Detail závodu

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

11.05.2019

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6km

Pořadatel a kontakt

TOS Production


Tel.:
info@tosproduction.cz

2019
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Albareda Octavi ZANINATORS 6km 3 členné týmy
Bayerl Jiří 6km 2 členné týmy
Benda Jaroslav Jája a Pája 6km 2 členné týmy
Berka Josef Tři bratři 6km 3 členné týmy
Berková Helena Pomalá střela 6km 2 členné týmy
Berková Eva 6km 2 členné týmy
Bezděk Martin Chip & Dale 6km 2 členné týmy
Blechová Andrea 6km Ženy
Bubník Stanislav Mubearos 6km 4 členné týmy
Cepková Michaela Hlasuju proti 6km 3 členné týmy
Cerha Michal 6km Muži
Dezort Martin TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 6km Muži
Drozdová Tereza 6km 4 členné týmy
Dvořák Milan DoDna 6km 2 členné týmy
Dvořáková Dana Action couple 6km Ženy
Filipčík Tomáš Sorry kámo 6km 3 členné týmy
Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 6km Ženy
Gregušová Marika 6km Ženy
Harmáček Václav Litice 6km Muži
Hejný Jan Zlomený játro 6km 3 členné týmy
Hejret Vojtěch Rumíci 6km Muži
HLADÍK Homér 6km Muži
Homola Patrik 6km Muži
Homolková Jana 6km 3 členné týmy
Honzíková Irena 6km 2 členné týmy
Houba Robert In pivo veritas 6km 4 členné týmy
Houdková Lenka 6km 2 členné týmy
Housková Jana JA-NA bezedna 6km Ženy
Chalupová Kozderková Jitka Kocourci 6km 2 členné týmy
Ivaničová Petra MATKY 6km Ženy
Jahnátek Dušan Gino bezedna 6km Muži
Jahnátková Aneta Anetice bezedna 6km Ženy
Jaroš Martin 6km Muži
Jašková Miluše 6km 3 členné týmy
Kačírek Petr 6km Muži
Kačírková Petra 6km Ženy
Kaslová Natálie Dámská liga elektrikářů 6km 3 členné týmy
Kerpl Michal ZANINATORS 6km 3 členné týmy
Konečná Lucie 6km 4 členné týmy
Kortán Jakub 6km Muži
Kračmer Marek 6km Muži
Krámová Dagmar 6km Ženy
Kratochvíl Zdeněk 6km Muži
Krausová Adéla 6km 2 členné týmy
Krejcar Jakub 6km Muži
Krupová Alena Squashové zadky 6km 4 členné týmy
Krutiš Martin 6km Muži
Křen Jan 6km Muži
Langová Irena Žížničky 6km 2 členné týmy
Limberský Daniel 6km Muži
Malá Magdaléna Rumíci 6km Ženy
Malina Ondrej 6km Muži
Malý Ladislav 6km Muži
Mandaus Aleš 6km Muži
Mandausová Vladimíra Bezedna Team 6km Ženy
Martin Kočárek Miloš 6km 2 členné týmy
Mašinda Petr 6km 2 členné týmy
Mátlová Kateřina Rychlý nohy 6km 2 členné týmy
Medal Mirek 6km Muži
Mezerová Kateřina Klatovandy 6km 3 členné týmy
Moravcová Kateřina 6km Ženy
Morávková Markéta Madam dojela... 6km 4 členné týmy
Němcová Blanka MATKY 6km Ženy
Němec Lukáš Sací tým 6km 4 členné týmy
Neubauerová Lucie 6km Ženy
Nový ml. Vladislav 1.BTO 6km Muži
Nový Vladislav 1.BTO 6km 2 členné týmy
Nožička Tomáš 6km Muži
Opička Jan 6km Muži
Pěnkava Simona 6km Ženy
Pergl Jan Hasiči Žebrák 6km 4 členné týmy
Pešek Tomáš Kolikrát žijem?? 6km 4 členné týmy
Plaubová Kateřina Lemonďačky 6km 2 členné týmy
Plch Martin 6km Muži
Plch Pavel 6km Muži
Polívková Zuzana 6km Ženy
Pročka Jiří Action couple 6km Muži
Prokop František 6km 2 členné týmy
Rabas Pavel DOUBLE ALE 6km 2 členné týmy
Reichmanová Pavlína Pivní královna a její družina 6km 3 členné týmy
Rodek Martin Bezedna Team A 6km 4 členné týmy
Rozšafný Michal Dream Team 6km 2 členné týmy
Sigmund Luděk 6km 2 členné týmy
Sikyta Roman Násosky 6km 4 členné týmy
Silovská Zuzana 6km Ženy
Skalka Jakub Adidas runners 6km Muži
Sládková Monika 6km Ženy
Sobotník Adam 6km Muži
Soňa PILINKY 6km 2 členné týmy
Soňa PILINKY 6km 2 členné týmy
Soňa PILINKY 6km 2 členné týmy
Spousta Michal Pivoňky Cerhovice 6km 3 členné týmy
stejskal jakub Pivní Šneci 6km 3 členné týmy
Sýkora Tomáš 6km Muži
Šedová Jitka 6km Ženy
Šetlík František 6km Muži
Šik Martin Rumíci 6km Muži
Šiklová Edita Šneci v běhu 6km Ženy
Šištík Ivan 6km Muži
Škop Petr 6km Muži
Šlajerová Markéta 6km Ženy
Šlajch Vlastislav EŠTĚ MŮŽEM 6km 2 členné týmy
Šlajch Vlastislav EŠTĚ MŮŽEM 6km 2 členné týmy
Šlajch Vlastislav EŠTĚ MŮŽEM 6km 2 členné týmy
Šmídová Marcela 6km Ženy
Špot Jan Chlapský klub a alkoholičky 6km Muži
Štěpán Vítězslav 6km Muži
Švejda Lukáš 6km Muži
Terelmešová Denisa 6km 4 členné týmy
Tomec Jaromír JLT running club 6km 4 členné týmy
Toncar Václav 6km Muži
Ulrychová Barbora 6km Ženy
Urbankova Pavla 6km 3 členné týmy
VACKOVÁ PETRA 6km 2 členné týmy
Václavíková Aneta 6km Ženy
Valenta Jan 6km Muži
Valešová Michaela Šumavská elita 6km 4 členné týmy
Vondrášková Lucie 6km Ženy

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6km Muži 38
6km 2 členné týmy 27
6km Ženy 25
6km 3 členné týmy 14
6km 4 členné týmy 14
Celkem 118