Detail závodu

Dog Biatlon - Praha

Praha

Canicross

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

17.11.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

ENDURO

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Běhejsepsem.cz


Tel.:
info@behejsepsem.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Auředníková Zdeňka SPRINT S Ženy 122
Beneš Filip SPRINT S Muži 128
Beránek Milan ENDURO E Muži 10
Bezoušková Gabriela ENDURO E Ženy 19
Blažková Petra SPRINT S Ženy 92
Bořková Štěpánka SPRINT S Ženy 88
Březinová Monika SPRINT S Ženy 103
Císař Martin SPRINT S Muži 62
Civínová Petra SPRINT S Ženy 87
Čabala Tadeáš SPRINT S Muži 53
Čabalová Leona SPRINT S Ženy 98
Česák Oldřich SPRINT S Muži 38
Divoká Pavlína SPRINT S Ženy 75
Dohnanska Lucie SPRINT S Ženy 134
Drahošová Michala SPRINT S Ženy 95
Dvořáková Michaela SPRINT S Ženy 133
Dvořáková Zuzana SPRINT S Ženy 67
Fabian Jan SPRINT S Muži 41
Fejfar Roman SPRINT S Muži 58
Garncarz Tereza SPRINT S Ženy 94
Gill Eliáš SPRINT S Muži 50
Gill Šárka SPRINT S Ženy 77
Gimera Matej ENDURO E Muži 4
Glettnik Petr ENDURO E Muži 5
Haberzettlová Petra SPRINT S Ženy 117
Hanzlíková Bára SPRINT S Ženy 119
Hanzlíková Hana ENDURO E Ženy 22
Havlín Pavel SPRINT S Muži 45
Hávová Kristýna SPRINT S Ženy 121
Heckova Barbora ENDURO E Ženy 17
Hes Petr ENDURO E Muži 12
Hofmeister Tomáš SPRINT S Muži 55
Honzáková Jana SPRINT S Ženy 129
Horná Marta SPRINT S Ženy 124
Horová Tereza SPRINT S Ženy 136
Horyna Vlastimil SPRINT S Muži 157
Horynova Jana SPRINT S Ženy 81
Hrbková Marie ENDURO E Ženy 20
Hrebíček Miroslav ENDURO E Muži 8
Hrebíčková Veronika ENDURO E Ženy 36
Hrníčková Pavla SPRINT S Ženy 72
Hůlková Michaela SPRINT S Ženy 65
Hůlková Vlaďka SPRINT S Ženy 96
Hůrská Kristýna SPRINT S Ženy 110
Hýblová Lenka SPRINT S Ženy 78
Hypiusová Romana SPRINT S Ženy
Hýsková Baru SPRINT S Ženy 86
Choc Ondřej SPRINT S Muži 51
Janouchová Viktorie SPRINT S Ženy 105
Jičínská Natálie ENDURO E Ženy 34
Jindrová Petra SPRINT S Ženy 73
Junková Kristýna SPRINT S Ženy 83
Junková Kristýna SPRINT S Ženy 85
Jurášek Roman SPRINT S Muži 14
Kabelková Michaela SPRINT S Ženy 116
Kanta Milan SPRINT S Muži 158
Kanta Milan ENDURO E Muži 9
Kanta Milan SPRINT S Muži 42
Kasalová Vladimíra SPRINT S Ženy 115
Kestler Aleš SPRINT S Muži 64
Klesal Jakub SPRINT S Muži 54
Klocháňová Martina SPRINT S Ženy 126
Kňavová Martina SPRINT S Ženy 131
Knopova Klara ENDURO E Ženy 33
Kocvrlichová Hana SPRINT S Ženy 135
Kočová Veronika SPRINT S Ženy 102
Koukal David SPRINT S Muži 44
Kovářová Michaela ENDURO E Ženy 25
Krpálková Martina SPRINT S Ženy 79
Kučák Petr SPRINT S Muži 57
Kudelková Alžběta SPRINT S Ženy 93
Kyncl Stanislav SPRINT S Muži 48
Kynclová starší Zuzana SPRINT S Ženy 76
Lesiuková Veronika SPRINT S Ženy 118
Malcová Andrea ENDURO E Ženy 30
Marková Petra ENDURO E Ženy 26
Martincová Nikola ENDURO E Ženy 24
McConnell Christine ENDURO E Ženy 16
Mikulecká Irena SPRINT S Ženy
Mrázková Linda ENDURO E Ženy 37
Müllerová Karolina SPRINT S Ženy 138
Náměstková Eliška SPRINT S Ženy 68
Neckař Lukáš SPRINT S Muži 61
Němečková Hana SPRINT S Ženy 108
Němečková Hana SPRINT S Ženy 101
Němečková Lenka SPRINT S Ženy 156
Nikolínková Markéta SPRINT S Ženy 107
Nikolínková Markéta SPRINT S Ženy
Nováková Dominika SPRINT S Ženy 1128
Novotná Sylvie SPRINT S Ženy 159
Pavlíček David ENDURO E Muži 11
Penc Martin SPRINT S Muži 49
Pencova Jitka ENDURO E Ženy 27
Pokorný Ondřej SPRINT S Muži 52
Poledník Michal SPRINT S Muži 56
Potměšilová Dominika SPRINT S Ženy 74
Poživilová Barbora SPRINT S Ženy 127
Pražáková Jana SPRINT S Ženy 154
Primas Hana SPRINT S Ženy 112
Procyk Radek SPRINT S Muži 39
Procházka Jiří ENDURO E Muži 6
Prýl Jan SPRINT S Muži 153
Ptáčková Kateřina ENDURO E Ženy 32
Resutiková Jana SPRINT S Ženy 120
Rinn Jakub SPRINT S Muži 46
Románek Jaroslav ENDURO E Muži 3
Rothschedlová Jana SPRINT S Ženy 100
Runkas Martin ENDURO E Muži 15
Růžičková Lucie SPRINT S Ženy 104
Rybová Alžběta SPRINT S Ženy 71
Rychnovský Jan SPRINT S Muži 59
Sakhová Radana SPRINT S Ženy 97
Simova Michaela ENDURO E Ženy 21
Slepicová Pavla SPRINT S Ženy 99
Slkadká Tereza ENDURO E Ženy 152
Soukup Vojta SPRINT S Muži 155
Stary Martin SPRINT S Muži 40
Staryszaková Adéla SPRINT S Ženy 114
Stenzl Jiří SPRINT S Muži 160
Suchánková Pavlína SPRINT S Ženy 82
Sůrová Veronika SPRINT S Ženy 70
Šikýřová Marie SPRINT S Ženy 90
Šimonek Petr ENDURO E Muži 13
Šimšová Barbora SPRINT S Ženy 66
Šimůnek Martin ENDURO E Muži 1
Šimůnková Adriana SPRINT S Ženy 123
Šindelář Štěpán SPRINT S Muži 60
Škvrnová Adéla SPRINT S Ženy 91
Šrotová Petra SPRINT S Ženy 111
Šťastná Markéta SPRINT S Ženy 89
Štěpánková Radana ENDURO E Ženy 28
Točeková Lucie SPRINT S Ženy 113
Toldy Matyaš SPRINT S Muži 43
Turek Marcel SPRINT S Muži 47
Turkova Tereza SPRINT S Ženy 132
Turnerová Lenka SPRINT S Ženy 109
Turnová Šárka ENDURO E Ženy 31
Vacínková Helena SPRINT S Ženy 137
Váňová Tereza SPRINT S Ženy 80
Varnuška Pavel ENDURO E Muži 2
Vdovjaková Zuzana ENDURO E Ženy 18
Vidovičová Helena SPRINT S Ženy 84
Vlčková Ivana SPRINT S Ženy 125
Voborova Denisa SPRINT S Ženy 106
Vokrouhlík Michal SPRINT S Muži 63
Vokrouhlík Michal ENDURO E Muži 7
Wolfová Ivana ENDURO E Ženy 29
Zábranská Kristýna SPRINT S Ženy 130
Zápalková Zuzana ENDURO E Ženy 35
Zoubková Barbora SPRINT S Ženy 69
Žohová Hana ENDURO E Ženy 23

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT S Ženy 80
SPRINT S Muži 34
ENDURO E Ženy 23
ENDURO E Muži 14
Celkem 151