelwascherová Martina 6km 2 členné týmy 1235
Lacinová Ludmila Střížovice 6km Ženy 118
Langová Irena Žížničky 6km 2 členné týmy 235
Lébl Martin 6km Muži 83
Lecjaks Václav 6km Muži 124
Lecjaksová Michaela Dobřanské Střely 6km 3 členné týmy 369
Limberský Daniel 6km Muži 21
Lisá Lenka Tornáda 6km 4 členné týmy 557
Liška Michal Bratři v triku 6km 2 členné týmy 1231
Ludvíková Nikola 6km Ženy 309
Lukeš Jan 6km 2 členné týmy 263
Lukešová Veronika 6km 2 členné týmy 293
Majerová Tereza Dvě malý (pivka) 6km 2 členné týmy 1217
Malá Magdaléna Rumíci 6km Ženy 51
Malina Ondrej 6km Muži 68
Malý Ladislav 6km Muži 303
Mandaus Aleš 6km Muži 32
Mandausová Vladimíra Bezedna Team 6km Ženy 31
Marek Jiří 6km Muži 107
Markvart Jakub Cubicor team 6km 2 členné týmy 1221
Martin Kočárek Miloš 6km 2 členné týmy 239
Mašinda Petr 6km 2 členné týmy 241
Matějka Honza Pivní pěna 6km 4 členné týmy 509
Matějka Jiří Žízniví skladníci 6km 4 členné týmy 493
Mátlová Kateřina Rychlý nohy 6km 2 členné týmy 219
Medal Mirek 6km Muži 34
Melková Iveta 6km 2 členné týmy 251
Menclová Daniela ABP 6km Ženy 92
Mezerová Kateřina Klatovandy 6km 3 členné týmy 342
Michálková Monika Dost hustý kapříci 6km 4 členné týmy 481
MÍKOVÁ Kateřina 6km Ženy 9
Miller Tomáš Běhuneschopní 6km 3 členné týmy 390
Moravcová Kateřina 6km Ženy 42
Morávková Markéta Madam dojela... 6km 4 členné týmy 461
Mosinger Tomáš 6km Muži 99
Nachtmanová Aneta Deník PUB 6km 3 členné týmy 1328
Němcová Blanka MATKY 6km Ženy 70
Němec Honza Princezny zezPLzně 6km 4 členné týmy 565
Němec Lukáš 6km Muži 98
Němec Lukáš Sací tým 6km 4 členné týmy 445
Nenadovič Filip 6km 4 členné týmy 513
Netolický Danie 6km 2 členné týmy 245
Neubauerová Lucie 6km Ženy 16
Nikolas Klimpl 6km 2 členné týmy 1237
Novák Marek 6km Muži 12
Novodomec Martin 6km Muži 103
Nový ml. Vladislav 1.BTO 6km Muži 306
Nový Vladislav 1.BTO 6km 2 členné týmy 304
Nožička Tomáš 6km Muži 49
Nýdlová Adéla RSáci 6km Ženy 79
Oliberius Ladislav Inaircom - svižníci 6km 3 členné týmy 1316
Opička Jan 6km Muži 48
Papežová Jitka Kokeňáci 6km 4 členné týmy 569
Pěnkava Simona 6km Ženy 45
Pergl Jan Hasiči Žebrák 6km 4 členné týmy 413
PEROUTKA Standa 6km Muži 5
Pešek Tomáš Kolikrát žijem?? 6km 4 členné týmy 437
Pešek Petr Inaircom - chodci 6km 3 členné týmy 1319
Petrovec Luděk 6km Muži 76
Pilmaierová Veronika Víkend TV NOVA 6km Ženy 547
Piskulova Veronika Damicky na pivku 6km 3 členné týmy 1310
PIŠTĚKOVÁ Barbora 6km Ženy 8
Plaubová Kateřina Lemonďačky 6km 2 členné týmy 205
Plch Martin 6km Muži 66
Plch Pavel 6km Muži 67
Pochobradská Jindřiška Bezedna Team 6km Ženy 102
Poláková Veronika Vytrim kus 6km 4 členné týmy 485
Polívková Zuzana 6km Ženy 43
Pročka Jiří Action couple 6km Muži 28
Prokop František 6km 2 členné týmy 233
Rabas Pavel DOUBLE ALE 6km 2 členné týmy 227
Raymond David 6km 2 členné týmy 255
Reichmanová Pavlína Pivní královna a její družina 6km 3 členné týmy 354
Reithar Michal 6km Muži 126
Rodek Martin Bezedna Team A 6km 4 členné týmy 449
Ronovská Pavla 6km Ženy 96
Rostás Lukáš FbC Bory! 6km Muži 93
Rozšafný Michal Dream Team 6km 2 členné týmy 229
Russ Karel 6km Muži 78
Růžičková Jana Raido 6km 2 členné týmy 249
Rychtaříková Monika 6km Ženy 104
Říhová Monika MuMoJi 6km 3 členné týmy 405
Sediva Barbora 6km 2 členné týmy 1203
Schinabková Markéta AKM Viktoria 6km 3 členné týmy 387
Sigmund Luděk 6km 2 členné týmy 211
Sikyta Roman Násosky 6km 4 členné týmy 409
Silovská Zuzana 6km Ženy 59
Skalka Jakub Adidas runners 6km Muži 57
SLÁDEK Aleš ALL-STAR TEAM 6km Muži 1
Sládková Monika 6km Ženy 62
Sobotník Adam 6km Muži 26
Soňa PILINKY 6km 2 členné týmy 223
Spousta Michal Pivoňky Cerhovice 6km 3 členné týmy 324
Srbová Barbora MCF Beer Team 6km 2 členné týmy 273
Starcková Eva Starck klub 6km 2 členné týmy 1223
Starý Lukáš 6km 2 členné týmy 275
stejskal jakub Pivní Šneci 6km 3 členné týmy 348
Straka Zdeněk Valící se Bahno 6km 3 členné týmy 360
Straňák Tomáš Gomango Hogner 6km Muži 135
STRNADOVÁ Kateřina 6km Ženy 7
Svoboda Jiří JiRaSla 6km 3 členné týmy 363
Sýkora Tomáš 6km Muži 17
Sýkorová Marcela 6km Ženy 312
Šedová Jitka 6km Ženy 37
Šetlík František 6km Muži 27
Šik Martin Rumíci 6km Muži 52
Šiklová Edita Šneci v běhu 6km Ženy 24
Šištík Ivan 6km Muži 36
Škop Petr 6km Muži 40
Šlajerová Markéta 6km Ženy 20
Šlajch Vlastislav EŠTĚ MŮŽEM 6km 2 členné týmy 237
Šmídová Marcela 6km Ženy 46
Špot Jan Chlapský klub a alkoholičky 6km Muži 35
Šteiner Jiří Nulová šance 6km 2 členné týmy 283
Šteiner Petr 6km Muži 108
Štěpán Vítězslav 6km Muži 23
Šubrt Ondřej 6km Muži 81
Šubrtová Eliška 6km 2 členné týmy 285
Šůma Karel 6km Muži 86
Švejda Lukáš 6km Muži 73
Tempír Jiří 6km Muži 119
Terelmešová Denisa 6km 4 členné týmy 457
Thoma Jiří Pivní Bratři 6km 2 členné týmy 313
Tisoň Ondřej Pětipivson 6km Muži 136
TitanLordVI xXxPussyDeStRoYeRs 6km 3 členné týmy 1313
Toman Jiří RSáci 6km 2 členné týmy 265
Tomáš Vrba 6km Muži 130
Tomec Jaromír JLT running club 6km 4 členné týmy 433
Toncar Václav 6km Muži 72
Trejbal Patrik Cobra11+1 6km Muži 125
Tuháček Ondra Víkend TV NOVA 6km Muži 548
Tuháčková Šárka Tornáda 6km Ženy 115
Ulrychová Barbora 6km Ženy 41
Urbankova Pavla 6km 3 členné týmy 351
Urbele Martina 6km Ženy 111
Urbele Miroslav 6km Muži 112
VACKOVÁ PETRA 6km 2 členné týmy 215
Václavíková Aneta 6km Ženy 58
Valenta Jan 6km Muži 22
Valešová Michaela Šumavská elita 6km 4 členné týmy 417
Vaňková Silvie Co najdeme vypijeme 6km 4 členné týmy 473
Veindl Lukáš ASK Děčín 6km Muži 94
VELÍŠEK Martin 6km Muži 6
Velíšek Ondřej DANKESCHNELL 6km 2 členné týmy 289
Velíšek Václav VEL-NES 6km 2 členné týmy 261
Viktorin Tomáš 6km 2 členné týmy 277
Vinohradský Tomáš Běžim na pivo 6km Muži 131
Vlas Jiří Vyšlapaný kecky 6km 3 členné týmy 1301
Vodička Tomáš Sluníčka 6km 3 členné týmy 1325
Vogeltanzová Eva Holky z Medové 6km 4 členné týmy 561
Voldřich Miloš Krokouši 6km 2 členné týmy 291
Vondrášková Lucie 6km Ženy 47
Vondrová Jana 6km 2 členné týmy 1209
Wagner Václav 6km Muži 120
Wolframová Kristýna Mírumilovné vodky 6km 3 členné týmy 378
Zelinský Ondřej WPA dílna 6km 4 členné týmy 533
Zítek Patrik notáři 6km 2 členné týmy 1219
Zocherová Katka 6km Ženy 13
Zukal Martin 6km 2 členné týmy 247

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6km Muži 97
6km 2 členné týmy 74
6km Ženy 48
6km 4 členné týmy 41
6km 3 členné týmy 40
Celkem 300