Aprílová půlka 2019
MÍSTO ZÁVODU
Starý Bydžov
TYP ZÁVODU
Běh
DATUM ZÁVODU
13.04.2019
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Adam Vilagi | 100 m | Děti 2013-2014 | D59 | 889 | ||
Adéla Klapště | 100 m | Děti 2013-2014 | D62 | 816 | ||
Aleš Junek | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 141 | 946 | ||
Amálka Tomášková | 250 m | Děti 2011-2012 | D94 | 893 | ||
Baláž Ján | Nepolisy | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 116 | 928 | |
Balušík Michal | KČT Nový Bydžov | 21 km | Dvoučlenná štafeta | 200 | 991 | |
Balušík Mikuláš | 500 m | Děti 2009-2010 | D76 | 886 | ||
Barbora Kašparová | 50 m | Děti 2015-2017 | D64 | 814 | ||
Blaha Rostislav | BK Vísky | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 3 | 936 | |
Boldrini Anna | Colas | 100 m | Děti 2013-2014 | D5 | 825 | |
Brzáková Karolina | 250 m | Děti 2011-2012 | D23 | |||
Brzáková Petra | 21 km | Čtyřčlenná štafeta | 402 | 910 | ||
Bunzáková Karolína | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 122 | 952 | ||
Bunzakova Kristyna | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 121 | 951 | ||
Buršík Michal | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 1 | 901 | ||
Cagwe John | BezvaBěh | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 119 | 929 | |
Čeněk Jan | KASPER-SWIX TEAM | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 17 | 937 | |
Daiel Hampl | 1000 m | Děti 2004-2006 | D91 | 869 | ||
David Pavel | Nymburk | 21 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 23 | 902 | |
Drábek Lukáš | 250 m | Děti 2011-2012 | D20 | |||
Drábek Matěj | 100 m | Děti 2013-2014 | D6 | 810 | ||
Drábková Nikola | 500 m | Děti 2009-2010 | D37 | 851 | ||
Drábková Tereza | 50 m | Děti 2015-2017 | D31 | 824 | ||
Drbohlav Jan | TJ Sokol Valdice | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 21 | ||
Drobek Kuba | Run for life, Zábědov | 750 m | Děti 2007-2008 | D51 | ||
Drobková Amálka | Run for life, Zábědov | 500 m | Děti 2009-2010 | D49 | ||
Ducháčková Alena | Run for Life, Zábědov | 21 km | Čtyřčlenná štafeta | 401 | ||
Dušek Jan | 21 km | Dvoučlenná štafeta | 204 | |||
Dzurindák Jáchym | Run for live, Zábědov | 500 m | Děti 2009-2010 | D35 | ||
Dzurindáková Josefína | Run for live, Zábědov | 100 m | Děti 2013-2014 | D2 | 802 | |
Dzurindáková Michaela | Run for live, Zábědov | 21 km | Čtyřčlenná štafeta | 400 | ||
Fejfar Matěj | Poděbrady | 500 m | Děti 2009-2010 | D50 | 860 | |
Filip Sajkršmíd | 500 m | Děti 2009-2010 | D78 | 853 | ||
František Čihák | 250 m | Děti 2011-2012 | D90 | 891 | ||
Grygera Tomáš | SHINDA RUNNING | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 118 | 978 | |
Hamplová Šárka | Chlumec nad Cidlinou | 21 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 15 | 934 | |
Hamral Lukáš | ATLETICKÁ ŠKOLA HK | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 19 | ||
Havránek Jan | Měník | 50 m | Děti 2015-2017 | D28 | 827 | |
Havránková Karolína | Měník | 250 m | Děti 2011-2012 | D12 | 900 | |
Herčikova Anna | Fajn Tym | 50 m | Děti 2015-2017 | D56 | ||
Hermanová Anežka | COLAS Team | 100 m | Děti 2013-2014 | D8 | 808 | |
Hermanová Eliška | COLAS Team | 250 m | Děti 2011-2012 | D18 | 840 | |
Hladíková Eva | Kubča a Sabča Lískovice | 10 km | Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší | 126 | ||
Hlaváček Jan | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 7 | 938 | ||
Hloucal Martin | Smidary | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 112 | 957 | |
Christián Forbes | 50 m | Děti 2015-2017 | D65 | 806 | ||
Jakub Drobek | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 133 | 982 | ||
Jan Havlín | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 134 | 954 | ||
Jana Janečková | 10 km | Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší | 135 | 924 | ||
Janeček Lukáš | TJ Řehoty | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 103 | 922 | |
Jiránková Mariana | 50 m | Děti 2015-2017 | D96 | 881 | ||
Jiránková Rozálie | 250 m | Děti 2011-2012 | D95 | 884 | ||
Karel Huml | 1000 m | Děti 2004-2006 | D72 | 863 | ||
Kmínková Barbora | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 127 | 983 | ||
Komárek Ondřej | Run for Life, Zábědov | 250 m | Děti 2011-2012 | D16 | 861 | |
Komárková Kateřina | Run for Life, Zábědov | 500 m | Děti 2009-2010 | D36 | 885 | |
Komárková Petra | Run for Life, Zábědov | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 111 | 919 | |
KOPÁNEK Vojtěch | SHARON | 250 m | Děti 2011-2012 | D24 | 865 | |
KOPÁNKOVÁ Lucie | SHARON | 500 m | Děti 2009-2010 | D39 | 888 | |
Kořínek Roman | 100 m | Děti 2013-2014 | D4 | 822 | ||
Kořínková Nela | 50 m | Děti 2015-2017 | D29 | 829 | ||
Kotásek Jakub | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 128 | 956 | ||
Krejčí Václav | HOKL Club | 250 m | Děti 2011-2012 | D46 | 870 | |
Krejčová Lucie | L+L team / ČBK | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 129 | 959 | |
Kvaček Roman | ALBA Plus | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 125 | 955 | |
Kvačková Petra | ALBA Plus | 21 km | Čtyřčlenná štafeta | 403 | 931 | |
Lacek Matěj | 750 m | Děti 2007-2008 | D42 | 838 | ||
Lacková Pavlína | 100 m | Děti 2013-2014 | D3 | 809 | ||
Lacková Valentýna | 250 m | Děti 2011-2012 | D19 | 836 | ||
Lamich Bořivoj | Run for live, Zábědov | 21 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 11 | 965 | |
Lamich Štěpánek | Run for live | 250 m | Děti 2011-2012 | D15 | 834 | |
Lenka Macková | 10 km | Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší | 132 | 984 | ||
Letko Zbyněk | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 2 | 962 | ||
Letková Beata | 50 m | Děti 2015-2017 | D25 | 813 | ||
Lukáč Petr | CYKLOMAX - Rock Machine | 21 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 22 | 940 | |
Macák Miroslav | SALAVITA | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 115 | 915 | |
Macáková Pavla | SALAVITA | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 114 | 914 | |
Marcel Jordánov | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 140 | 913 | ||
Markéta Herčíková | Fajn Tým | 21 km | Dvoučlenná štafeta | 201 | 993 | |
MATOUŠ Antonín | 500 m | Děti 2009-2010 | D48 | 858 | ||
MATOUŠOVÁ Viktorie | 1000 m | Děti 2004-2006 | D44 | 894 | ||
Midloch Vojtěch | 250 m | Děti 2011-2012 | D92 | 837 | ||
Michal Jakub | Fajn Tym | 250 m | Děti 2011-2012 | D55 | 874 | |
Michal Sajkršmíd | 21 km | Čtyřčlenná štafeta | 404 | 963 | ||
Milada Janatová | 21 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 25 | 905 | ||
Miroslav Behan | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 138 | 925 | ||
Mrázek Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 5 | 903 | |
Nina Mikasová | 50 m | Děti 2015-2017 | D61 | 801 | ||
Novotný Jakub | Atletická škola HK | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 18 | ||
Ondřej Kašpárek | 50 m | Děti 2015-2017 | D63 | 826 | ||
Ondřej Samek | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 142 | 979 | ||
ORT Tadeaš | AP team | 500 m | Děti 2009-2010 | D38 | ||
Ortová Nikola | AP team | 1000 m | Děti 2004-2006 | D9 | 892 | |
Pavelka Michal | KČT Jiskra Nový Bydžov | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 6 | 961 | |
Pavelka Michal | KČT Jiskra Nový Bydžov | 250 m | Děti 2011-2012 | D52 | 864 | |
Pavelková Zuzana | KČT Jiskra Nový Bydžov | 100 m | Děti 2013-2014 | D53 | 823 | |
Pavlína Šebetková | 50 m | Děti 2015-2017 | D60 | 830 | ||
Pernetová Jitka | Run for Life | 10 km | Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší | 117 | 949 | |
Petr Franc | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 139 | 921 | ||
Petr Samek | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 143 | 976 | ||
Petrová Kateřina | Hořice | 10 km | Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší | 104 | ||
Petržílek Zdeněk | KRB Chrudim | 21 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 14 | 992 | |
Pirkl Miroslav | CzechTRI K. Team | 21 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 9 | 939 | |
Pirklová Amálka | Písek | 50 m | Děti 2015-2017 | D47 | ||
Popková Andrea | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 100 | 950 | ||
Pospíšil Jaroslav | Nový Bydžov | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 101 | 958 | |
Pospíšil Melichar | Nový Bydžov | 500 m | Děti 2009-2010 | D58 | 852 | |
Pradáč Jan | Run magazine team | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 4 | 964 | |
Randa Drahomir | sokol stěžery | 21 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 12 | 933 | |
Rund Michael | RumTeam | 21 km | Dvoučlenná štafeta | 203 | ||
Rundová Renata | Zdravka team | 10 km | Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší | 109 | 920 | |
Sára Kmínková | 750 m | Děti 2007-2008 | D93 | 845 | ||
Stoklasová Tereza | 100 m | Děti 2013-2014 | D43 | 803 | ||
Šanda Miloslav | SDH Sloupno | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 8 | 907 | |
ŠEBETKA Jakub | 250 m | Děti 2011-2012 | D17 | 835 | ||
ŠEBETKA Vladimír | SK Městec Králové | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 113 | 960 | |
Šimonek Petr | 21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 16 | |||
Špičák Jaroslav | Chlumec nad Cidlinou | 21 km | Dvoučlenná štafeta | 202 | 904 | |
Štayrova Vendula | Run for life, Zábědov | 10 km | Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší | 110 | 985 | |
Štveráková Amálka | L+L team | 100 m | Děti 2013-2014 | D54 | 804 | |
Tereza Komárková | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 144 | 916 | ||
Tomáš Olívka | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 136 | 926 | ||
Tomášek Dan | SKP JUDO NB | 250 m | Děti 2011-2012 | D10 | 866 | |
Tomášek Filip | 21 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 10 | 932 | ||
Tomášek Ota | SKP Judo NB | 500 m | Děti 2009-2010 | D34 | 856 | |
Tomeš Patrik | SK Starý Bydžov | 500 m | Děti 2009-2010 | D33 | 899 | |
Tomeš Pavel | SK Starý Bydžov | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 102 | 981 | |
Tomeš Vojtěch | SK Starý Bydžov | 50 m | Děti 2015-2017 | D26 | 828 | |
Trutnovská Nelly | COLAS TEAM | 250 m | Děti 2011-2012 | D21 | 895 | |
Tvarůžek Vítězslav | 50 m | Děti 2015-2017 | D27 | 812 | ||
Tvarůžková Lenka | 250 m | Děti 2011-2012 | D11 | 875 | ||
Vamberský Jan | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 120 | 953 | ||
Vantura Tobiáš | Colas | 50 m | Děti 2015-2017 | D30 | 807 | |
Vanturová Anežka | Colas | 250 m | Děti 2011-2012 | D22 | 839 | |
Viktorie Világeová | 500 m | Děti 2009-2010 | D77 | 890 | ||
Vinopalova Klaudie | Run for life, Zábědov | 750 m | Děti 2007-2008 | D41 | 868 | |
Vinopalova Livie | Run for life, Zábědov | 100 m | Děti 2013-2014 | D1 | 821 | |
Vladimir Matys | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 137 | 923 | ||
Vladislav Žalud | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 145 | 935 | ||
Vlčková Marie | 250 m | Děti 2011-2012 | D14 | 862 | ||
Vojtěch Bolina | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 131 | 986 | ||
Vokál Jáchym | Chronicare | 250 m | Děti 2011-2012 | D57 | 867 | |
Vorlíček Petr | Fedors All Stars Team | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 105 | 947 | |
Vorlíčková Alena | Fedors All Stars Team | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 107 | 948 | |
Vykusová Renata | Aussig - Praha | 10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 124 | 988 | |
Vykydal Vojtěch | Chronicare | 250 m | Děti 2011-2012 | D45 | 898 | |
Zábranská Antonie | Aussig - Praha | 100 m | Děti 2013-2014 | D7 | 819 | |
Zábranský Adrian | Aussig - Praha | 50 m | Děti 2015-2017 | D32 | 811 | |
Zábranský Vilém | Aussig - Praha | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 123 | 990 | |
Zůra Adrian | Run for live | 750 m | Děti 2007-2008 | D40 | 832 | |
Zůra Denis | Run for live | 250 m | Děti 2011-2012 | D13 | 833 | |
Zůrová Monika | Run for live | 10 km | Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší | 106 | 989 | |
Zych Jaroslav | HOKL-Club Lužec nad Cidlinou | 21 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 13 | 994 | |
Žalud Ladislav | Triatlon Mladá Boleslav | 10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 24 | ||
Žďárský Ondřej | Fedors All Stars Team | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 108 | 980 | |
Žilka David | COLAS Team | 10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 130 | 987 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
250 m | Děti 2011-2012 | 24 |
10 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 17 |
50 m | Děti 2015-2017 | 16 |
500 m | Děti 2009-2010 | 14 |
21 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 13 |
100 m | Děti 2013-2014 | 13 |
10 km | Muži do 39 let - ročník 1980 a mladší | 12 |
10 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 10 |
10 km | Ženy nad 40 let - ročník 1979 a starší | 8 |
21 km | Muži nad 40 let - ročník 1979 a starší | 8 |
21 km | Dvoučlenná štafeta | 5 |
750 m | Děti 2007-2008 | 5 |
21 km | Čtyřčlenná štafeta | 5 |
1000 m | Děti 2004-2006 | 4 |
21 km | Ženy do 39 let - ročník 1980 a mladší | 2 |
Celkem | 156 |